Witaj!

Czego brakuje wam na serwerze?
Deleted
Mugol


 
#1
Drodzy Gracze,
chcielibyśmy się zapytać Was - społeczność serwera, czego brakuje Wam w rozgrywce. Chcemy by rozgrywka na serwerze sprawiała przyjemność a również, aby była możliwie najbardziej profesjonalna. Widzicie zapewne, że ostatnimi czasy frekwencja graczy na serwerze jest niepokojąco niska. Uwzględniając nawet możliwe kryteria, które mogłyby wpłynąć na tak niski odsetek graczy, obecna sytuacja znajduje się poniżej naszych wyliczeń. My - ekipa serwera - pragniemy byśmy wspólnie rozwiązali tą sytuację. Chcemy, byście złożyli, w postach pod wątkiem  - lub, jeżeli ktoś chce zachować poufności w prywatnej wiadomości do mnie, propozycje, zarówno te OOC jak i IC, zmian na serwerze. Każdą propozycję, przez Was nadesłaną, za wyjątkiem tych nierealnych bądź destabilizujących serwer, szczegółowo omówimy i wdrożymy. Oczywiście, nie każda propozycja może zostać wcielona w życie, aczkolwiek zdajemy sobie sprawę z tego, że to Wy tworzycie serwer, dlatego chcemy dać Wam możliwości wpłynięcia na niego i to, na jakich zasad działa i z czym działa. Wszystkie propozycje (za wyjątkiem tych nadesłanych na pw) przedstawione w postach poniżej, będę wypisywał w tym - głównym poście. Dobrze, by było, gdyby propozycje nie były jedynie rzuconym hasłem, a były rozwinięte. Apelujemy. Wykażcie zainteresowanie i aktywność, poprzez właśnie nadsyłanie tych propozycji. Możecie tutaj także przedstawić to, co na serwerze Wam się nie podoba i co chcielibyście zmienić. Po to właśnie powstał ten wątek. Nie jesteśmy głusi na wasze propozycje. Wręcz przeciwnie, chcemy wiedzieć, czego pragniecie od nas - jako ekipy i czego oczekujecie od serwera.

Legenda:
Przekreślony - wdrożone
Zielony - zaakceptowane
Żółty  - czasowo zatrzymane
Czerwone - odrzucone

Propozycje:
* Luźna gra; usunięcie akcji odgórnie planowanych,
*  Powrót swobodnej atmosfery i klimatu z sagi,
* Minimalizacja ingerencji administracji w grę; uproszenie podań,
* Skierowanie większej uwagi na rozgrywkę niżeli na stronę techniczną,
* Cofnięcie serwera do wersji 3.0, lub 2.8,
* Zmiana portalu i forum; lub powrót starego forum,
* Redukcja ilości modyfikacji na serwerze do niezbędnego minimum,
* Usunięcie event'ów OOC i nagród IC za event'y OOC,
* Usunięcie konkursów OX,
* Usunięcie wszystkiego z OOC co wypływa na rozgrywkę IC,

* Słowność w obietnicach i zobowiązaniach dla graczy,
* Dokończenie wszystkich budowli na serwerze, usunięcie atrap,
* Ujednolicenie skryptów; kolorów komunikatów itd.,
* Swoboda w kreowaniu postaci,
* Minimalizacja kokszenia postaci,
* Zmiana roli administracji do kwestii wydawania zgód i utrzymywania porządku; zero mocnej ingerencji w świat IC,
* Nie wypuszczanie niedokończonych, wadliwych elementów; miotły, eliksiry, skiny,
* Nacisk instytucji IC na nauczycieli i ich postępowanie,
* Launcher, konfiguracja, wymagania i działanie,
* Minimalizacja przerw technicznych, ustawienie ich na godzinny poranne/wieczorne/nocne,
* Rozreklamowanie serwera, nawiązanie współpracy,
* Stabilizacja administracji, rozważniejsze dobieranie jej członków; mniejsze rotacje,
* Aktualizacja trailerów i prezentacji serwera,
Grzywus
naszpicowany




