Witaj!

MrNygus
MrNygus
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2014

#1
Twój nick: MrNygus
Nick admina/moderatora który dał ci bana: em411
Powód przez jaki zostałeś zbanowany: Brak powodu.
Czas bana: permanentny
Dlaczego chcesz być odbanowany:
Zostałem niesłusznie zbanowany, wyjaśniać raczej niema co, H@ wsłuchał się raczej w ploteczki rozgłaszane przez niektórych adminów, a później nawet graczy. Proszę również o ogarnięcie się, myślę że jednej osoby, oraz proszę o przeprosiny. Obraza gracza?

Proszę o publiczne wyjaśnienie wszystkiego! Wszyscy dobrze wiemy kto rozpoczął takie plotki, a nie przystoi to tak wysoko położonym.

Z poszanowaniem
_________________________


Link do starego tematu:http://www.Hapel.pl/forum/watek-mrnygus

Wyniki o UB:

hubcik99 - za UB
merlin0 - przeciw
Avian - przeciw

Czekam na decyzję em'a, lecz wpierw proszę o podanie powodów głosowania ,,przeciw".
Proszę wziąć także pod uwagę długi okres jaki muszę czekać na wasze rozpatrzenie podania.
Radziłbym ustawić jakiś limit decyzji, bo gdybym jeszcze raz nie napisał, to czekałbym wieczność.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Przed ostatecznym podjęciem decyzji pozwolę sobie zadać jeszcze dwa pytania:

1. Robisz nam łaskę, że wracasz? Tak to wygląda.
2. Wiesz czym jest skrucha? Wcześniej byłeś zbanowany permanentnie przez Japvena.
MrNygus
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2014

#3
1.Jaka łaska? Wam żadna moja łaska nie jest potrzebna Big Grin
2.Jaka skrucha, skoro niczym nie zawiniłem? To z waszej strony dostawałem ataki słowne i to z waszej strony powinno zależeć na wyjaśnieniu sprawy.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#4
Przeczytaj dokładniej swoje wiadomości, poproś kogoś z zewnątrz o zinterpretowanie tego co napisałeś, zapytaj się jakie emocje wyraża tekst.
Fakenso
Czarodziej




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014
33
#5
Jestem za UnBanem
FreeKilling
Mugol


 
#6
Wiem, że nie mam nic tutaj do gadania, ale mógłbym zapytać czy wcześniej miałeś już jakieś ostrzeżenia / bany?
MrNygus
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2014

#7
FreeKilling Big Grin oczywiście, że nie xd ja tu byłem H@ xd
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#8
Wykonałeś już zadanie?
MrNygus
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Gru 2014

#9
Ależ oczywiście, teksty moje przeczytało dużo osób i wszystkie, które mnie znają, oraz prawdę zgodziły się z przesłaniem tych moich wiadomości. Wszystko co jest napisane przeze mnie jest prawdą i nie sądzę, żeby trzeba było to pisać inaczej, skoro większość winy leży nie po mojej stronie. To ja tu jestem najbardziej poszkodowany i to ja chce rozwiązać to po dobroci. Także moja skrucha w tej sprawie jest niepotrzebna i nie rozumiem dlaczego jej wymagasz.
Fakenso
Czarodziej




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014
33
#10
Mamy 4 osoby, które dokładnie wiedzą co widziały. Postanowiliśmy darować Ci to przewinienie z racji tego, że bezpośrednio nie dotyczyło mojej oraz Emila osoby. 

Co do interpretacji tekstu, wystawiam 1+ wszystkim osobom, które to przeczytały i uważają ban za niesłuszny.


Cytat:To ja tu jestem najbardziej poszkodowany i to ja chce rozwiązać to po dobroci.
 
Brzmi jak groźba.


Cytat:Także moja skrucha w tej sprawie jest niepotrzebna i nie rozumiem dlaczego jej wymagasz.


 Z tego co widzę, to wątek nazywa się MrNygus, tak więc skoro zdecydowałeś się prosić apelację w sprawie bana permanentnego raczej ta skrucha byłaby potrzebna. Nie widzę jakie profity miałbyś przynieść sieci, skoro według Ciebie to my powinniśmy zabiegać o Twój byt na serwerze. 




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.