Witaj!

EVENTY RP
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#1
EVENTY Role Play
Teraz Ty zdecyduj co chcesz odegrać!


Przyszła najwyższa pora, aby każdy z Was mógł wykazać się swoją zdolnością i talentem do planowania globalnych EVENTÓW RP.
Od dziś, każdy z Was będzie mógł podesłać do mnie na PW propozycje swojego autorskiego EVENTU RP, który w swoim pierwotnym założeniu dotknąłby większego grona graczy zapewniając tym samym rozrywkę innym graczom serwera. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pragniemy zapewnić graczom rozrywkę, którą sami według siebie chcieliby zobaczyć na serwerze.

Otrzymujecie zielone światło od Ekipy, teraz możecie się wykazać!

Zaczynajmy!

Aby wziąć udział w projekcie, każdy z chętnych graczy musi zgłosić się do mnie na PW z pełnym i szczegółowym opisem EVENTU, który według niego wniesie na serwer najwięcej rozrywki. W tym celu każdy ochotnik winien zapewnić się z poniższym wzorem, reszta zależy już tylko od Twojej kreatywności i pomysłowości!
Przestań stać w kącie i marudzić jak to się nudzisz, weź sprawę w swoje ręce!


Projekt trwać będzie od dnia dzisiejszego, przez najbliższy tydzień do 19.07.2015 roku. Do tego dnia, macie czas na nadsyłanie swoich zgłoszeń kipiących kreatywnością!



Powodzenia!
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
@Refresh
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#3
@Refresh
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#4
Projekt zakonczony.
Osoby, które zgłosiły swoje propozycje otrzymają ode mnie nagrody.
Pozostała część nawet niech nieśmie napisać słowa odnośnie braku eventów RP bo osobiście wykopie z serwera na zbitą myszkę. Skoro mieliście okazje zgłosić swoje propozycje i tego nie zrobiliście bo mieliście to w tyłku to nie chce patrzeć jak od  dziś płaczecie odnośnie braku eventów.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.