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014

#2
Dajcie luźno pograć. 
Wszystko wymaga podania, pytania, wzoru czy innych gówien. 
Większy nacisk na rozgrywke a nie na stronę techniczną. 
Napięta atmosfera, zero zabawy.
Dziękuje bardzo.
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#3
Tak wiem że po napisaniu tego posta znienawidzi mnie połowa serwera za samą propozycję no ale trudno - mi brakuje dawnego hapla przed wersją 3.0, może to jest główny powód? Oczywiście bardzo mi się podoba mapa, forum i ogółem wszystkie zmiany łącznie z txt packiem ale pamiętam że na wersji 2.8 przynajmniej grali gracze. Oczywiście głównym powodem tak małej ilości graczy jest zmiana mody z minecrafta na cs:go ale załóżmy że wersja 2.8 była fajniejsza, był wtedy lepszy klimat. Moją propozycją jest cofnięcie się do czasów wersji 2.8 tj zmiana mapy, txt oraz forum. Pragnę poinformować, że to moje zdanie i proszę żeby nikt mnie za tą propozycje nie "zhejcił" Smile
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#4
Żeby znowu był to serwer Role Play, a nie Mod Play? ;q
NeXoRPL
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 5
Sty 2015
13
Ravenclaw
#5
* Redukcja ilości modyfikacji na serwerze do niezbędnego minimum.

* Cofnięcie serwera do wersji 3.0, lub 2.8.


JAK NAJBRADZIEJ ZA Smile
BreathingSkate
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 10
Mar 2015
18
#6
Większej swobody kreowania własnych postaci.
StachuJones
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 8
Mar 2015
35
#7
Przede wszystkim brakuje klimatu.
Zostało dodane z milion modów, no i teraz miejscowości przypominają bardziej Dubaj niż te opisane w sadze.
Może kiedyś nie było nie tych nowych bloków, ale grało się o wiele lepiej i wolałem nawet jak to ktoś kiedyś powiedział "erę tabliczek".No więc - dajcie luźno pograć i usuńcie zbędne mody.
P.S. Texturka Diamond dawała o wiele lepszy klimat.
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#8
[UWAGA - Piszę to z perspektywy gracza, który miał kilkumiesięczną przerwę. Trochę się od tamtego czasu zmieniło, więc mogę zauważyć regres.]

Co jest nie tak?
-Trudny do opanowania launcher. Nie każdy ma komputer z kosmosu i nie każdy jest kucem, żeby samemu wszystko poustawiać.
-Brakuje klimatu, ale myślę, że jak przyjdą gracze, to klimat wróci z nimi.
-Ktoś już wyżej pisał - za mało swobody. Na WSZYSTKO wymagana jest zgoda administracji.
-Nauczyciele olewają lekcje w Hogwarcie, bo "nie mają czasu". Raz - zgoda, ale kilka lekcji z rzędu?
-Dużo przerw technicznych, zwłaszcza forum czy portalu.
-BRAK SKINÓW!!! Wiem, że jest to robione, ale na prawdę to denerwuje XD
-Zbyt "wykokszone" postaci graczy, którzy mają dłuuuugi staż na serwerze. Nowi gracze tracą chęć gry widząc, że praktycznie co drugi gracz może ich załatwić jednym ruchem różdżki (nawet nie zawsze potrzebuje różdżki!!!)
-Brak reklam. Jedyne, które są to te na forach. Jedynie ta na MPCforum jakoś funkcjonowała, o pozostałych autorzy kompletnie zapomnieli.
-Ciągłe zmiany w administracji. Admini od jakiegoś czasu nie potrafią się dogadać ze sobą, co skutkuje tym, że serwer nie funkcjonuje tak jak powinien. Może nie ze strony technicznej, bo Emil daje sobie z tym rade, ale ze strony rozgrywki.

Tak się rozpędziłem, że zapomniałem o propozycjach. Cóż, wystarczy odwrócić te wady serwera i wyjdą pożądane cechy.

Tyle z mojej strony.

//Eryk w poście otwierającym ładniej to opisał, tak bardziej urzędowo.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Elenore
Azkaban




Posty: 35
Tematy: 2
Mar 2015

#9
VoiceChat!
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
521
Slytherin
#10
Starego hapla lol.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.