Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia do Hogwartu
małypiesek
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Wrz 2015

#1
Imię i nazwisko postaci: Grywena Hogmake
Data i miejsce urodzenia: 11 lipca 2033, Londyn
Status krwi: (0%, 50%, 100%) 50%
 Historia postaci: Grywena Hogmake urodziła się 11 lipca 2033 roku w Londynie. Tuż po jej narodzinach zmarła jej prababcia.
Kiedy miała dziesięć lat jej rodzice się rozwiedli. Był to dla niej duży bół. Pamięta do tej pory jak spędzała święta, płakała
za ojcem. Lecz później Grywena zaczęła kontrolować
przedmioty wokół niej. Gdy chciała się napić herbaty od razu przyfrówała filiżanka z herbątą. Na początku nie wiedziała co
się dzieje, bo nigdy wcześniej nic się tagiego nie działo. Lecz o północy jedenastego lipca, w urodziny Gryweny pod drzwi przyleciała sowa.
Grywena wiedziała o tym, bo sowa zadzwoniła do drzwi swoim dziobem. W jej dziobie był list zaadresowany do Gryweny Hogmake. Gdy go przeczytała,
dowiedziała się kim jest. Później się gniewała na rodziców, że nic jej nie powiedzieli, ale im to wybaczyła, a rodzice obiecali, że nigdy nie
popełnią tego błędu.
 Wygląd postaci: Grywena ma lekko tłustą cerę, jasną karnację, błękitne, jasne oczy, a jej nos jest proporcjonalny do twarzy. Usta
ma pełne oraz pięknego kształtu. Posiada wydatną żuchwę, ale nie przeszkadza jej to. Jej włosy są w kolorze ciemny blond,
gęste, grube oraz zwisające do pępka. Jej wzrost to 1,50m. Jest szczupła smukła. Ma zgrabne nogi oraz małe stopy. Nosi
ciemne ubrania.
 Cechy charakteru: Grywena Hogmake jest skromna, odważna, kreatywna, miła, pomocna i zorganizowana. Zawsze umie ułożyć
sobie dzień nie psując innym nastroju. Kocha także zwierzęta, posiada kota. Jej pomysły są akceptowane i niepodważalne, a przy tym nie chwali samej siebie.
Zawsze pamięta o przyjaciołach, nigdy ich nie zostawi na lądzie. Jest też zdyscyplinowana i ma obsesję na punkcie porządku.
Obecnie w życiu są dla niej najważniejsze rodzina, nauka oraz pryjaciele. l
 Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Dowiedziałam się od Michała (youtubera Drollercostera).
 Co to jest IC i jak je zapisujemy? Są to wypowiedzi naszej postaci pisane w czacie gry, np. *Podeszła do Hermiony* Cześć możesz mi pomóc przy zadaniu z eliksirów?.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Są to nasze wypowiedzi z przed monitora, pisane są w nawiasach np. (Ok muszę już kończyć muszę pomóc przy obiedzie..)
Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
(G-Grywena          K-Koleżanka Kodryga          S-Sprzedawczyni          M-Mama
G-Mamo, mogę pójść do Hogmsead, do Miodowego Królestwa z Kodrygą?
M-Tak masz tutaj sześć galeonów, tylko uważaj na siebie i podziel się słodyczami z Mindy.
Grywena poszła do Kodrygi, żeby ją zabrać ze sobą do miodowego królestwa.
G-Hej Kodryga. Idziemy?
K-Tak, jestem gotowa.
Tak oto teraz wyruszyły do miodowego królestwa.
K-Wow spójrz ile tu słodkości!
G-Rzeczywiście.
Wzięły do torby kilka paczek swoich ulubionych cukierków i ciastek.
Podeszły następnie do sprzedawczyni.
G-Dzieńdobry chciałybyśmyśmy kupić te słodkości.
S-Dobry wybór widzę, że wybrałyście ciastka miodowego smakosza, zresztą to nasza specjalność.
Razem będzie sześć galeonów.
G-Proszę i dziękuję. Dowidzenia!
K-Dzięki Grywena za słodycze.
G-Nie ma za co.
Na koniec Grywena odprowadziła Kodrygę do domu i sama wróciła do swojego skosztować swoich słodyczy. 
 Czy przeczytałeś regulamin? Tak, przeczytałam.
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#2
Proście a będzie wam dane. Nie podoba mi sie nazwisko, które jest zwykłą przekręconą nazwą miasteczka o nazwie Hogsmeade. No ale to twój wybór. Zostaw jak chcesz, jak nie to nie. W historii brakuje momentu ujawnienia sie mocy i dostatnia listu z hogwartu, natomiast występuje tam chwila osiągnęcia 13 lat, chociaż jasno jest zaznaczone iż w chwili pójścia do zamku mamy ich 11. Usuń nawiasy przy wszystkich wypowiedziach, jak NP "Co to jest OOC: (Cośtam cośtam)". Dopisz jak zapisuje sie czat OOC. Dodaj w poprawnej postaci akcje wykonywane w akcji RP. To tyle. Wstrzymuje. Trzy Szanse. Trzy Dni. O poprawie poinformuj mnie poprzez pw
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
małypiesek
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Wrz 2015

#3
a mogę po prostu tutaj to zedytować?
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#4
Rozumiem że owy przylot przedmiotów do twojej rączki wystąpił tylko raz. Niech już będzie. Akcept

[Obrazek: OGMPvHO.png]
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.