Witaj!

Regulamin i pytania
Bartasx
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Sty 2015
0
#1
Witam. Nie wiedziałem jaki dział wybrać więc mam nadzieję, że ten nie jest zły. Mam wątpliwości co do regulaminu.

Po pierwsze:
Regulamin ogólny
V. Inne
6)
Zakazane jest przekazywanie informacji w OOC jak wykonać dany quest ponieważ działa to na podobnej zasadzie co z zakleciami.

Robię quest, w którym jakiś NPC coś zgubił (powiedzmy okulary) i moim zadaniem jest odnalezieniem ich. Czy jest niezgodne z regulaminem jeśli w IC zapytam czy ktoś nie widział tego przedmiotu? Można uznać to za pomoc w rozwiązaniu zadania co narusza regulamin jednak z drugiej strony będzie to odegranie akcji IC (w regulaminie jest wzmianka tylko o OOC) i rozmówca nie musi odpowiadać wprost tylko np. dać wskazówkę typu: - "on zawsze je gubi, ostatnio widziałem go z nimi tam i tam".

Druga sprawa:
Regulamin RP
7.Inne:
a)
Zakazane jest posiadanie zbindowanych akcji RP.
b) MissClicki nie istnieją. Jeżeli bindujecie zaklęcia i ?przypadkowo? je klikniesz nie ma usprawiedliwiania się typu ?Pomyłka, bind?

Czyli można bindować zaklęcia? I czy można bindować hasła do portretów? Czy za każdym razem trzeba je wklepywać ręcznie?
Pozdrawiam
Deleted
Mugol


 
#2
ODPOWIEDZI

No. 1
W IC możesz śmiało pytać kogokolwiek odnośnie sposobu na rozwiązanie zadania. Ów punkty odnosi się jedynie to przekazywania takich informacji w sposób OOC np. na czacie ./o lub na prywatnych komunikatorach.

No. 2
Ogółem rzecz biorąc zakazane są bindy jakichkolwiek akcji RP. Coś wspominano kiedyś o możliwości zbindowania akcji RP które wywołują większe znaczenie na osoby postronne i ich pisanie zajmuje trochę czasu. No bo nikt nie będzie stał X minut i czekał aż ktoś napiszę akcje. Przykładem takich akcji była/jest przemiana wilkołacza.

Co do zbindowanych haseł do portretów i zaklęć nie mam pojęcia, ale hasła to są dwa słówka, które łatwo można zapamiętać, a co do zaklęć to na bank używanie bindów w akcjach pojedynków jest zakazane.
Deleted
Mugol


 
#3
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.