Witaj!

[3.0] Screenshoty na portal!
Deleted
Mugol


 
#1
3.0 Screenshoty na portal!

Jak wszyscy dobrze wiemy kilka miesięcy temu wydany został Hapel 3.0, przyniósł on wiele nowości a i kolejne są w trakcie tworzenia. Nasz portal w tle wyświetla przemijające po pewnych odstępach czasu sceenshoty fragmentów budowli z serwera. W porozumieniu z HeadAdministratorem - em411 uzyskałem zgodę aby utworzyć swego rodzaju konkurs.

Każdy kto chce pomóc w rozwoju serwera może wykonać screenshot wybranej przez siebie budowli na serwerze i wysłać ją do mnie na PW do 22 stycznia 2015 r. Najlepiej jakby owe screenshoty były wykonane przy wyłączonym pasku itemów (klawisz F1) i podane były w linkach na imgur lub innym hostingu zdjęć. Wykonanie ich na shardeach gdy efekt ich jest szczególnie widoczny i podnosi jakość screeanshota podnosi szansę na przyznanie możliwej nagrody.

W ciągu tygodnia od zakończenia akcji administracja serwera wybierze najbardziej odpowiednie dzieła i wprowadzi je jako tło na portal (Hapel.pl).

Możliwe, że będzie nagroda dla autorów najlepszych screeanshot'ów.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Dodam coś od siebie(jest to jedynie moja sugestia). Jeżeli ktoś się zna na obróbce zdjęć/screenschotów, to również może 'podszlifować' swój ss.
Deleted
Mugol


 
#3
@Refrr
Deleted
Mugol


 
#4
Konkurs zakończony, niebawem ukaże się małe podsumowanie.
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#5
Cytat:W ciągu tygodnia od zakończenia akcji administracja serwera wybierze najbardziej odpowiednie dzieła i wprowadzi je jako tło na portal (Hapel.pl).

Minął miesiąc, a screenów ani widu, ani słychu. Robicie coś w tym kierunku?
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Deleted
Mugol


 
#6
Główna administracja zadecydowała, że żaden ss nie pojawi się jako tło na portalu.
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#7
A portal nadal zapomniany...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.