Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
icehot1
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
Gryffindor

#1
Imię i nazwisko postaci: Albus Godryk Allen

Data i miejsce urodzenia: 13 sierpnia 2032 roku w Wielkiej Brytanii w Londynie

Status krwi:50%

Historia postaci: Albus wiedzie spokojne życie. Matka jest mugolką, a Ojciec czarodziejem czystej krwi. Ma brata, który właśnie rozpoczą szósty rok w Hogwarcie. Imiona dostał na cześć dwóch największych czarodzieji: Albusa Dumbledor'a i Godryka Gryffindor'a. Zawsze interesował się naukom magii. .Jest nią tak zafascynowany, że noce spędza na czytaniu pradawnych ksiąg. W przyszłości chce być tak wielkim czrodziejem jak Albus Dumbledor. Interesuje się najbardziej Lataniem na miotle i obroną przed czarną magią. W wieku 11 lat dostał wiele propozycji do szkół, ale wiedział, że w Hogwarcie będzie miał największe możliwości rozwinięcia.

Wygląd postaci: Wysoki mierzący 145cm chłopak. O Czarnych włosach i piwnych oczach. Nosi normalny strój pod czarną suknią czarodzieja. Chudy, waży 40kg.Co do wyglądu jego znakiem szczególnym jest blizna na nadgarstku. Na co dzień nosi czarne spodnie oraz trampki i białą koszulkę z czarną bluzą, a czasami ciemno-niebieską.

Cechy charakteru: Albus jest miły dla innych , lubi pomagać innym osobą , szybko nawiązuje nowe znajomości , jest odważny, jest podekscytowany nauką czarów szuka coraz to mocniejszych zaklęć , nie porzuca swoich słów na wiatr , swoimi umiejętnościami chce chronić każdą osobę nie ważne czy ją zna czy nie , nie lubi być olewany ,poświęca zbyt dużo czasu na naukę nowych zaklęć.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
z facebook'a drolla
Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC - "In Character". Czat przeznaczony do wypowiadania się postaci, którą odgrywasz.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC - "Out Of Character".Czat przeznaczony do konsultacji z drugim graczem, który nie
jest związany z Twoją postacią(którą odgrywasz).

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
Albus wchodzi do sklepu:
-Dzień dobry - mówi Albus
-Witam. Co podać?- mówi sklepikarz
-Poproszę fasolki różnych smaków i żabę w czekoladzie - mówi Albus
-Dobry wybór. 40 galonów. - mówi sklepikarz
*Albus wyciąga pieniądze*
-Proszę. - mówi Albus
- To bardzo dużo pięniędzy.Jestem ciekaw jak je zarobiłeś. - mówi Sklepikarz
- Rodzice od mojego urodzenia wpłacali pieniądze do banku, żeby jak podrosnę nie zabrakło mi niczego.-mówi Albus
- Widzę, że masz troskliwych rodziców.Proszę o to twoja reszta. - mówi Sklepikarz
- Tak ja też tak sądze.Dziękuję i do widzenia. - mówi Albus
- Do widzenia. - mówi Sklepikarz

Czy przeczytałeś regulamin?
Tak
Nick: icehot1
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#2
Zaakceptowane, Gryffindor
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.

icehot1
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
Gryffindor

#3
Mam pytanie. Dostałem się mniej więcej 5 godzin temu, a nadal nie mam rangi ucznia.
Marko126
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 3
Sie 2015
0
#4
icehot1 napisał(a): (20.08.2015 18:57)Mam pytanie. Dostałem się mniej więcej 5 godzin temu, a nadal nie mam rangi ucznia.

napisz /halppop   powinno dzaiłać Smile
Montiszon
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Sie 2015
0
#5
icehot1 napisał(a): (20.08.2015 18:57)Mam pytanie. Dostałem się mniej więcej 5 godzin temu, a nadal nie mam rangi ucznia.

http://Hapel.pl/forum/misc.php?action=help&hid=8

Zjedź sobie na sam dół i tam poczytaj, masz dokładnie wytłumaczone Wink
xXPewDieMichalXx
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2015
0
#6
Xaradus napisał(a): (20.08.2015 12:00)Zaakceptowane, Gryffindor

Sprawdzisz mi podanie poprawilem juz ???



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.