Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Koteczkowa2000
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Julia Silence
Data i miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Londyn Ur. 2034 roku
Status krwi: 100% - Czysta krew 
Historia postaci:                                                          Pierwszy Rok życia 
      Julia Silence zaraz po urodzeniu dużo chorowała. Rodzina myślała że umrze, los chciał inaczej... Okres wielu chorób minął z 2 miesiącem jej życia. Dziewczynka rosła w siły. Nigdy nie płakała, była pociechą dla swoich rodziców i dla jej jedynej Babci.
                                                                                             Dzieciństwo 
      Julia w wieku 6 lat musiała się wyprowadzić z centrum Londynu na przedmieścia. Firma jej mamy miała kryzys. Juli była mądrą dziewczynka i to rozumiała. Nie sądziła, że jej nowym domem będzie dom babci. Ciężko było jej się za klimatyzować. Od tamtej pory dziewczynka pracowała na farmie. Babcia zaczęła wprowadzać ją w świat magi który ekscytował młodą Julie,co prawda były to tylko podstawy nie zaklęcia, babcia zawsze mówiła "Pewnego Dnia Przyjdzie tajemniczy list, nie zmarnuj swojej szansy Julio''  . Gdy miała 10 lat znowu przeprowadziła się do Londynu. Julia się bardzo cieszyła bo kochała swój domek, który był pusty przez 4 lata. Najbardziej bała się poznawać nowe osoby, było dla niej to stresujące, może dlatego jej jedynym przyjacielem był chomik Leo?  
                                                                                      Wielka Zmiana w życiu
W dzień 11 urodzin przyszedł do niej list dostarczony przez sowę - opisywał przyjęcie do Hogwartu. Julia Dopiero po przeczytaniu listu uświadomiła sobie, że wszytko co pokazywała babcia, czego ja uczyła przez 4 lata to jest ta "Szansa". Tego dnia cała rodzina była zestresowana. Mówili Juli jak ma się zachować, że będą wysyłali do siebie listy i że liczą na nią, że będzie się dobrze uczyła. Julia tego dnia nie mogła zasnąć. Następnego dnia pojechała z mamą do galerii handlowej. Kupiły bardzo dużo ubrani, następnie pojechali na ulice Pokątną po rzeczy do szkoły. Rodzice dali jej dużo pieniędzy aby miała na spróbowanie nowych rzeczy.
                                                                                         "Nie ma odwrotu" 
Rozpoczął się rok szkolny. Julia nie wierzyła, że zacznie naukę w takiej szkole. Została zaprowadzona na peron 9 i 3/4, było jej nie zręcznie w bieganie w ścianę ale jej się udało. Wsiadając do pociągu znalazła jak najprędzej pusty przedział. Rodzinę pożegnała już w domu, ale gdy widziała ich machających przez okno chciała się wrócić lecz nie było już odwrotu. Odmachała im z strumieniem łez i pociąg ruszył. Przez pół drogi rozmawiałam z chomikiem Leosiem. Przynajmniej on ze mną był. Weszła pani z wózkiem pełnym słodyczy i zapytała się czy coś chce kupić. Wybór był wielki ale ta sympatyczna Pani poleciła mi czekoladową żabę. No cóż spróbowała i była zachwycona. Gdy nadszedł czas końca podróży szybko przepłynęliśmy rzekę, Hogwart był piękny. Nadszedł czas uczty powitalnej i co najważniejsze i najbardziej stresujące przydzielenie domu ... Nagle nadeszła moja kolej, Tiara przydziału myślała dość krótko, po czym wykrzyknęła ... 
No własnie,co wykrzyknęła ?
Wygląd postaci: Julia jest szatynka o dużych brązowych oczach, jest chuda, ma bardzo jasną cerę i nieliczne piegi na twarzy. Jest bardzo ładna, często ludzie zastanawiają się czemu tak ładna dziewczyna jest tak nieśmiała . Ma bliznę na ręce, w dzieciństwie wbiło jej się tam szkiełko, blizna jest mała ale jednak trochę widoczna. Julia chodzi zawsze w rozpuszczonych włosach bo nie lubi swoich uszu, uważa, że są duże (lecz są normalne ). Często na jej twarzy pojawia się rumieniec, który podkreśla jej bladą twarz. Julia nie stosuje dużej ilości makijażu, jedyne co używa to tusz do rzęs. Ubiera się normalnie, nie stosuje dużo dodatków.   
Cechy charakteru: Julia jest bardzo nieśmiała, lecz zaczyna walczyć z ty i się powoli przełamuje. Jest bardzo miła, szanuje wszystkich ludzi nie zależnie od statusu krwi. Wydaje się że jest taka nudziarą ale jak już kogoś dobrze poznać jest wesoła i potrafi nie raz opowiedzieć śmieszny żart. Dziewczyna jest bardzo wysportowana uwielbia grać siatkówkę lecz w Hogwarcie znajdzie na pewno coś dla siebie. Jest bardzo sprytna. Jest bardzo płaczliwa choć w dzieciństwie nigdy nie płakała to teraz ma skłonność do płaczu przez jej wrażliwość . Nie znosi wywyższania się, plotkowania i naśmiewania się z innych. 

