Witaj!

[M] The Walking Dead
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

Praktycznie to ja nic nie chcę,mogę wam dużo tego dać *położył plecak na ladzie i wyjął z niego 5 puszek z jedzeniem i 5 litrowych wód* Proszę! macie za darmo,w samochodzie mam tego więcej.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
* Zamknął jeszcze za sobą drzwi od pomieszczenia*

Za nic? Wiele widziałem w tym życiu i wiele o nim wiem. Nic nie ma za darmo, powieć ''dobroduszny'' człowieku, czemu to robisz? I czemunam ufasz ?

* Glocka którego z trzymał upieczonego, Wycelował z dołu w mężczyzne, robiąc kamienną minę*
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
*Wziął wszystkie potrzebne narzędzia, po czym wyszedl z domu i wrócił do auta, z którego wziął zapasowe koło. Położyl lewarek na krawiędzi samochodu. Nastepnie za pomocą klucza krzyżakowego zdjął felgi, po czym odpalił lewarek, a auto się podniosło. Wziął zapasowe koło, położył obok siebie, następnie zdjął starą opone i zamątował nową. Po wszystkim zgasił lewarek, wziął go, tak jak reszte narzędzi i zaniósł do budynku* Gotowe, coś jeszcze sobie życzysz ?
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

Nie został mi nikt na tym świecie,a szukam po prostu grupy ludzi z którymi mogę pójść w dalszą drogę,spokojnie jestem pokojowo nastawiony *Wyciągnął ręce do góry*
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
No dobrze.... *Podszedł do Arthura i spojrzał na koło, uśmiechnął się w jego stronę* Solidną robota, uczyłeś się kiedyś na mechanika?
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

*Opuścił ręce do dołu* A gdzie się teraz macie zamiar wybierać?
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
Kiedyś zmieniałem opony w moim motorze, heh...
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
Motor? * Odwrócił się do niego plecami i pokazał palcem na logo ''Hells Angel'' gangu motocyklowego* Też jeżdzę na motorze, a raczej jeżdziłem.
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

Czyli się dowiem,gdzie się wybieracie?
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
*Spojrzał na logo, z lekkim uśmiechem* Dostałem motor, około rok, zanim te skurwesyny zaczęły łazić po kontynencie. Motor straciłem, zaraz po tym, jak pojawiły sie u nas w mieście.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.