Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Sowiasta
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2015
4
#1
Imię i nazwisko postaci: Anabel Stirling
Data i miejsce urodzenia: 16.01 ** 11 lat temu** Forks, USA
Status krwi:100%
Historia postaci: Pewnego chłodnego dnia, o godzinie 1.45 nastała długo wyczekiwana chwila moich narodzin.Tuż po nich wiadomo, schodzą się krewni przywitać nowo narodzonego członka rodziny którym byłam ja.Moja matka odrazu stwierdziła, że jestem niewyobrażalnie podobna do dziadka względem brzydoty.Po roku wyładniałam.Kiedy miałam 2 lata tata wyjechał do Hiszpanii w celach zarobkowych.Po czym ściągnął mnie wraz z mamą i 9 letnią siostrą na przysłowiowe "wakacje". Wszystko wyglądało pięknie i kolorowo.Mieliśmy się tam nawet przeprowadzić jednak stało się coś strasznego. Ojciec popadał w depresje, brał narkotyki i sięgał po alkohol.Po półtorarocznym mieszkaniu w Hiszpanii, moja mama zauważyła co się dzieje.Postanowiła uciec od niego wraz ze mną i siostrą.Nie było to łatwe.Żeby nas nie znalazł zamieszkałyśmy w Londynie, oczywiście po uprzedzeniu rodziny.W wieku 7 lat zaczęłam interesować się muzyką szczególnie instrumentami i wokalem.W Boże Narodzenie otrzymałam swoje pierwsze skrzypce. Wielce uradowana odrazu je rozpakowałam z papieru. Futerał był czarny a w środku niego znajdowały się skrzypce. Kiedy je zobaczyłam uradowana zaczęłam myśleć o tym jak gram wśród uliczek Londynu.I tu nastał przełom w moim życiu. Skrzypce się uniosły wraz z smyczkiem i zaczęły same grać. Zawołałam naprędce mamę i siostrę które po zobaczeniu całej sytuacji wytłumaczyły mi o co chodzi. Zrozumiałam, że za 4 lata dostanę list i będę uczyć się w Hogwarcie. W dniu 11 urodzin kiedy zwlekałam się z łóżka obudziło mnie pukanie w okno. Zorientowałam się po chwili że to była sowa z listem przywiązanym do nogi. Wiedziałam w jakim celu przyleciała, szybko więc otworzyłam okno i wpuściłam ją do środka.Dałam jej kilka zabitych szczurów do zjedzenia i w tym czasie odwiązałam z jej nogi list. Był biały z bordowym lakiem i pieczątką herbu typowego dla Hogwartu. Po pożegnaniu sowy zamknęłam okno i pobiegłam do mamy. Usłyszałam sto lat wraz z życzeniami. Pokazałam list z radością w oczach opowiadając całe zajście.Mama uradowana zaczęła mi gratulować. Ponieważ moja siostra jest od innego ojca który był mugolem.Nie dostała się do Hogwartu 7 lat wcześniej, ale wiedziała o wszystkim. Więc mi pogratulowała również z charakterystycznym dla niej docinkiem.Ubrałam się w wygodne ciuchy i wyruszyłam z mamą na słynną ulicę Pokątną by tam zakupić wszystko co jest potrzebne. Moją uwagę przykuł sklep ze zwierzętami a w nim piękna sowa która była puchaczem śnieżnym. Moja mama też zwróciła na nią uwagę. Po krótkiej konwersacji nabyłam ją i od tamtej chwili była moją najlepszą przyjaciółką. Po 4 godzinach magicznych zakupów pojechałyśmy do domu.Następnego dnia spakowałam swoje ubrania i wszystko co trzeba było do wielkiej walizki. Załadowana i gotowa udałam się z mamą na peron 9 i 3/4.Mama mi mówiła co trzeba zrobić aby się tam dostać. Z wielkim przerażeniem w oczach rozpędziłam się z walizkami wbiegając w ścianę. Po drugiej stronie czekałam na mamę rozglądając się przy okazji. Kiedy przybyła pomogła mi z bagażami przytuliłam się z nią. Po wejściu do pociągu nastąpiło te trudne rozstanie, ale obiecałam jej że będę pisać do niej listy. 
Wygląd postaci: Jej wzrost dokładnie 157,5, co dla dziewczynki w jej wieku jest normalne. Posiada duże, niebieskie oczy, w których często widać radość. Pokrywają je gęste, czarne rzęsy. Jej głowę okalają grube, dość długie zakończone do klatki piersiowej i lekko kręcone włosy. Ich kolor to odcień ciemnego blondu z jasnymi pasemkami. Łagodne rysy twarzy z małą ciemną blizną w kształcie kreski na prawym policzku. Powstała ona po pewnym nieszczęśliwym wypadku. Ma szczupłą sylwetkę, którą dopełniają długie nogi. Jest leworęczna, co nie jest niczym niezwykłym chociaż dla niektorych może okazać się dziwne. Posiada małe znamię w kształcie serca na lewym śródręczu, widoczne tylko jeśli bliżej się przyjrzeć. Ma je od urodzenia i nie zwraca zbytnio na nie uwagi.
Cechy charakteru: Jej główną cechą jest odwaga, która w głównej mierze ją kreowała i jest bardzo dobrze widoczna w sytuacjach wymagających własnie tego. Jest kreatywna, co zawsze pokazuje nawet w małych pomysłach wychodzących z jej głowy, a tryskająca z niej energia jest niewyczerpana, co wpływa na to, że rozśmiesza wszystkich dookoła. Kiedy trzeba jest poważna i kieruje się sprawiedliwością, co zawsze się jej udaje. Potrafi zawsze bardzo dobrze kontrolować swoje emocje. Czasem stoi też w obronie swoich przyjaciół. Walczy zarówno w obronie własnej, jak i innych, chcąc by wszelkie sytuacje były rozwiązywane zgodnie z prawdą i godnością. Inteligencję odziedziczyła po obojgu rodzicach, a siłę zarówno fizyczną i psychiczną wyłącznie po mamie. Jest bardzo uzdolniona muzycznie, co odziedziczyła po swoim ojcu.Potrafi dużo pracować aby dotrzeć do celu, nawet jeśli ceną są pewne wyrzeczenia.
Zainteresowania: Bardzo lubi florę, jednak jej zainteresowanie nie ograniczają się tylko do tego, co można zauważyć w jej lubności fauny, a w szczególności ptaków i gadów. Uwielbia muzykę w każdej postaci, co pociąga za sobą to iż gra na wielu instrumentach, jednak najbardziej preferuje skrzypce i własny głos. Dużo czyta, dzięki temu ma bardzo rozbudowaną wyobraźnię. Od czasu do czasu lubi popływać. Z nudów czasami rysuje, jednak nie jest to niestarannie czy brzydko, a bardzo się do tego przykłada, wkładając w swoje prace mnóstwo serca. Świetnie dogaduje się ze zwierzętami, z pewnych zachowań niemal odgadując ich uczucia.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Od koleżanki która tutaj gra.
Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC jest tym wszystkim co odnosi się do świata przedstawionego na serwerze oraz jego uniwersum.Jest to również tym wszystkim co dotyczy naszej postaci, czynności które wykonuje a także tego co mówi. Zapisujemy je pod komendami /me i /do. Lub bez komend wtedy wszelkie czynności naszej postaci zapisujemy przy pomocy dwóch gwiazdek - *uśmiechnęła się do dziewczynki, zwracając szczególną uwagę na jej ubranie*.Natomiast wszelkie opisy różnych rzeczy, sytuacji, uczuć, oraz wszelkiego temu podobnych rzeczy zapisujemy za pomocą 4 gwiazdek - **Piłka jest czerwona oraz duża. Spoczywa ona na ziemi w stanie unieruchomienia**

