Witaj!

[M] Gra o Tron
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
*Vader został wpuszczony do wieży Namiestnika w Czerwonej Twierdzy*

-Vader Tyrell, widzę ,że nie zdążyłeś opuścić miasta, wspaniale. Mam rozumieć ,że odpowiedz jest pozytywna?
VadlordS
Azkaban




Posty: 82
Tematy: 15
Lut 2015
Gryffindor

*Vader jedynie przytaknął lekko* Jednak nie wiem czego ode mnie oczekujesz.
Mój brat się jeszcze nie zgodził na wysłanie naszego wojska na mur.
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
-Nie na mur, to zagrożenie grozi wam bezpośrednio jednak z atakiem postanowiłem się wstrzymać a przygotować się do obrony. Chodzi o Dorne i plotki o ich inwazji. Mimo to wyborem na stanowisko Starszego nad Okrętami kierowałem się ilością floty posiadanej przez każdy z rodów, Tyrellowie posiadają największą ilość w królestwie więc macie najwięcej do powiedzenia w tej kwestii.

*wstał od biurka i stanął przed nim patrząc się w stronę Vadera zakładając ręce na ręce*


-Na zebraniu Małej Rady opracujemy strategie, przewidziałem w niej udział floty która małym kosztem może zwiększyć nasze szanse na zwycięstwo co ochroni was i całe Siedem Królestw od porażki. Myślę ,że udało mi się wyjaśnić. Czy jeszcze coś pana nurtuje, panie Tyrell?
VadlordS
Azkaban




Posty: 82
Tematy: 15
Lut 2015
Gryffindor

Ile potrzebujecie? *Oparł się o ścianę i spojrzał na Castera*
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
-Zależnie od sytuacji, ale spokojnie. Nie tylko wy weźmiecie udział w blokadzie. Zrobią to również Baratheonowie jak i Lannisterowie. O ilościach przedyskutujemy na spotkaniu Małej Rady.
VadlordS
Azkaban




Posty: 82
Tematy: 15
Lut 2015
Gryffindor

W takim razie zostanę w Królewskiej Przystani, czekam na posłańca. *Ruszył w kierunku drzwi, gdy wyszedł zebrał ludzi, wsiadł na konia i ruszył do swojej siedziby, przy okazji kazał wypakować statek*
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
*Ruszył do kwatery w której tymczasowo zasiada wybrany król razem z listą Starszych w Małej Radzie*

-Wasza Miłość, zebrałem ludzi którzy są najlepsi na stanowiska. Listy rozesłane, już są w drodze.

*Podszedł do króla i wręczył mu listę na której widnieją nazwiska:

Namiestnik-Caster Lannister
Lord Dowódca Gwardii Królewskiej-IC
Starszy nad Monetą -Hesper Baratheon
Starszy nad Prawami -Kalkstein Lannister
Starszy nad Szeptaczami-Veilaan Stark
Starszy nad Statkami- Vader Tyrell
Wielki Maester-IC
*
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
*Westchnął ciężko*
-Było mnie chociaż poinformować o tej liście NIM wysłałeś listy, ale skoro już są w drodze, nie ma co ich wprowadzać w błąd, zatwierdzam skład tejże małej rady.
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
-Przepraszam, obecna sytuacja wymagała szybkiego reagowania. Kiedy wszyscy pojawią się w mieście zwołam Małą Radę.

*Ukłonił się i ruszył do wieży Namiestnika*
MajkelBoss
Czarodziej




Posty: 166
Tematy: 15
Gru 2014
32
Ravenclaw
*Zebrał całą swoją straż której kazał przyprowadzić konie*

- Jedziemy do Casterly Rock, napojcie je bo przed nami długa droga.

*Po napojeniu koni wraz ze strażą wyruszył do Casterly Rock*



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.