Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego.
pro1_boszcz
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Mar 2016

#1
Imię i nazwisko: William Hill

Data i miejsce urodzenia:  28.01.2032 r. , USA, New York.

Status krwi: 50%

Historia postaci: William urodził się 28 stycznia 2032 roku w szpitalu w New Yorku. Miał wtedy już brata o imieniu Jack. Matka Williama była czarodziejką natomiast ojciec był mugolem. Chłopak żył normalnie, uczył się w mugolskiej szkole. Gdy Jack skończył 10 lat na jaw wyszła informacja, iż jest on czarodziejem. Ojciec bardzo ciężko przeżył ten fakt i po długich rozmyślaniach postanowił porzucić matkę samą z dwójką dzieci. Parę dni po odejściu taty chłopców okazało się, że ich mama jest w ciąży z dziewczynką. Te czasy były dla Williama z pewnością najtrudniejsze w życiu, ale nie tylko dla niego również dla mamy i brata chłopaka. Gdy urodziła się Lily William miał już prawie 10 lat, a jego brat uczył się wtedy w Hogwarcie. Parę dni później objawiła się moc chłopca a rok później odwiedził Szkołę Magii i Czarodziejstwa. Został przydzielony przez tiarę do Gryffindoru tak jak jego brat. Natomiast ich matka była w Hufflepuffie. William uczył się w miarę dobrze. Gdy szedł do 3 klasy jego brat kończył szkołę i parę miesięcy później został Aurorem. Williama fascynowało to zajęcie i również pragnął mieć tak nie bezpieczny, ale równie ciekawy zawód. Chłopak kończy szkołę ma 19 lat. Mniej więcej w tym samym czasie jego siostra rozpoczyna naukę. William zawsze miał dobre stosunki z płcią przeciwną, ale tym razem poznaję dziewczyną, z którą chce być jak najdłużej. Mężczyzna postanawia wziąć się za siebie i znaleźć pracę w tym celu udaje się do Ministerstwa Magii...

Wygląd postaci: William to dość wyskoki, dobrze zbudowany mężczyzna. Jest lekko opalony i chudy. Ma długą szyję i odstające uszy. Jego twarz przypomina owal. Cała jest pokrytą dość dużą ilością piegów a na jej środku znajduję się szpiczasty nos. Zaraz pod nosem są małe, mocno czerwone usta, a nad nim średniej wielkość błękitne oczy. Ma on jasne, duże brwi i rzęsy. Na czubku głowy ma krótkie, dobrze ułożone bląd włosy. Uwagę mogą przyciągnąć jego wielkie stopy oraz dłonie.

Cechy charakteru: William to bardzo odważny i lojalny chłopak. Uwielbia doświadczać nowych przygód i poznawać nowe osoby.Ma wielu oddanych i dobrych przyjaciół, z którymi stara się trzymać stały kontakt. Stara się być miły dla wszystkich, jednak nie zawsze mu to wychodzi. Nie lubi osób, które dokuczają słabszym od siebie i stara się takim osobom pomagać. Jeśli chodzi o wiedzę to William jest nawet mądry i zawsze lubił się uczyć. Czas wolny najczęściej spędza z przyjaciółmi, bądź ze swoją dziewczyną. 

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia – 21 pkt.
Eliksiry –  24 pkt.
Historia Magii – 23 pkt.
Językoznawstwo – 18 pkt.
Latanie – 19 pkt.
Numerologia – 16 pkt.
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – 20 pkt.
Obrona Przed Czarną Magią – 28 pkt.
Smokologia – 26 pkt.
Starożytne Runy – 23 pkt.
Transmutacja – 26 pkt.
Wróżbiastwo – 25 pkt.
Zaklęcia i Uroki –  30 pkt.
Zielarstwo – 27 pkt.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
                       Z YT
Co to jest IC i jak je zapisujemy?
Jest to świat między naszymi postaciami, zapisujemy

to bez nawiasów, lecz czynności zapisujemy w gwiazdkach. Np:
-Hey Weronika! Dawno Cię nie widziałam. *Uśmiechnął się*

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
Jest to świat między nami, nie naszymi postaciami. Zapisujemy

 to w nawiasach. Np:
(Siema stary! Idziesz dzisiaj do mnie ?)

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
[W]- William
[L]- Lily

[w] *wszedł po drabinie na strych* o jaki bałagan!!
[L] może ci pomóc ? *uśmiechnęła się*.
[w] to dobry pomysł *zachichotał*.
[L] O!! *krzyknął przeglądając zardzewiałe skrzynki* to moja stara szata gryffindoru.
[L] tak długo jej szukałeś *stwierdziła*.
[w] od razu przypominają mi się czasy szkolne...
[L] Chciałabym z powrotem znaleźć się w Hogwarcie.
[w] ja również *uśmiechnął się*.
[L] pamiętam te niesamowite lekcje.
[w] tak i tych wspaniałych ludzi.
[L] albo ten budzący postrach zakazany las *westchnął*.
[w] to były wspaniałe czasy *stwierdził*.
[L] z pewnością.
[w] *zabrał się dalej za sprzątanie strychu*.
[L] *zaczęła z uwagą oglądać szatę Williama*.



Czy przeczytałeś regulamin? 
                 TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
To podanie jest zdecydowanie za słabe na dorosłego, nie mogę tego zaakceptować. Jako nowy gracz lepiej aplikuj na ucznia.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.