Witaj!

Zaakceptowane Podanie o Ucznia Hogwartu [Fire_Of_Dragon] [Poprawione-1 poprawa]
Fire_Of_Dragon
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Jack Strong
Data i miejsce urodzenia: 01.01.2034 Londyn
Status krwi: 50%
Historia postaci: Młody chłopiec urodzony w Londynie zamieszkał z rodzicami. Był nie zadowolony ze swojego życia, ponieważ  nie miał przyjaciół. W szkole nazywany był kozakiem, gdyż nie słuchał się poleceń pań i często wagarował. Pewnego dnia pojechali do ciotki z Liverpoolu. Już po kilku dniach otrzymał od pięknej białej sowy list z Hogwartu, że go tam przyjęto - bardzo się ucieszył, że będzie mógł zacząć swoją przygodę.
Wygląd postaci: Dość wysoki chłopak o jasno-niebieskich oczach. Często widywany w ciemnej koszulce, jeansach i skórzanej kurtce oraz czerwonych trampkach. Często widywany u fryzjera, gdyż lubiał mieć krótkie włosy. Jak każdy chłopak na jego ulicy miał czarne włosy. Jack jest[i] normalnej budowy ciała nie gruby nie chudy lecz w sam raz. [/i]
Cechy charakteru: Jack był niezbyt miłym chłopcem, lubiał wkręcać innych na ulicy. Choć jego charakter nie był zbyt dobry, Jack strasznie lubiał porządek.  Krótko mówiąc, Jack ma dość wybuchowy charakter. 

Zainteresowa
nia: Jack uwielbia latać na miotle, raz prawie zabił swojego kota .

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Powiedział mi o nim kolega

Co to jest IC i jak je zapisujemy?  IC (In Character) - jest to pierwszy z dwóch rodzajów czatu z znaczeniem jego nadrzędności, bowiem na czacie IC rozgrywa się właściwa rozgrywka na serwerze. To za jego pomocą tworzymy prowadzimy dialogi z postaciami, akcje - innym słowy za jego pomocą odgrywamy swoją wykreowaną postać. ./me oraz ./do


Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC (Out of Character) - jest to drugi i znacznie mniej ważny od poprzedniego czat. Dotyczy on bowiem świata poza grą, świata realnego. Nie możemy poruszać tam kwestii IC ani podobnych. Zapisujemy go za pomocą komendy ./o

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

J: *Szybko podbiegł do lady i zdyszany powiedział* Dzień dobry, mógłbym dostać pudełko czekoladowych żab? I... *Westchnął .* Paczkę fasolek!
S: *Spokojnie reagując na prośbę chłopaka, spojrzał na półkę ze słodyczami  po czym uniósł wysoko rękę i ścignął z niej paczkę fasolek i jedno pudełko czekoladowych żab.*
J: Yhmmm.... *Spojrzał  na batoniki miodowe, po czym wysokim tonem głosu oświadczył.* I tego batonika.
S: *Potrząsnoł lekko głową i spojrzał z uśmiechem na twarz  chłopca* Proszę uprzejmie, za całość płacisz 5 galeonów.
J: 5? *Przetarł prawą dłonią kilka kropel potu który mkną ku brodzie, po czym wydostał z kieszeni kilkanaście złotych monet.*
S: Mhmm. Oczyiiście. To wszystko? *Spojrzał na niego  zgarniając wyłożone na ladę galeony.*
J: Oczywiście. *Powiedział, po czym powoli ruszył do wyjścia ściskając w dłoni zakupione słodkości.*
S: Do zwidzenia! *Skinął głową po czym wrócił do swoich obowiązków, czyli układania etykiet cukierków.*

Czy przeczytałeś regulamin?  Tak

Bardzo bym chciał być w Sliterin [coś chyba źle napisałem] Big Grin
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#2
Gdyby nie to, że akcja RP jest napisana poprawnie, odrzuciłabym to podanie.
Zmień 100% czystości krwi. Masz za słabe podanie, aby móc posiadać czystokrwistość.
Połowa, na nawet ponad połowa histori jest skopiowana od gracza MikollPL. Więc wszystko idzie do kosza, i napisz nową historie. W histori powinny znajdować się takie zdarzenia jak:
-dzieciństwo, relacje z rówieśnikami, rodzicami, jakieś wydarzenia kształcujące charakter postaci;
-objawienie się mocy magicznej, tylko z umiarem - np. jakiś latający przedmiot;
-podróż i zakupy na Ulicę Pokątną i Kings Cross.
I ma to być zapisane w minimum sześć zdań ZŁOŻONYCH. Pamiętaj, aby to, co piszesz w histori, zgadzało się z charakterem Twojej postaci. Nie możesz przykładowo napisać w historii, że miał bardzo dużo przyjaciół, a w charakterze, że był samotnikiem.
W wyglądzie ma być zawarte więcej szczegółów.
Charakter jest dobry, jednak dopisz trochę więcej do niego. Jest to najważniejsza część podania, bo według tego będę przydzielać Cię do domu.
Podanie WSTRZYMANE! Masz 3 dni na poprawę i 3 szanse.

Podanie popraw poprzez edytowanie tego wątku. Nie twórz nowych wątków w celu poprawy podania. Poinformuj mnie o tym, że podanie poprawiłeś poprzez napisanie tutaj postu typu "Poprawione", "Gotowe".
Fire_Of_Dragon
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#3
nieuda mi sie
tydzień mnie nie będzie

poprawiłem trochę
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#4
Nie, nie zmieniłeś nic oprócz statusu krwi i dodałeś dwa słowa w jedyn ze zdań w historii. Zatem nadal czekam na poprawę.

Podanie WSTRZYMANE! Masz 3 dni na poprawę i 3 szanse.

Podanie popraw poprzez edytowanie tego wątku. Nie twórz nowych wątków w celu poprawy podania. Poinformuj mnie o tym, że podanie poprawiłeś poprzez napisanie tutaj postu typu "Poprawione", "Gotowe".
Fire_Of_Dragon
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015
0
#5
poprawiłem i myśle że podanie sie spodoba Smile

zapomniałem dodać coś o charakterze (Facepalm) zaraz dodam

nie mam pomysłów
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#6
Podanie ZAAKEPTOWANE!

[Obrazek: GnXTpe2.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.