Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia.
Vox
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Jacob Peevie
Data i miejsce urodzenia: 3 lipca 2032; Londyn, Wielka Brytania
Status krwi: 50%
Historia postaci:
 Jacob urodził się 3 lipca 2032 roku w Londynie. Jego matka Agatha była mugolką, pracowała jako sprzedawczyni w mugolskim sklepie spożywczym, a ojciec Frank czarodziejem, pracował w Departamencie Tajemnic. Rok później urodził mu się brat - David. Cała rodzina była uradowana, a Jacob bardzo kochał swojego młodszego brata. W wieku 7 lat, gdy był na wyjeździe u swojej babci Jasmine, ujawniły się jego magiczne zdolności. Otóż Jacob wtedy pokłócił się ze swoim bratem, ponieważ chciał jako pierwszy skosztować pyszności przygotowanych przez babcię. Podczas niej bardzo się zdenerwował i nagle stolik na którym stały przysmaki, zniknął i wszystko rozsypało się na podłodze. Jacob wiedział, że jest czarodziejem, rodzice dużo opowiadali mi o magicznym świecie, jednak do tamtej pory nie wiedział jak to działa. Przez następne lata jego magia ujawniała się jeszcze kilka razy. W dniu jego 11 urodzin, Jacob otrzymał list z Hogwartu, w którym został poinformowany o przyjęciu go do szkoły. Chłopak razem z rodziną był bardzo szczęśliwy, a rodzice byli z niego dumni. Kilka tygodni później wybrali się na ulicę Pokątną, aby zrobić szkolne zakupy. Jacob nie otrzymał swojego urodzinowego prezentu w dniu urodzin, więc rodzice kupili mu miotłę, Błyskawicę. Po zakończeniu wakacji, w pierwszy dzień szkoły, David razem z rodzicami odprowadzili Jacoba na dworzec kolejowy, na peron 9 3/4. Tam pożegnali się z nim i chłopak odjechał pociągiem do szkoły.
Wygląd postaci: Jacob jest średniego wzrostu chłopcem z ciemno brązowymi włosami, jest całkiem szczupły. Ma brązowe oczy, które zasłania dłuższa grzywka, którą chłopiec stara się odgarniać na bok, jednak ta ciągle wraca na swoje miejsce. Ma niewielki nos. Najczęściej chodzi w koszulach w kratkę oraz ciemnych spodniach. W chłodniejsze dni lubi chodzić w bluzie z kapturem i luźnych butach.
Cechy charakteru: Jacob jest leniwym chłopcem, lubi kiedy inni robią coś za niego. Nie umie czekać, jest bardzo niecierpliwy, jeżeli jednak coś robi, robi to z dużą dokładnością, jest perfekcjonistą. Czasem potrafi być bardzo niemiły a nawet wredny, nie przepada za mugolami, jednak szanuje swoją matkę. Lubi robić żarty, wyśmiewa to, co mu się nie podoba.


Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Około 2,5 roku temu, mój kolega ze szkoły polecił mi Minecrafta, a także Hapel. Grałem wtedy trochę, jednak postanowiłem zrobić sobie przerwę i chcę znowu grać na serwerze.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
(In Character) Jest to "świat", w którym jesteśmy naszą postacią, odgrywamy swoją rolę.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? (Out Of Character) Dotyczy ono naszego świata realnego, można swobodnie porozumiewać się z innymi użytkownikami, nie jesteśmy tutaj naszą postacią. Nie można go mieszać ze światem IC.

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogsmeade.
J - Jacob, S - Sprzedawca w sklepie

J: * Lekko uchyla drzwi sklepu, po czym wchodzi do środka * Witam, co mógłby mi pan zaproponować?
S: * Spogląda na chłopca, następnie cichym głosem mówi * Polecam czekoladowe żaby, właśnie odebrałem świeżą dostawę.
J: Dobrze więc, wezmę dwa opakowania.
S: * Przynosi dwa opakowania i kładzie je na ladzie *
J: Czy dostanę tutaj fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta?
S: Oczywiście, ile paczek sobie życzysz?
J: * Spogląda do sakiewki, wzrokiem sprawdza ile mniej więcej galeonów się w niej znajduje * Jedną paczkę proszę.
S: * Zabiera z półki jedną paczkę fasolek i kładzie je obok opakowań z czekoladowymi żabami * Coś jeszcze?
J: To wszystko.
S: Poproszę 29 galeonów.
J: * Wkłada rękę do sakiewki, wyjmuje pieniądze i podaje sprzedawcy * Oto pieniądze.
S: * Wkłada pieniądze do kasy * Dziękuję, zapakować zakupy?
J: Nie, dziękuję, poradzę sobie.
S: Do widzenia.
J: Do widzenia.

Czy przeczytałeś regulamin?
Oczywiście.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#2
Zaakceptowane, Gryffindor
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.