Witaj!

Czego brakuje wam na serwerze?
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#11
Beczka z połowy tych propozycji.
Zrezygnowano ze starej mapy bo była w ciul zabugowana. Głównie mowa tu o chunkach. Jeżeli chcielibyście powrotu do wersji sprzed 3.0, ekipa musiałaby ponownie mocno się napracować budując mapę od nowa.

Mówicie że chcecie powrotu starych graczy ale tu nie chodzi o to że odeszli przez hapla. Odeszli bo tak chcieli. Mówie tu głównie w przypadku Yakushiego, Kaji i Japvena bo miałem z nimi jakikolwiek kontakt po ich odejściu z hapla i wiem że napewno nie będzie im się chciało powracać.

Z jednym się zgodzę. Najważniejszą rzeczą nad jaką powinien skupić się Hapel muszą być nowi gracze. Nie wolno zapominać o starych ale to jest odwieczny cykl że starzy są zastępowani nowymi. Co prawda będzie to trudne bo Hapel jest klockami a Minecraft ma po pierwsze strasznie złą reputacje a po drugie przeszła już na niego moda. Dlatego według mnie Hapel powinien się przedstawiać nie jako serwer Minecrafta ale jako gra Indie na silniku Minecrafta.
MsKornel
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 13
Sty 2015
20
Ravenclaw
#12
Wypowiem się ja bo bardzo mnie to korciło :


Cytat:* Minimalizacja ingerencji administracji w grę; uproszenie podań,


Zgadzam się z tym.
Widziałem kilka przypadków w tym mój gdy ktoś chciałby pograć ale nie może bo po prostu nie może napisać podania z różnych przyczyn.Tak było w mojej sytuacji , gdy już napisałem podanie poprosiłem mamę żeby mi sprawdziła i tam kazała mi coś dopisać a teraz pisanie podań nie sprawia mi większej trudności i powiem że często tak "dla zabawy" tworzę postacie.


Cytat:* Skierowanie większej uwagi na rozgrywkę niżeli na stronę techniczną,


Przydało by się to.
Wiadomo że najważniejsze jest "pierwsze wrażenie" i głównie to decyduje czy chcemy grać czy też nie.

* Cofnięcie serwera do wersji 3.0, lub 2.8,

DEFINITYWNIE !
Na wersję 2.8.
Sam zacząłem grać na wersji 2. coś tam i o WIELE bardziej mi się podobała niż 3.0.
Przede wszystkim była tam SWOBODNA ROZGRYWKA niby proste ale przynajmniej mi sprawiała większa przyjemność gry na 2. Coś niż na 3.0 i chyba dużo ludzi się ze mną zgodzi.


Cytat:* Zmiana portalu i forum; lub powrót starego forum,


Najlepiej stare forum bo było no proste w "obsłudze" i bardzo miło mi się kojaży bo w końcu na starym forum zacząłem grać i szkoda by było jakby nowi gracze nie widzieli tego co starsi.


Cytat:* Redukcja ilości modyfikacji na serwerze do niezbędnego minimum,


Zdecydowanie tak.
Nie wszyscy mają kompa z nasa i zwyczajnie nie każdy ogarnie lunchera obecnego.
Jak sami twierdzicie prostsze w obsłudze lepsze więc lepiej przywrócić lunchera z wersji 2.X.


Cytat:* Usunięcie eventów OOC i nagród IC za eventy OOC,


Cytat:* Usunięcie konkursów OX,


Cytat:* Usunięcie wszystkiego z OOC co wypływa na rozgrywkę IC,


Tak przecież to serwer RP i powinno tu dominować IC a nie OOC więcej chyba nie trzeba pisać.


Cytat:* Słowność w obietnicach i zobowiązaniach dla graczy,


Każdy się zgodzi że prawda powinna dominować a oszukiwanie graczy czy niedokończenie obowiązku raczej pozytywnych efektów nie przyniesie.


Cytat:* Dokończenie wszystkich budowli na serwerze, usunięcie atrap,


No tu raczej nie trzeba się rozpisywać.
Dokończone budowle to powinien być obowiązek a nie coś co jest na drugim planie.


Cytat:* Swoboda w kreowaniu postaci,


Tak jak wcześniej im prościej tym lepiej ale nie usuwać podań bo to w końcu korzenie tego serwera.


Cytat:* Minimalizacja kokszenia postaci,

Pamiętam gdy zaczynałem gre i wszyscy "nauczyciele" czy też dorośli mieli bardzo dużo fantów i im zazdrościłem więc to powinno być jak najbardziej wprowadzone.


Cytat:* Zmiana roli administracji do kwestii wydawania zgód i utrzymywania porządku; zero mocnej ingerencji w świat IC,


No tak jak już wyżej mówiłem to serwer RP a nie zwykły serwer więc wypadało by.


Cytat:* Nie wypuszczanie niedokończych, wadliwych elementów; miotły, eliksiry, skiny,


Jak mówiłem te wszystkie rzeczy powinny być OBOWIĄZKIEM wobec serwera bo niedokończone nie przyniesie pozytywnych efektów to tak jakby porónać jedzenie niedojrzałego jabłka.


