Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
bodzia7n
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 3
Sie 2015

#1
Thumbs Up 
Imię i nazwisko postaci: Lucy Hurt
Data i miejsce urodzenia: 03.01.2033 Londyn, Anglia 
Status krwi: 100 %
Historia postaci: Wychowałam się w bardzo dobrej rodzinie.Moja mam nazywa się Lea, a tata ma na imię David.

Na nazwisko mamy Hurt.Moja mama jest z zawodu nauczycielką,a tata czarodziejem.Interesuje się magią.

Lubie jeździć na rowerze,pić herbatę,uwielbiam jeść tosty.Gdy miałam 10 lat chciałam iść do normalnej szkoły,ale w Londynie nie było fajnych ofert Sad  Tata powiedział mi , że  tylko jedną szkołą , która jest związana z magia to właśnie ta  Smile Tata chciał by mieć córkę , która pójdzie w jego ślady. Więc pisze to podanie !! Tata powiedział jak mnie nie przyjmiecie to ... To po prostu mój talent zostanie zmarnowany. Gdy właśnie miałam 10 musiałam czekać jeszcze 1 rok żeby dostać się do waszej szkoły.
Czytałam różne książki związane z magią.Bardzo mnie ciekawią.


Wygląd postaci: szczupła 11 latka. Włosy blond. Oczy niebieskie. Waga : 35 kg. (wiem muszę schudnąć) Wzrost : 1m 58 cm.  

Cechy charakteru: miła,uprzejma,niegrzeczna (tylko czasami) pomocna, nieśmiała,pogodna,z poczuciem humoru,pogodna  

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Dowiedziałam się na live Drollecastera 

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC (In Character) - jest to pierwszy z dwóch rodzajów czatu z znaczeniem jego nadrzędności, bowiem na czacie IC rozgrywa się właściwa rozgrywka na serwerze. To za jego pomocą tworzymy prowadzimy dialogi z postaciami, akcje - innym słowy za jego pomocą odgrywamy swoją wykreowaną postać. Czat IC nie posiada dodatkowych oznaczeń, zapisujemy go nie stosując żadnych znaków informacyjnych. Połowę definicji mamy już za sobą, lecz co dalej? Jak napisać poprawną akcję? Otóż teraz zajmiemy się budowaniem akcji a tym samym omówimy dwie istotne komendy ./me oraz ./do



Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC (Out of Character) - jest to drugi i znacznie mniej ważny od poprzedniego czat. Dotyczy on bowiem świata poza grą, świata realnego. Nie możemy poruszać tam kwestii IC ani podobnych. Zapisujemy go za pomocą komendy ./o. Musimy jednak pamiętać, że nie możemy obrażać osób trzecich. Powinniśmy się też stosować do zasad ortografii oraz interpunkcji.


Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
Wchodzę do sklepu i mówię:
- Dzień dobry !
- Dzień dobry młoda damo Wink 
- Co podać ?? - zapytał sprzedawca 
- Poproszę 1 kg. cukierków MARS Smile 
- Już podaję - odpowiedział sprzedawca i poszedł poszukać cukierków
- Proszę Angry 
Pan sprzedawca zrobił złą minę ( jakby miał coś do mnie lub do mojej rodziny)
- Dziękuję Undecided Dlaczego jest pan wściekły ?? - zapytałam
- Powiem jedno !! Twój ojciec zabrał mi miejsce na akademie na magika !! Teraz marne grosze zarabiam na tym sklepku!!
Nie nawidzę twojego ojca !! Precz z tego sklepu !!
Wyszłąm ze sklepu
- Hmmm to było dziwne - pomyślałam- nigdy do tego sklepu nie przyjdę !! Pójdę do sklepu na przeciwko !!
Niech gnije w tym sklepie !!
      
 

Czy przeczytałeś regulamin? Oczywiście , że .......... TAK !!!!!
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
158
#2
Pamiętaj że to co robi twoja postać w grze zapisujemy w gwiazdkach np. *czyta książkę*.

Zaakceptowane.



Napisz na /helpop po rangę ucznia i podaj tam link do twojego podania.

Miłej gry.
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#3
@Podanie gracza bodzia7n obowiązuje na koncie bodzia, ponieważ ta osoba zapomniała hasła, ale udowodniła iż to jest jej konto.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.