Witaj!

Zaakceptowane Podanie do Szkoły Magii.
Zozol44
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Sophie Smith

Data i miejsce urodzenia: 28.01.2004 - Bristol - Anglia 

Status krwi: (0%, 50%, 100%) 100%

Historia postaci: (Minimum osiem zdań złożonych.) Sophie urodziła się w kochającej rodzinie. Zawsze była ukochaną jedynaczką. Rodzice pokazywali jej świat od zawsze. Przez to zwiedziła: Anglię, Szkocję, Hiszpanię, Grecję i Włochy. Mama Sophie pracuje w Ministerstwie Magii, a tata to auror. W wieku 4 lat pokazali jej magię. Niestety w wyniku nieciekawych zdarzeń Sophie prawię umarła. Przeżyła przez jej szczęście. Ale niestety do dziś jej wygląd się zmienił. Dodatkowo sama (wypadek był w wieku 8 lat) miała amnezję. Szybko wróciła jej pamięć. W wieku 10 lat dziewczynce jej stopień "jedynej córeczki" zniknął, z pojawieniem się młodego chłopca, Simon'a. Szybko jednak pokochała malucha. Od 1 klasy Sophie była wypychana od grupki, ale jej się to podobało. Samotność była fajna. W wieku 11 lat do salonu podczas zdmuchnięcia jej świeczek wpadła sowa z listem. Szybko pojechała z rodziną po rzeczy. Dalej jej losu

Wygląd postaci: (Minimum sześć zdań złożonych.) Długie, falowane, rude włosy z białą pasemkom (po tym wypadku) . Zielone oczy z błyskiem niebieskiego. Chuda ale nie jak anorektyczka. Cóż... na jej wiek 150 cm. to dużo chyba, oznacza to, że będzie na pewno wyższa od mamy. Mały nos z dużą ilością brązowych piegów dodaje jej uroku. Lekka wada wzroku ale nie musi nosić jeszcze okularów. 2 zęby przednie lekko zbyt duże i wysunięte, będzie musiała nosić aparat. Codziennie ubiera na siebie naszyjnik - biały diamencik na różowym rzemyku. Ponoć to on ją uratował.

Cechy charakteru: (Minimum sześć zdań złożonych.) Jest optymistką i jednocześnie marzycielką. Kreatywność jej nie zna granic. Spokojna i miła znaczy zazwyczaj. Często w klasie brała udział w bitwach, przez to wykryto u niej lekkie ADHD. Z odwagą jest u niej nawet dobrze. Zrobiłaby wszystko by uratować swoich przyjaciół, nawet by zginęła i ich obronie. Jest od zawsze molem książkowym. Mądra i ma ciętą ripostę. Niestety nie umie kłamać i rzadko dotrzymuje obietnic. Mama ją zawsze uczyła manier przy stole ale i tak gubi się w tym. Jest lekko nieśmiała ale tylko w nowym otoczeniu. Uśmiechnięta zawsze i wszędzie. Umie wywołać śmiech w każdym towarzystwie. Jak jest smutna i jej się pytają to ona tylko ręką macha i od razu uśmiech. Niestety jest w grupie osób, które ukrywają prawdziwe emocje. Smutek jest przy niej w samotności. Co się z tym wiąże, i szaleństwo (w złym znaczeniu). Na co dzień ma jedynie tiki nerwowe ale to rzadko (pstrykanie palcami)

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Kiedyś już o nim słyszałam. Chciałam lecz wolałam zostać przy AMN. Ostatnio jednak przez live'y drollercaster'a znowu o nim sobie przypomniałam. I tak dostałam jakoś w lepkie łapki link do strony, a serwer cóż hehe łatwo znaleźć :"3

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC to jest coś podczas gry. Nie zapisujemy tego tak jak w RPG (znaczy chyba można...) tylko: Sohpie cały dzień szukała podręcznika lecz nie znalazła. Ja tak to zrozumiałam.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
To jest coś co się dzieje w aktualnym świecie. Przykładem jest proste >>Ej! Ja z/w bo rodzice wrócili! 

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
(Minimum osiem linijek, w tym trzy czynności.)
-Dzień dobry! - powiedziałam wchodząc do sklepu "Miodowe Królestwo". Są tu wszystkiego rodzaju słodycze. Mniam!
- Dzień dobry rybko! - zawołała kasjerka. Miła starsza kobieta, na oko 60 lat.
- Proszę Pani mogłabym prosić... yyy - zaczęłam się zastanawiać. Eliksir miłości by się przydał..walentynki. O i może Fasolki? Yhh ile ja mam galeonów...
- Zastanów się i wróć do kasy dobrze? - powiedziała sprzedawczyni.
- Dobrze! - odpowiedziałam i podbiegłam szukać czegoś. 
Sophie przez jakieś 5 minut zastanawiała się nad wszystkim.
Dobra mam już Fasolki Wszystkich Smaków, eliksir miłości, ciągutki i czekoladową żabę.
- Proszę Pani już mam! - położyłam na kasę. Zaczęła liczyć kasjerka.
- To będzie 20 galeonów. Jeśli chcesz mniej to tylko 10 ale musiałabyś odłożyć Eliksir. On nie jest taki silny jak myślisz. Jest to tylko napój... - zaczęła mówić ale jej przerwałam.
- Napój malinowy. Wiem kupuje go bo chcę zrobić kawał walentynkowy przyjaciółkom. I mam 20 galeonów - wyłożyłam na kasę monety i po chwili już wychodziłam z Miodowego Królestwa - Do widzenia! 
- Do widzenia rybko! - zawołała Pani i zamknęłam drzwi sklepu. 

Czy przeczytałeś regulamin? 
Jestem normalna i tak.
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#2
Zaakceptowane, Ravenclaw
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.