Witaj!

[Pomocnik] Aviron
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#1
Nick na serwerze: Aviron
Imię: Hubert
Wiek: Dokładnie za 13 dni, będę miał już 17 lat.
Znajomość komend: Tak średnio na jeża, ale wszystko sobie przypomnę.
Posiadasz działający mikrofon? Oczywiście, co to za gracz csa, bez mikrofonu.
Jesteś po mutacji? Tak
Kontakt: Skype, steam - Administracja posiada.
Czy byłbyś/byłabyś wstanie wspomóc finansowo serwer? Jeśli byłoby potrzeba, a ja akurat nie przewaliłbym hajsu na skiny to oczywiście.
Jak długo grasz na serwerze: 3 lata coś na oko.
Miałeś/masz rangę na innym serwerze? Jeżeli tak to na jakim i jak długo? A tam kilka serwerów 100-slotowych.
Czy byłeś/byłaś karany? Jeżeli tak to na ile i za co? Raz na tydzień, za wycieczkę do Azkabanu, napomknę tylko, że był to chyba pierwszy miesiąc mojej gry.
Dlaczego chcesz zostać Pomocnikiem? Dobra, no to może zaczynając od początku, zaczynając swoją grę w 2012 roku, byłem dosyć mocnym nubkiem, oczywiście nie obchodził mnie cały serwer etc. chciałem się dobrze bawić, tak też robiłem, aż do czasu gdy poznałem pewne osoby, z którymi jakoś tam się zaprzyjaźniłem na tle serwerowym, wiem że dziś na serwerze jest również dużo osób, zwanych nubkami, które chcą czerpać przyjemność z rozgrywki, ale nie zawsze wiedzą jak, więc chciałbym im pomóc, tłumacząc im to na czym polega ów serwer. Ponadto gram całkiem spory okres czasu i wiem jak jest na serwerze, jakie są tu mechaniki, jak to wszystko działa i jak tu trzeba się zachowywać. Zawsze chciałem mieć wkład w rozwój serwera, dzięki czemu postanowiłem zostać z początku weryfikatorem, lecz gdy pojawiła się możliwość zostania kidmodem, zawsze próbowałem swoich sił, jak widać teraz - jak na razie bez skutku. Jestem osobą dość specyficzną jeśli chodzi o zachowanie, ale potrafię się zachować adekwatnie do sytuacji. Wiele osób może zarzucić mi faworyzacje ziomeczków, choć nigdy do końca tego nie rozumiałem, bo jak można łączyć posadę na serwerze z gadaniem na skype z kilkoma kolegami i czerpaniem z tego przyjemności. Jestem osobą pomocną i chętną do pracy, gdyż mam na to czas, i wiem, że będę miał go jeszcze całkiem sporo. Jestem osobą dość otwartą, i łatwo ze mną nawiązać kontakt, dlatego myślę też, że będzie to na plus jeśli chodzi o pomoc graczom. Coś jeszcze? Jestem osobą niestety dość wulgarną i wybuchową, lecz myślę, że w danej sytuacji będę potrafił sprostać zadaniu i zachować zimną krew oraz odpowiednią cierpliwość. Cóż, nie mam za bardzo pojęcia co tu jeszcze dodać, bo jestem chyba jedną z tych osób, która zawsze była przychylna serwerowi, a spieprzałem tylko wtedy kiedy miałem problemy typowo osobiste, życiowe. To chyba byłoby na tyle, z tej krótkiej wypowiedzi, bo nie widzę sensu pisania pisania czegoś dłuższego, skoro prawdziwe oblicze poznaje się z czasem, a mam nadzieje, że chociaż przedstawiłem tutaj jego odrobinę i zachęciłem was by dać mi szansę.
Czy zapoznałeś/zapoznałaś się z regulaminem serwera? Oczywiście, toć jestem weryfikatorem i sam to muszę sprawdzać u nowych graczy /\/\/\
Obowiązkowe 5 reklam serwera:
-[LINK]
-[LINK]
-[LINK]
-[LINK]
-[LINK]
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Masz moje poparcie. Stosujesz się do poleceń Administracji, jesteś skory do pomocy
przy wielu czynnościach dotyczących serwerów. Wydajesz się być zaufaną osobą w wielu
sprawach. Nie sprawiasz problemów, dysponujesz sporą wiedzą na wiele tematów.
Posiadasz doprawdy wielki staż gry. Tak.
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#3
[Obrazek: 49679635.jpg]
Jestem na tak, ponieważ Aviron należy do grupy ogarniętych graczy, gra dużo, sprawdził się jako weryfikator.
Deleted
Mugol


 
#4
Oczywiście, że tak. Wraz z C4mp3rem uważam Was za odpowiednich na to stanowisko. Jesteś weryfikatorem, z chęcią służysz radą i pomocą. Nie widziałem nigdy w twojej osobie zarzewia konfliktów i podobnych przypadków.
Fakenso
Czarodziej




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014
33
#5
Na tak.
Silexan
Mugol


 
#6
Jasne że na tak. Moje zdanie takie samo jak reszty. Z Camperem najlepsi kandydaci.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#7
Przyjęty.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#8
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.