Cytat:* Nacisk instytucji IC na nauczycieli i ich postępowanie,


Widzę że dużo moich odpowiedzi się powtarza ale tak powinno robić się wszystko dla prostości grania i ogólnie używana forum,luchera bo naprawde nie wszyscy ludzie to żywe Einsteiny.


Cytat:* Launcher, konfiguracja, wymagania i działanie,


Cytat:* Minimalizacja przerw technicznych, ustawienie ich na godzinny poranne/wieczorne/nocne,


Tak jak wyżej im prościej tym lepiej.


Cytat:* Rozreklamowanie serwera, nawiązanie współpracy,


Cytat:* Stabilizacja administracji, rozważniejsze dobieranie jej członków; mniejsze rotacje,

Cytat:* Powrót na serwer starych graczy,


To chyba powinno być obowiązkiem administracji żeby przyciągać nowych graczy to tak jakby zachęcać ludzi emigrujących z Polski żeby wrócili do swojej Ojczyzny.


To tylko moje zdanie i proszę mnie nie "hejcić"

Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#13
Moje propozycje na ulepszenie serwera:
-Usunięcie pozwoleń które trzeba uzyskiwać praktycznie na wszystko(oprócz na wychodzenie do toalety)
-Zareklamowanie serwera by było na nim więcej graczy
-Zmiana portalu i forum
-Nie wypuszczanie niedokończonych, wadliwych elementów; miotły, eliksiry, skiny
-Uproszczenie podań
-Redukcja ilości modyfikacji na serwerze do niezbędnego minimum
-Więcej Eventów IC typu: Wyjścia do Hogsmeade
-Więcej spotkań klubowych: klub pojedynków, klub eliksirów itp.
-Minimalizacja przerw technicznych, ustawienie ich na godzinny poranne/wieczorne/nocne

To tyle jeżeli chodzi o moje zdanie na temat ulepszenia hapla.

Pamiętajcie, że to tylko moje zdanie i proszę mnie nie "hejcić".
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#14
Wkurzająca sprawa jest taka, że magia na serwerze służy tylko do zabijania. W uniwersum Harrego Pottera czarodzieje byli wielkimi badaczami świata magii, a tutaj? Śmiech na sali. Gracze uczą się CM'ki, magii nie werbalnej, bez różkowej wbijają wampira i robią z swojej postaci ''maszynkę do zabijania''. Od początku eventy polegały na tym, że zjawiała się banda (na dodatek nie udolnych) przestępców którzy zabijali i okradali za pomocą magii. Tak ma wyglądać ten serwer? Zróbmy coś innego! Pokażmy że można odgrywać RP bez zabijania, lecz odkrywania nowych ciekawych rzeczy.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#15
Nie mogę się powstrzymać z komentarzem w sprawie mapy.

Zbudujcie identyczną mapę, która działała przed wyjściem 3.0.
Życzę gorącego szczęścia w odtwarzaniu szczegółów, których nie jest w stanie spamiętać nawet najczęściej grający gracz.

Co do powrotu starych osób to po prostu nie rozumiem Waszego toku rozumowania. Chcieli przestać grać to przestali, może nie mają czasu, może nie mają chęci. Administracja nie może ich zmusić do gry, odszukać ich adresy po IP, wbić im na chatę przywiązać ich do krzesła i kazać wracać.

Tako samo ironicznie brzmią wypowiedzi graczy, którzy tak wykrzykują, że oczekują rozwoju serwera!
Jak serwer ma się rozwijać jak chcecie go cofać do epoki lamusa poprzez cofanie wersji, aktualizacji czy nawet mapy...
Może Wam tego brakować bo na starej wersji zaczynaliście grę, ale standard wśród serwerów Minecraft stale wzrasta nie możemy pozostawać w tyle bo zamiast graczy zyskiwać będziemy się skupiać na garstce, którą posiadamy, a nowi niech idą do kosza.
To się totalnie mija z rozwojem serwera.
Grzywus
naszpicowany




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014

#16
Z forum przesadzacie.
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#17
Powiem tak, zróbcie wszystko, żeby tylko dało się swobodnie i bez przeszkód grać. (that's all)
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#18
-Administracja z Hapla a nie z Sampa Wink
-Naprawić wszystkie skrypty które nie działają
-Naprawić NPC i Questy bo nic z tego nie działa tylko laguje
-Przydało by się jakby Lałczer trochę wyładniał, no i żeby działał każdemu
-Może nowe spelle?
-Było by miło jakby sekrety działały i te słynne Bonus Romy które nigdy nie miałem okazji znaleźć
-Jakieś inne tło na forum? Bo te obecne nie wygląda na serwer o tematyce Harrego Potter
-Jakaś lepsza reklamka na YT by się przydała Wink 
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#19
O właśnie, reklama na YT, jak kolega wyżej napisał.
Taki odnowiony trailer hapla, promujący wersję 3.1. Dodać jakąś fajną muzykę, pokazać nowe rzeczy w updacie i tyle.
MajkelBoss
Czarodziej




Posty: 166
Tematy: 15
Gru 2014
32
Ravenclaw
#20
Eeeeeee.. Wszystko.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.