Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
XxDMGXx3
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Jeremy Foster 
Data i miejsce urodzenia: 29.06.2032r Anglia Doncaster
Status krwi: 100%

Historia postaci:
Wychowałem się w Anglii w mieście Doncaster.Moi rodzice są bardzo zdolnymi czarodziejami.Jestem 100% czystej krwi czarodziejem.W moim życiu przed Hogwartem nic się nie ciekawego się nie działo jestem wśród znajomych ciepło traktowany. Nikt nie wiedział że moi rodzice są czarodziejami.Byłem w szkole bardzo pomocny i miłym chłopakiem. Miałem dobre stopnie. Myślę że te dobre oceny mam dzięki dodatkowym zajęciom. Jestem otwarty na nowe przygody i inne doświadczenia naukowe. Według mnie jestem ambitny dlatego chce przechodzić do kolejnych klas.Ale co z tego będzie to naprawdę nie wiem.Chciałbym żeby ktoś pokazał mi jaką ja mam moc.Wiem że mam wiele ambitnych planów.

Wygląd postaci:
 Kasztanowe włosy zwykle zaczesane na prawą stronę.Moje oczy są koloru niebieskiego choć czasem wydaje mi się że są zielone.Nie wiem jaki będę wysoki. Mój tata ma 180 cm a moja mama ma 165 cm więc myślę ze będę taki sobie. Jestem normalnej budowy ciała . Wszystko jest idealne.

Cechy charakteru:
Moje najlepsze cechy to uprzejmość, życzliwość.Bardzo pragnę być pomocny na świecie.Lubię rywalizacje.Wszystko co robię staram się robić jak najlepiej . Gdy jest mi źle nie atakuje innych tylko zapadam się do głębi siebie i łatwo mnie wtedy skrzywdzić. W kontaktach z dziewczynami jestem raczej nieśmiały ale jakoś sobie radzę. Generalnie jestem dobrym człowiekiem, ale mam wahania w kierunku łobuzowania.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
O serwerze dowiedziałem się na live drollercaster.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC to czat Gry np możesz się pospieszyć bo przegapimy mecz.A IC to znaczy in character.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC to czat w prawdziwym świecie np muszę już wyjść do jutra.A OOC to znaczy out of character.

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
SPRZEDAWCA- Dzień dobry 
JA- Dzień dobry poproszę o 20 sztuk ptysiów
SPRZEDAWCA- 20? urządzacie jakieś przyjęcie?
JA- Nie... ale mam dużo kasy bo pomogłem mamie umyć kociołki? 
SPRZEDAWCA-HAHAHA tylko tyle przez całe wakacje ?
JA-Tak? A to coś dziwnego?
SPRZEDAWCA - Nic chłopczyku ale dzisiaj mam dziwne skojarzenia
SPRZEDAWCA-Przypominam że 20 ptysi zjedzonych w jednym dniu może zaszkodzić
JA- Wiem  dziękuję za radę to ile mam zapłacić?
SPRZEDAWCA- 45zl
JA-proszę do widzenia
SPRZEDAWCA- do widzenia

Czy przeczytałeś regulamin?
Tak

[Poprawa1]
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#2
Zaakceptowane, Hufflepuff
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.

XxDMGXx3
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2015
0
#3
A kiedy dostane rangę bo jeszcze jej nie mam ?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.