Witaj!

Podanie na Ucznia poprawiłem
tofik16
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Max  Tabasco
Miejsce urodzenia:Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: (UWAGA!] Jestem stanowczy i odpowiedzialny lecz lubie się zabawić  kręci mnie czarna magia i  eliksiry dobrze zapamientuje z lekci.  
Wygląd postaci:Wysoki szczupłu chłopak z bronzowymi włosami ma niebieskie oczy oraz jasną karnacje.
Historia postaci:Urodziłem się w Londynie  moi rodzice są dobrymi czarodziejami opowiadali mi o wielu historiach o magicznych stworzeniach uczyli mnie podstawowych sztuczek nie miałem rodzeństwa ani wielu znajomych więc durzo podrurzowałem z rodzicami raz pojechaliśmy do Japonii było tam pełno mugoli kturzy chcieli nam coś sprzedać lecz nie mieli nic ciekawego mój  wujek jest mugolem często go odwiedzałem uczył mnie jak łowić ryby lecz niezbyt mnie to interesowało co poniedziałek spotykałem się ze znajomymi i lataliśmy na miotłach urzondzaliśmy wyścigi prawie zawsze wygrywałem raz z kolegami poszliśmy na bagna i ja zauwarzyłem że pomiendzy krzakami siedzał jakiś stwur szybko uciekaliśmy od niego  bardzo chciałem dostać się do Hogwartu. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od mojej koleżanki nitaka02

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Cytat:kręci mnie czarna magia
Skoro był wychowany jak mugol, to zainteresowanie czarną magią trochę tu nie pasuje.
W historii masz opisać co się działo z twoją postacią przez całe jej dotychczasowe życie do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. Z twojego podania wynika iż miał rodziców, przez których był wychowywany jak mugol. Gdzie reszta życia?
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#3
Cytat:uczyli mnie podstawowych sztuczek
Cytat:dużo czasu spędzałem na naukę czarów
Czarów uczy się w Hogwarcie. Dla takiego dziecka opanowanie magii byłoby zbyt trudne.
W historii masz opisać co się działo z twoją postacią przez całe jej dotychczasowe życie do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. Z twojego podania wynika iż miał rodziców oraz spędzał pewną ilość czasu na nauce i rozrywce. Gdzie reszta życia?
tofik16
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2015
0
#4
mam napisać szczegułowo karzdy dzień swojego rzyci przez 11 lat np. 11.09.2016r.  8.00  wpierdalam bułki
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#5
Nie chodzi mi o szczegółowość, a jakieś wydarzenia czy sytuacje. Przykład? Może jakieś ciekawe spotkania? A może podróże? Może twoja postać tworzyła ciekawe rzeczy? A może była obdarzona zdolnością, na przykład ładnie śpiewała i dawała małe pokazy dla rówieśników? Pomysłów jest wiele. Pamiętaj o zachowaniu realizmu.
tofik16
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2015
0
#6
poprawiłem jest dobrze
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#7

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.