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? YouTube, Facebook

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC jest akcją podczas fabuły, czyli czymś odnoszącym się do naszych postaci oraz sytuacji. Zawiera w sobie choćby emocje, mimikę oraz czynności uczestników akcji oraz otoczenie i jego opisy
*Julia podeszła nieśmiało do uczennicy* Czy mogłabyś mi pomóc?

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?OOC to coś, co dzieje się poza akcją podczas gry - mówimy w nim o świecie realnym, który nie ma żadnego związku z akcją. Przykład:
(Dobra, zaraz będę uciekać, bo mama każe mi iść na obiad)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: - Tak Posiadam :Smile (lubię takie gry bo są jak teatr, tylko że my piszemy własna historie naszej postaci). RP polega na : [i]Naśladowaniu realnego życia, z uwzględnieniem kilku warunków: czas i miejsce akcji, oraz postać wykonująca daną akcję. Jesteś autorem swojej jedynej historii (każda postać opisuje ktoś inny). [/i]
Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
*Sprzedawca stoi przy ladzie wypełnionej różnorodnymi słodyczami. W sklepię jest wielu uczniów*
Julia - J
Sprzedawca -S
-------------------
J: *Podchodzi do lady nie pewnie* Poproszę czekoladowe różdżki. 
S: *Sięga po opakowanie* Proszę, coś jeszcze ?
J: *Szybko odpowiada* Tak poproszę jeszcze fasolki wszystkich smaków
S: *Podaje z lady* Proszę coś jeszcze ?
J: *Zamyślona* Przepraszam może pan powtórzyć?
S: *zirytowany mówi* Coś jeszcze podać ?
J : *Zawstydzona odpowiada* Poproszę jeszcze Cukrowe pióro do pisania.
S: *Podaje z niechęcią* Proszę to wszytko ?
J: *Myśli* Tak, dziękuje 
S: *Odetchną z ulgą* Dziękuje za zakupy w naszym sklepie, Do zobaczenia
J: *Uśmiechnęła się i odpowiedziała* Do zobaczenia 
Nick - Koteczkowa2000
Czy przeczytałeś regulamin ? Tak kilkakrotnie Smile  

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
- Zły rok urodzenia się postaci. Zmień na 2034, ponieważ aktualnie mamy 2045 na serwerze.
- Mam nadzieję, że pisząc iż babcia uczyła ją o magii nie masz na myśli uczenia zaklęć itd, a wyłącznie podstawowe informacje.
- Rzeczy do Hogwartu kupuje się na ulicy Pokątnej, nie w galerii ani na ulicy Przekątnej.
- List z Hogwartu jest dostarczany przez sowę, nie przychodzi od tak.
- Idealne proporcje ciała? Mam nadzieję, że idealne jak dla 11-latki.
- Rozpisz wygląd postaci.
- Podaj przykład użycia chatu IC.
- Źle zapisany przykałd użycia chatu OOC.
- Akcja RP nie posiada czynności w gwiazdkach. Pomoże ci TO PRZYKŁADOWE PODANIE, bądź TEN PORADNIK RP. Poza tym ja rozpisz.

