Witaj!

[M] The Walking Dead
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
Ooooo.. To zupełnie tak jak ja.... Przyjeżdzam do miasta a te gnoje się na mnie rzuciły, w życiu tak nie uciekałem jak wtedy. Planujemy jechać tam gdzie jest ich mniej.
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

Jedzcie nad morze tam jest ich najmniej,tylko najpierw pozbierajcie zapasy bo tam ich zapewne dużo nie będzię. Przynieść kartony z jedzeniem i piciem czy będą zbędne?
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
Moge pojechać z wami? Od początku sam jakoś staram sie tu przetrwać, miłoby było, gdyby w końcu z kimś zacząć działać.
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

Jeśli któryś was zaatakuje,zróbcie mu sztuczke z kolanem nauczyłem się tego sam jakby ktoś pytał nie łatwo przetrwać bez schornienia
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
*Spojrzał na Arthura od góry do dołu, zamyślił się przez chwilę.* Dobra, wchodź do auta. Ty dobroduszny idź po swojego
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
*Wsiadł do auta, na tylne miejsca, rozglądając sie*
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

Logan.. Logan jestem *podszedł do drzwi i pociągnął za klamke,otworzył bramę i wsiadł do swojego samochod,zapalił silnik i wjechał przed warsztat,wyłączył silnik,wyszedł z samochodu i zamknął brame*
Archer223
Czarodziej




Posty: 176
Tematy: 4
Gru 2014
74
*Wreszcie chociaż lekkie szczęście się do niego uśmiechnęło, ponieważ znalazł połowę bochenka chleba krojonego, ser, mleko, warzywa - pomidory, cebula i kiełbasę. Prócz tego wziął ze sobą nóż kuchenny. Wszystko to wrzucił do plecaka, w którym ledwo się to zresztą zmieściło.*

- Głodny jestem, przeszukam resztę tego domu i przygotuję sobie jakąś kolację.

*Także wyszedł z kuchni i udał się tym razem do sypialni, łóżko, wielka szafa, przy łóżku mniejsza, telewizor i parę innych mebli, tak to mniej więcej wyglądało. Więc rozpoczął przeszukiwanie pokoju.*
NeXoRPL
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 5
Sty 2015
13
Ravenclaw
(Czytam tak sobie wasze posty i robi mi sie troche smutno ,że robicie coś perfektyjnie , a w umiejętnościach tego nie uwzględniliście np. Archer umiejętności

- Obeznany w terenie.
- Dobrze czyta z map.
- Dobry w walce wręcz.

A tu otwieranie drzwi robi perfekcyjnie? nie można tak no po prostu to traci sens gry ...

Archer - Lucas powoli otworzył drzwi nie wydając żadnego dźwięku, oczywiście zostawił je otwarte.

No .. :c musiał wydać jakiś dźwięk chociaż jakiś stuk no.

Rajder - umiejętności

Zwinny, kłamanie, walka maczetami

A strzela perfekcyjnie w głowy .

Proszę was.. możecie to robić , ale pierwsze napiszcie , że się tego uczycie np. zrobiliście tarcze i zaczęliście trenować strzelanie , albo zaczął próbować się skradać , lecz nadepnął na gałązkę itp. No tak jak 2 latek zaczął by perfekcyjnie napierdzielać nożami w 10 do tarczy .. to tyle. Wybraliście sobie umiejętności to ich używajcie.)
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
*Wziął pozostawione zapasy, włożył je na tylnie siedzenie, wolne. Wziął jedną puszkę z jedzeniem, oraz butelkę i podarował ją Megan. Wszedł do samochodu na przednie siedzenie pasażera, zapiął pasy i odepchnął z ulgą.*

Pisze za Martynę, bo prosiła:

* Megan bez słowa wsiadła do samochodu na miejsce pasażera. Złapła za kierownicę i wzięła kluczyk od Steve, którym odpaliła silnik, postawiła stopę na gazie i ruszyła*



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.