Witaj!

Ankieta: Czy chcesz cofnięcia najnowszego updata HPsPL do poprzedniej wersji, aby server wreszcie działał bez problemów każdemu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
91.30%
42 91.30%
Nie
8.70%
4 8.70%
Razem 46 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dość tego!
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#1
Exclamation 
Jak mówił klasyk, przegięła się pała goryczy!


Jak obserwuję sytuację na serwerze, to krew mnie zalewa, czy was też nie? Ekipa ma spory między sobą, jedni są za updatami drudzy przed, stara część ekipy uprzykrza robotę nowej części... Zaprasza się masowo nowych graczy, nie dbając o poziom i wolność gry tych co już grają...
No ludzie, jaki sens jest dalej trwać w takim stanie rzeczy?

Gracze Hapel, zróbmy coś, pokażmy symbolicznie ekipie, żeby przestali się wreszcie spierać i zaczęli działać na prawdę dla Nas, dla Graczy tego serwera! Bez nas by go nie było, a tymczasem tutaj mamy istny burdel w relacjach między niektórymi osobami z ekipy, jedna uprzykrza pracę drugiej. Każdy ma inną koncepcję na rozwój servera i każdy chce ją realizować po swojemu, a nie tędy droga! Ekipo, pokażcie nam, że potraficie działać w jedności, podejmować decyzje nie według tego, co któremu z was się podoba, nie decydując za nas co jest lepsze, tylko słuchając tego czego MY chcemy i jakiego servera MY wolelibyśmy! Widzimy że Hapel umiera, coraz mniej graczy widać na serverze, i to nie tylko przez powody techniczne, po prostu ludzie nie widzą sensu tu grac, nie potrafią organizować akcji, bawić się przede wszystkim!

Czas by jak za czasów Kai podnieść łopaty i kilofy przed obliczem Administracji i powiedzieć im jasno...
"Dość tego!"
Jacek, Emil, Hoop, Avian, Albert, Silexan, Verteo, Bohdan! Wysłuchajcie tego głosu sprzeciwu! Na pewno chcecie jak i my dobra serwera, wiec nie działajcie w tym sami! Emil, te zmiany nie pomagają serwerowi! Jacek i Hoop, wiemy że chcecie działać dla dobra serwera!
Nie chcemy dłużej patrzeć jak serwer umiera przez pochopne decyzje niektórych osób w Ekipie! Chcemy mieć realny wpływ na to, co się zmienia, chcemy żeby gra na Haplu dalej była przyjemnością, a nie koniecznością zmiany komputera czy też zdobywania tysiąca zgód! Skoro Ekipa nie potrafi sama wybrać tego co dobre, niech nie lekceważy nas! Zmiany wprowadzane od 3.0 wcale nie podążają ku ulepszeniu Hapla, lecz systematycznie go osłabiają i niszczą, to trucizna!

Mój kilof Haplowicza jest już gotowy i uniesiony do zmiany, a co z wami? Pokażmy, że my potrafimy wyrazić jedność, żeby Ekipa wreszcie zaczęła robić to samo! Żądamy zmiany, by każda ważna zmiana była konsultowana z graczami, by nie olewano naszych opinii!
Deleted
Mugol


 
#2
Nie ma to jak wypisywać imiona osób z ekipy, którzy nie są w ekipie. 8| Fajnie by było też, jakbyś dowiedział o najpierw o zamierzenia ekipy, a nie buntował lud.

Zanim zaczniesz rewolucję to skończ budować Ministerstwo Magii, bo chyba nie dożyję tego.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#3
Jak mnie nie wymieniłeś to znaczy, że jestem ok czy, że nie znasz mojego imienia? 8|
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#4
To po prostu musi się tu pojawić
[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=pxPGzj2L3n0]



Debug.Log(" *Podnosi kilof* ");
BreathingSkate
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 10
Mar 2015
18
#5
Dokładnie, jestem z tobą Selvyn. Ekipa powinna wziąść się w garść i naprawić to co zepsuła, nie mówię już o samym launcherze a o działalności na forum. Mam zastrzeżenia do wielu a szczególnie do Administracji RolePlay która według mnie nie robi tego czego powinna. Zakładam że liczba graczy się zmniejszy ze względu na stabilność obecnego launchera. Widać że co niektórzy mają wszystko w du*ie. Jak długo będziemy czekać aż to się zmieni ? Na serwerze nie gram długo a widzę negatywne zmiany wśród ekipy. Dlaczego God nie jest już administratorem RP ? zakładam że zrezygnował, i słusznie. Taka gra nie przynosi już żadnych przyjemności z grania na serwerze przynajmniej mi. To była moja opinia na ten temat i cieszę się że ktoś w końcu postanowił sprzeciwić się Ekipie.

//Edit: Mówi to osoba z nielegalnymi MK.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#6
To podaj nam te zastrzeżenia. Tutaj, teraz.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#7
Tak tak, dalej sabotujcie akcję, no dalej! ;Wink
Mam nadzieję, że gracze nie dadzą się tym żałosnym sztuczkom i wyrażą także swój głos sprzeciwu wobec tego, że nie ma u was jasnego działania!
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#8
Dokładnie popieram Selvyna. Nie podoba mi się to, że jest mało graczy na serwerze a lałczer nie działa.
Banują za nic niewinnych ziomeczków a innym co mieli permy nagle dają ub, tak trochę przypał.
Patrząc na to co doszło w tym najnowszym "updejcie", to z perspektywy zwykłego gracza dostał on lałczer (z którym są problemy) i teksturkę mioteł Smile  A "spelli" dalej nie ma ;/
Archer223
Czarodziej




Posty: 176
Tematy: 4
Gru 2014
74
#9
Co tu sabotować, od razu było wiadomo, tak już z góry powiem brzydko , że ten nowy uptade jest gówniany. Więc jestem za Selvynem i mam nadzieję, że przywrócimy Hapla do starszej wersji. Szczerze mnie się odechciało grać po kilku crashach gry.
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
#10
hapel robi bunt!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.