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC jest to wszystko co nie jest związane z uniwersum serwera, a z naszym realnym życiem. Są to nasze wypowiedzi i zapytania które my, a nie nasza postać chcemy napisać, bądź zadać. Zapisujemy je w nawiasach.

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
[A] - Anabel  [S] - Sprzedawca
**Jest wspaniały, słoneczny i ciepły dzień. Wiele osób przechodzi się po wiosce Hogsmeade rozmawiając, śmiejąc się czy robiąc niezliczoną ilość innych rzeczy. Małe dzieci biegają, bawiąc się w różne gry. W otoczeniu innych sklepów można zauważyć Miodowe Królestwo, z wielkim szyldem zachęcającym do wejścia i rozejrzenia się po wnętrzu**
[A] - *wchodzi nieśmiało do Miodowego Królestwa, rozglądając się po wszystkim co się tam znajduje, nie skupiając swojego wzroku w jakimś szczególnym miejscu* **zadzwonił ładnie brzmiący, dobrze słyszalny dzwonek, informujący o przybyciu kogoś do sklepu**
[S] - Witam młoda damo w czym mogę pomóc? *od razu spojrzał na dziewczynkę, delikatnie uśmiechając się do niej, by dodać jej odwagi* **na jego twarzy oprócz miłego wyrazu, jest wyraźnie pokazana ciekawość**
[A] - Dzień dobry *zauważając uśmiech sprzedawcy, odpowiada tym samym, po czym kolejny raz rozgląda się po sklepie, nie zatrzymując wzroku na sprzedawcy* Szukam jakichś niezwykłych słodyczy *wreszcie spogląda na sprzedawce, bardziej mu się przypatrując*
[S] - Mamy tutaj takich dużo! Śmiało, rozejrzyj się *wskazuje ręką na cały dobytek*
[A] - *podążając wzrokiem za ręką sprzedawcy dostrzega coś intrygującego* Co to jest to pióro? *wyciąga rękę i wskazuje palcem na niebieski przedmiot*
[S] - To cukrowe pióra do ssania *uśmiecha się do dziewczynki, promieniując optymizmem i zaufaniem* Są to delikatne słodycze z waty cukrowej przypominające wyglądem prawdziwe pióra.
[A] - **na jej twarzy od razu wymalowało się zdziwienie** O! To poproszę takie dwa i jeszcze trzy czekoladowe różdżki.
[S] - *wyjął ładną, kolorową torebkę na zakupy i z radosnym uśmiechem wpakował wskazane wcześniej słodycze do niej* To będzie 2 galeony.
[A] - *wyciągnęła odpowiednią kwotę z kieszeni, kładąc na ladzie i odbierając słodycze od sprzedawcy* Dziękuje do widzenia! *śmieje się lekko kierując się wyjścia*
[S] - Do widzenia!

Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#2
Nie ma sie do czego przyczepić. Akcept



Po range zgłoś sie poprzez komende /helpop w grze
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.