Witaj!

Książki z biblioteki
Szyszunia3000
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 5
Gru 2014
3
#1
Wpadłem na pomysł, aby zrobić w bibliotece {tej na forum} takie coś że jeśli by było coś np. o nauce zaklęć jakaś książka to można by napisać komentarz np. *przechadzając się po bibliotece zauważył tą książkę i wypożyczył ją* i wtedy pisał by do admina że chce się nauczyć zaklęcia jakiegoś z tej książki. Książkę można mieć trzy tygodnie  i żeby oddać trzeba by na przykład napisać *Przeczytał już książkę i oddał*. Kiedy ktoś ma książkę to oczywiście nie można jej wziąść, a za nie oddanie w terminie była by kara 5/10 galeonów. (Te książki z zaklęciami mogła by napisać administracja)
Grzywus
naszpicowany




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014

#2
*Przechodząc zauważył książke czarnej magi i wypożyczył ją* Admin daj avade

Super.
Szyszunia3000
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 5
Gru 2014
3
#3
:ref@
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#4
Od teraz zgoda na wejście do zakazanego działu oznaczałaby z miejsca zgodę na cm Cool
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#5
Świetne, rozbudowane akcje.
KacpiPL
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 6
Gru 2014
6
Gryffindor
#6
jestem za
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#7
W stuprocentach odradzam tę propozycję administracji. Jest to widoczna próba pójścia na łatwizne. Zaklęć IC, możecie się nauczyć fajnymi akcjami ćwiczeń i nauki. Oczywiście tych zaklęć, ze spisu dla uczniów.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#8
No niestety, ta propozycja jest... głupia.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#9
Zbędne. Na Belli zawsze pomagałem równiusieńką mojej postaci uczyć się zaklęć ofensywnych, dzięki temu zdobywałem przyjaciół xD A samo uczenie zaklęć jest ciekawe, wbijasz codziennie piszesz z 20 akcji nauki i widzisz jak twojej postaci coś wychodzi. Potem jeżeli zaklęcie jest silne pojawia się satysfakcja że potrafisz rozwalić nie jednego bo znasz wiele zaklęć których oni nie znają, a to wszystko dzięki tobie, bo to ty codziennie uczyłeś się zaklęć. Gdyby takie coś weszło w życie rozgrywka była by za słaba i nudna, bo twoja postać po jeden na dodatek słabej akcji jest wykoszona.
DavidDixon
Czarodziej




Posty: 47
Tematy: 13
Gru 2014
14
Ravenclaw
#10
Z tymi zaklęcia trochę przesada ,ale w dobrym kierunku poszedłeś. Wspaniale by było jakby można było wypożyczyć z biblioteki książki np: Trzeba podejść do biblioteczki w bibliotece i losuje ona nam książkę a reszta czyli wypożyczenie to sprawa IC...(Jak można wypożyczyć od bibliotekarza to sorry xD)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.