Wstrzymano. 3 dni na poprawę, 3 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, edytuj poprzedni, a następnie stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")
Koteczkowa2000
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Sie 2015
0
#3
Jestem gotowa oddać podanie już dziś Smile Heart

Rainkooli napisał(a): (01.10.2015 21:54)- Zły rok urodzenia się postaci. Zmień na 2034, ponieważ aktualnie mamy 2045 na serwerze.
- Mam nadzieję, że pisząc iż babcia uczyła ją o magii nie masz na myśli uczenia zaklęć itd, a wyłącznie podstawowe informacje.
- Rzeczy do Hogwartu kupuje się na ulicy Pokątnej, nie w galerii ani na ulicy Przekątnej.
- List z Hogwartu jest dostarczany przez sowę, nie przychodzi od tak.
- Idealne proporcje ciała? Mam nadzieję, że idealne jak dla 11-latki.
- Rozpisz wygląd postaci.
- Podaj przykład użycia chatu IC.
- Źle zapisany przykałd użycia chatu OOC.
- Akcja RP nie posiada czynności w gwiazdkach. Pomoże ci TO PRZYKŁADOWE PODANIE, bądź TEN PORADNIK RP. Poza tym ja rozpisz.

Wstrzymano. 3 dni na poprawę, 3 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, edytuj poprzedni, a następnie stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono") 





Poprawiono
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Poprawiono?
Koteczkowa2000
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Sie 2015
0
#5
Rainkooli napisał(a): (02.10.2015 14:46)Poprawiono?

 Tak poprawiłam Poprawiono staram się bardzo ale mnie to tak stresuje mysle juz miejsca i wgl. :Sad a błędy przepraszam bo jestem dysortografikiem . co będzie ... smutek będzie Cry ale nie użalamy się nad sob  ą przyjęto mnie?

Rainkooli napisał(a): (02.10.2015 14:46)Poprawiono?

 Tak poprawiłam Poprawiono staram się bardzo ale mnie to tak stresuje mysle juz miejsca i wgl. :Sad a błędy przepraszam bo jestem dysortografikiem . co będzie ... smutek będzie Cry ale nie użalamy się nad sob  ą przyjęto mnie?
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#6
- "Rozpoczął się rok szkolny. Pokazali Juli ulicę Przekątną." - Nie rozumiem po co jest to dołączone do historii.
- Akcja RP nie posiada czynności w gwiazdkach. Pomoże ci TO PRZYKŁADOWE PODANIE, bądź TEN PORADNIK RP. Poza tym ja rozpisz.

Wstrzymano. 3 dni na poprawę, 2 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, edytuj poprzedni, a następnie stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")
Koteczkowa2000
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Sie 2015
0
#7
Rainkooli napisał(a): (02.10.2015 19:48)- "Rozpoczął się rok szkolny. Pokazali Juli ulicę Przekątną." - Nie rozumiem po co jest to dołączone do historii.
- Akcja RP nie posiada czynności w gwiazdkach. Pomoże ci TO PRZYKŁADOWE PODANIE, bądź TEN PORADNIK RP. Poza tym ja rozpisz.

Wstrzymano. 3 dni na poprawę, 2 szanse.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, edytuj poprzedni, a następnie stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")

Poprawiono
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#8
Popraw w końcu tę akcję RP dotyczącą Miodowego Królestwa.
Koteczkowa2000
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Sie 2015
0
#9
Rainkooli napisał(a): (02.10.2015 23:30)Popraw w końcu tę akcję RP dotyczącą Miodowego Królestwa.

Poprawiono 
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#10
Podanie ZAAKCEPTOWANE.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.