Witaj!

[Mistrz Gry] Fear.
Deleted
Mugol


 
#11


Sądzę, że mój autorytet na serwerze jest dobrze znany tak samo jak moje opinie na tematy powszechnie znane, że jednym argumentem jaki tutaj użyję będzie ów powaga autorytetu.
Silexan
Mugol


 
#12
Bardzo spodobała mi się Twoja akcja. Mimo że temat bardzo oklepany to fajnie ją rozpisałeś. Za to masz u mnie duży +. Jednak w Twojej osobie nie podoba mi się jedna rzecz. Napisałeś że chcesz pomóc pozbyć się nudy na serwerze a także masz kilka pomysłów. Jednak nie widać tego w żaden sposób w twojej grze na serwerze. Nie robisz nic ponad wymagane minimum, odpisujesz na akcje jak już naprawdę musisz i nie wychodzisz z inicjatywą. A to nie zbyt dobra cecha jak dla narratora. Póki co jestem przeciw, jednak jeśli zauważę poprawę na to pewnie zmienię zdanie poprzez edycje postu.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#13
Silexan napisał(a): (17.05.2015 20:11)Bardzo spodobała mi się Twoja akcja. Mimo że temat bardzo oklepany to fajnie ją rozpisałeś. Za to masz u mnie duży +. Jednak w Twojej osobie nie podoba mi się jedna rzecz. Napisałeś że chcesz pomóc pozbyć się nudy na serwerze a także masz kilka pomysłów. Jednak nie widać tego w żaden sposób w twojej grze na serwerze. Nie robisz nic ponad wymagane minimum, odpisujesz na akcje jak już naprawdę musisz i nie wychodzisz z inicjatywą. A to nie zbyt dobra cecha jak dla narratora. Póki co jestem przeciw, jednak jeśli zauważę poprawę na to pewnie zmienię zdanie poprzez edycje postu.

A jak ma organizować akcje skoro potrzebuje na to zgody całej administracji rp i nadzoru kogoś z ekipy? Jestem na tak.

#Edit.

Znalazłem czas na uzasadnienie mojej wypowiedzi, no więc znam Feara i wiem że poradzi sobie na tym stanowisku. Na pewno pamięta stare projekty które były organizowane i porzucane przez adm rp. - możliwe że Fear je odmrozi. Gracz nie ma nienagannego poziomu RP i potrafi ładnie rozwinąć akcje. Uczestniczył w wielu akcjach globalnych gdzie patrząc mógł nabierać doświadczenie. Był aurorem, nie licznym który coś robił, więc nie podpierał ściany. Na serwerze jest długi czas, rozumie panujące tu uniwersum i rozumie graczy. Fear tak naprawdę zajmował się pewnym projektem który miał rozruszać serwer, ale na serwerze zaszły potężne zmiany, a ludzie współdziałający odeszli.
Silexan
Mugol


 
#14
Czy aby rozruszać IC potrzeba specjalnych rang? Nie. Jeśli jest się osobą kreatywną i w fajny sposób się odgrywa akcje to można rozruszać ludzi i zrobić wspólnie coś fajnego. I nie trzeba do tego zgód czy permów. Jedyne co jest potrzebne to kreatywność i chęci. Tak więc Hikaru nie rób nadinterpretacji moich słów lub też zacznij czytaj ze zrozumieniem nim się na jakiś temat wypowiesz.

Do tego w temacie ogłaszającym rekrutacje dopisałem że każdą wypowiedź należy uzasadnić, tak więc prosze Cie o zrobienie tego. Bo z samego "jestem na tak" nie można nic wyciągnąć i w sumie nie wiadomo dlaczego jesteś na tak.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.