Witaj!

Tablica ogłoszeń w pokoju prefektów
Deleted
Mugol


 
#1
**Wchodząc do pokoju prefektów możesz dostrzec stojącą po prawo duża, dębową tablicę ogłoszeń na której przywieszone są różnorakie karteczki.**




[Jest to wątek IC gdzie pisać mogą tylko prefekci i dyrekcja]
Sizar
Azkaban




Posty: 40
Tematy: 20
Gru 2014

#2
Drodzy prefekci!


Pragnę poinformować was, że spotkanie prefektów odbędzie się w tą sobotę o godzinie 16:00. Prosiłbym o stawienie się przed pokojem prefektów. Omówimy sobie parę ważnych spraw, które na pewno wam się przydadzą. Więc do zobaczenia!

Prefekt Naczelny
Terry Brand

[Obrazek: 527114_427945103911549_12619668_n.jpg]
Sizar
Azkaban




Posty: 40
Tematy: 20
Gru 2014

#3
Wszyscy muszą wiedzieć, że w niedzielę [15.03] odbędzie się obowiązkowe spotkanie prefektów. Do tego czasu macie mi również składać raporty z pracy waszej i innych prefektów. W takim raporcie piszecie jak wam się podoba praca oraz czy dobrze spełniacie swoje obowiązki. Tak samo o innych prefektach. W razie niemożliwości pojawienia się na spotkaniu proszę mnie powiadomić jak najszybciej.

Prefekt Naczelny
Terry Brand

[Obrazek: gwGPapk.gif]
Sizar
Azkaban




Posty: 40
Tematy: 20
Gru 2014

#4
@Ref dla przypomnienia
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#5
**Na tablicy w pokoju prefektów pojawiła się mała karteczka z pismem dyrektora**

Drodzy prefekci,
Wraz z radą pedagogiczną otrzymaliście zaproszenie na uroczyste rozdanie orderów w Ministerstwie Magii w dniu **Data** o godzinie 19. Obowiązuje was elegancki strój. Zabierzecie się tam z opiekunem swojego domu bądź z innym nauczycielem, ewentualnie mną. Liczę, że będziecie zachowywać się godnie, jak na uczniów Hogwartu przystało.

Pozdrawiam,

Fred Johnson
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#6
[Obrazek: hogwarts-1.gif?w=584]
Drodzy Prefekci!


Jako wasz nowy tegoroczny Prefekt Naczelny,ogłaszam wszem i wobec pierwsze tegoroczne Zebranie Prefektów!
Zebranie odbędzie się jak najszybciej to możliwe czyli dnia jutrzejszego [OOC 29.05.15] o godzinie 20 w pokoju prefektów
Dlaczego tak szybko? Zapewne każdy z was chce już znać tegoroczne listy haseł oraz wasze tegoroczne obowiązki i przywileje,a ja nie zamierzam przedłużać tego oczekiwania,gdyż również mam wam wiele ważnych i istotnych spraw do przekazania.
Obecność na zebraniu jest całkowicie obowiązkowa,w przypadku gdy by ktoś nie mógł się zjawić z poważnych przyczyn na zebranie, wszelkie istotne informacje z zebrania otrzyma sową

You have nothing to fear,if you have nothing to hide
HD97PL
Czarodziej




Posty: 144
Tematy: 16
Sty 2015
39
Gryffindor
#7
*do tablicy została przywieszona dużej wielkości kartka, która zajmuje jej większość*

 
[Obrazek: 250px-Hogwarts_coat_of_arms_colored_with...ng.svg.png]

                                       Drodzy prefekci!
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, chcielibyśmy poinformować Was o spotkaniu, na którym poruszymy najważniejsze sprawy. Spotkanie to, odbędzie się oczywiście tutaj - w Pokoju Prefektów, o godzinie 19:00 w sobotę **data IC**(24.10). W tym dniu, jesteście zwolnieni z zajęć, tak więc nie macie się o co martwić. Mam nadzieję, że zjawią się wszyscy. Z poważaniem,

Prefekci Naczelni,
James dos Santos

Annabeth Lavesqure
**czytelne podpisy**
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
44
Ravenclaw
#8
**Na tablicy ogłoszeń pojawiła się nowa karteczka z następującą treścią.**


Zebranie prefektów!
Dnia **Podana data IC.** [OOC: 27.11.2016] o godz. 21:00 odbędzie się zebranie prefektów. Nie muszę chyba pisać, że obecność na zebraniu jest obowiązkowa! Poniżej przedstawiam Wam spis osób, które najgorzej  sprawują się w roli prefektów. Od tych osób oczekuję, że do niedzieli uaktywnią się, inaczej mogą je spotkać przykre konsekwencje.  

Osoby, które muszą się uaktywnić:
- Alex Hussain [kiter96]
- Anna Giacalone [kijciwoko]
- Pill Yrell [Pill]
- Marucs Lucky [_Marcus_]

Mam nadzieję, że nie będę musiał Was zawieszać ani wnosić do dyrekcji o odebranie Wam prefekta (tyczy się to osób zagrożonych, wypisanych wyżej).
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#9
**Na tablicy ogłoszeń pojawiła się nowa karteczka**

W dniu **12.02.2017** odbędzie się zebranie prefektów o godzinie 20:00. Prosi się prefektów o obecność. W razie nieuzasadnionych nieobecności nie obejdzie się bez rozmowy, czy kary.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.