Witaj!

[Hapel 3.1] Zaginione itemy!
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#21
Nick Konta: Angel
Posiadane itemy: 32 proszku Fiuu,
Pieniądze w Sakwie: 773 łącznie z pieniędzmi na przedsiębiorstwo
Screeny: Nie mam, ale Rajder może potwierdzić


//oddane - Silexan
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


Gonzilez
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 2
Maj 2015
0
#22
Nick konta:Gonzilez
Posiadane itemy: Nimbus 2000- kupiony ze sklepu SMS, 7 sztuk Proszku Fiuu, różdżka, dużo cukierków i zegarek z Helgą Hufflepuff
Pieniądze w sakwie: 1G
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]: Nie posiadam.
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#23
Nick Konta: JogurcikPL
Posiadane itemy: Brakuje tylko Różdżki a tak to mam wszystko.
Pieniądze w sakwie: Mam tyle ile powinienem mieć.
Dowody: Nie posiadam ze względu na dawne czyszczenie laptopa.
MrSyncroPL
Taki typek



Donator

Posty: 108
Tematy: 4
Gru 2014
67
#24
Nick konta: MrSyncroPL
Posiadane itemy: Te ważniejsze to różdżka, smocza korona, przypineczka, eliksir-słodkich snów, te cukierki hallowinowe i zębiska a resztę widać na ss`sie.
Pieniądze w sakwie: Około 450g.
Dowody: http://scr.hu/3ocd/wl4f4 Skrin pokazuje tylko ekwipunek a ss galeonów nie posiadam.
Archer223
Czarodziej




Posty: 176
Tematy: 4
Gru 2014
74
#25
Nick Konta: Archer223
Posiadane itemy: Chcę odzyskać - miotłę, galce, różdżkę, oxy przeciwsłoneczne, jedzonko i zbroję kubuli. (tak)
Pieniądze w sakwie: 15 G z tego co pamiętam.
Dowody: http://i.imgur.com/q5Fffpf.jpg
[To ostatni ss jaki mam, nowszych nie mam.]
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#26
Nick Konta: guccis

Posiadane itemy: Niżej dałem screen'a mojego ekwipunku, no ale zależy mi tylko na masce krowy, pieniążkach, monoklu, jedzonku, obu miotłach, (tj. Nimbus 2000 i Kometa 250) proszku fiuu, zegarku, (możecie dać jakikolwiek, bo i tak każdy ma równą wartość) różdżce i pochodni. Można powiedzieć, że wszystko, tylko bez pierdół.
Pieniądze w sakwie: 154 G
Dowody: 
[Obrazek: rNSjuCk.png?1]
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#27
Nick Konta:bogo36
Posiadane itemy:Jedynie różdzka wszystko inne jest.
Pieniądze w sakwie:mam wszystkie.
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]:Brak
KmatixPL
Czarodziej




Posty: 25
Tematy: 2
Mar 2015
4
#28
Nick Konta: KmatixPL
Posiadane itemy: Różdżka,Monokl,Notatnik,z 30 cukierków tych do latania,z 10 sykli i jakoś 18 knutów i zielona koszulka do Quidditcha. Jeszcze mam rzeczy w ender che ale nie mogę otworzyć więc nie wiem czy coś zniknęło
Pieniądze w sakwie: 20g
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]: Niestety nie posiadam
Tachira7777
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 2
Lut 2015

#29
Nick Konta: Tachira7777
Posiadane itemy: Różdżka, Łuk na Moc I oraz drugi na Inffinity, Błyskawica, zeszyt x2, Bezoar
Pieniądze w sakwie : Nie straciłam
Dowody: Niestety nie mam, przed jakąkolwiek zmianą na serwie miała przerwę, więc nawet nie wiedziałam, że mam screeny zrobić. I tak nie żądam wszystkich przedmiotów, bo to by było bezcelowe. Wymieniłam te najważniejsze. Ewentualnie modno może potwierdzić, łuki potwierdzić może Tornado.
keteiM1
Czarodziej




Posty: 15
Tematy: 3
Maj 2015
0
#30
Nick Konta: Paul
Posiadane itemy: Straciłem tylko różdzkę
Pieniądze w sakwie: W banku gringotta miałem 900 galeonów a w sakwie 15 , tyle co straciłem.
Dowody: Brak - wstrzymałbym się z formatem gdybym wiedział że potrzebne są screeny. Ale potwierdzić może pare osób które o tym wiedzą.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.