Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia Daromas
Daromas
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Daromas Deepgreen
Data i miejsce urodzenia: Urodziłem się 5 stycznia, w Białymstoku.
Status krwi: 75% Dziadek mugol
Historia postaci: Mieszkałem w  małej miejscowości Kopytkowo.   Moi rodzice pracowali  w wielkich firmach, całkowicie o mnie zapomnieli. Pod swoje skrzydła przygarnęła mnie Babcia zielarka. Była ona w zamierzchłych czasach uczennicą Hogwardu. Przekazała mi całą swoją wiedzę o roślinach. Pewnej nocy nie potrafiłem zasnąć, poszedłem do babcinej kuchni, aby napic się naparu z rośliny nasennej, jednak zaciekawiło mnie światło, które wydobywało się z lasu. Udałem się do lasu i zauważyłem czarodzieja walczącego z wilkołakiem, szybko pobiegłem po siec wdrapałem się na drzewo (dla mnie to zwykła codzienność), i zrzuciłem ją na wilkołaka. Za ten bohaterski czyn dostałem od czarodzieja różdżkę z jego młodych lat.Zdecydowałem że chce się uczyć czarów i dlatego piszę te podanie.
Wygląd postaci: Mam 1,76 cm wzrostu. Moje oczy są niebiesko zielone. Włosy mam  brązowego koloru.Nie jestem zbytnio opalony, ponieważ większość czasu spędzam w lesie.Jestem średniej postury. Chodzę wyprostowany.
Cechy charakteru: Jestem trochę samotny. Jak coś zaczynam robić to to kończę. Jestem oszczędny. Troszczę się  o swoją babcie. Nie ufam wielu osobom. Przepadam za słodyczami. 
Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Dowiedziałem się o nim n live drollercastera

Co to jest IC i jak je zapisujemy?Czat na którym wypowiada się postać wirtualna którą ja jestem. (D4rom4s: Wybieram się do sklepu zielarskiego. Wie może ktoś gdzie to jest?)



Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
 Np wiadomości do drugiego gracza

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
(Minimum osiem linijek, w tym trzy czynności.)
Ja: Dzień dobry
Sprzedawca: Dobry dobry
Ja: Przepraszam ma pan może cukierki miodowo imbirowe?
Sprzedawca: Niestety mam tylko miodowo malinowe.
Ja: Takie też mogą być.
Sprzedawca: Ile pan chce?
JA: 20dg poprosze
Sprzedawca: Życzę smacznego!!!
Ja: dziękuje ale to nie dla mnie. Kupiłem je babci, ja nie mogę jeść cukierków bo potem staje się szaleńcem.
Sprzedawca: Bardzo panu współczuje ponieważ one są pyszne. Dowidzenia  Tongue

Czy przeczytałeś regulamin?  Tak
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#2
Zaakceptowane, Hufflepuff
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.