Witaj!

Zaakceptowane Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
Sharmo
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2016
0
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko : Altharis McPerry
Miejsce urodzenia:Londyn
Status krwi: 100% 
Cechy charakteru:Moje cechy to :lenistwo,gadatliwość,niezależność,lojalność,nieśmiałość wobec kobiet  ,porywczość i opanowanie.
Wygląd postaci:Jestem wysokim,dobrze zbudowanym,umięśnionym szatynem o niebieskich oczach i jasnej cerze.
Historia postaci: Urodziłem się w Londynie w 2036 r . Jestem z bogatego rodu McPerrych. Rodzinę interesowały tylko pieniądze lecz mnie one zbytnio nie obchodziły.Moja mama chociaż tak jak reszta kochała pieniądze to jednak to ja z jej 4 synów byłem ważniejszy od wszystkiego.W wieku 9 lat gdy na pobliski sklep napadł złodziej a ja byłem w środku mężczyzna postrzelił mnie w głowę zobaczyłem niebieską osłonę która po chwili znikła  nic mi się nie stało zostało tylko zadrapanie .Od tego czasu nie miałem żadnych przejawów płynącej w moich żyłach magi .Wyrosłem na silnego i mądrego chłopca.Pewnego dni gdy wstałem i usłyszałem pukanie do mojego okna była to sowa z jakimś listem .Przeczytałem list a później pokazałem go rodzicom a mama wtedy powiedziała no synku to już czas byś wyruszył do szkoły czarodziejstwa  jak twoi rodzice dawno temu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:O serwerze dowiedziałem się z Youtube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Sasie18
Azkaban




Posty: 137
Tematy: 7
Gru 2014
Ravenclaw

#2
1. KATZUMI to angielskie nazwisko?
2. Twoja postac dziecka jest starsza od mojej postaci dorosłej Confused , obecnie na haplu nie mamy 2001 roku, tylko tak jak mi sie zdaje 2047. Masz miec 11 latka, a nie 57.
3. List z hogwartu przynosi sowa, napisz w swojej histori jak ukazują sie twoje moce magiczne (jego).
4. Wystarczy tylko ,,Tak" w przeczytaniu regulaminu, nie pisz tłustymi literkami ;_; wyglada jak byś krzyczał.

Podanie wstrzymuję, 3 dni na poprawę i 3 szanse.
Gdy poprawisz podanie proszę, poinformuj mnie o tym pisząc pod moim postem odpowiedź, iż podanie uległo edycji.
Sasie18
Azkaban




Posty: 137
Tematy: 7
Gru 2014
Ravenclaw

#3
1. Czy ja powiedziałąm by mnie informowano na pw o zmianie podania? Czy w moim 1 poście widnieje informacje cytuję ,,poinformuj mnie o tym pisząc pod moim postem''
2. Bogaty ród? A jednak masz 50% krwii, rody mają 100%

Podanie wstrzymuję, 1 dni na poprawę i 2 szanse.
Gdy poprawisz podanie proszę, poinformuj mnie o tym pisząc pod moim postem odpowiedź, iż podanie uległo edycji.
Sharmo
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2016
0
Gryffindor
#4
Informuję iż poprawiłem podanie proszę o ponowne sprawdzenie.
Sharmo
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2016
0
Gryffindor
#5
Poprawiłem proszę o ponowne sprawdzenie.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
Akceptuje

Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.