Witaj!

Zaakceptowane Podanie
Dumbledore97pl
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Kwi 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Oliver Queen
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Oliver jest bardzo mądrą osobą która w złej sytuacji umię znaleźć z niej wyjście, jest także osobą odważną gdyż nie boi się podjąć trudnych decyzji a przede wszystkim jest osobą uczciwą.
Wygląd postaci:  Moja postać ma 1,5m,średniej długości,szczupły,czarne włosy, nosi okulary połówki ma zielone oczy

Historia postaci: Moja postać mieszkała w niewielkim domu rodzinnym w raz z rodzicami. W młodym wieku odkrył zdolności magiczne.Któregoś dnia siedząc z rodziną przy obiedzie wleciała sowa która dała mu list ze szkoły magii i czarodziejstwa. Wraz z rodziną udali się na Ulice Pokątną i zakupili mu wszystkie potrzebne rzeczy 
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Widziałem na YouTubie

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Sasie18
Azkaban




Posty: 137
Tematy: 7
Gru 2014
Ravenclaw

#2
1. Czy masz pozwolenie od Administraci by nosić nazwisko Dumbledora? Zmień to nawisko jeśli nie.

Podanie wstrzymuję, 3 dni na poprawę i 3 szanse.
Gdy poprawisz podanie proszę, poinformuj mnie o tym pisząc pod moim postem odpowiedź, iż podanie uległo edycji.
Dumbledore97pl
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Kwi 2016
0
#3
Sasie18 napisał(a): (02.04.2016 12:31)
1. Czy masz pozwolenie od Administraci by nosić nazwisko Dumbledora? Zmień to nawisko jeśli nie.

Podanie wstrzymuję, 3 dni na poprawę i 3 szanse.
Gdy poprawisz podanie proszę, poinformuj mnie o tym pisząc pod moim postem odpowiedź, iż podanie uległo edycji.

Podanie zostało poprawione jeśli jeszcze się coś nie zgadza proszę aby mnie poinformowano co jeszcze trzeba poprawić/zmienić
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Wszystko spoko ale na podstawie tego charakteru nie przydziele cie nigdzie zmień go na opis a nie wyliczankę cech które się nawzajem wykluczają.
Dumbledore97pl
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Kwi 2016
0
#5
GrubszyNizReka napisał(a): (06.04.2016 11:38)Wszystko spoko ale na podstawie tego charakteru nie przydziele cie nigdzie zmień go na opis a nie wyliczankę cech które się nawzajem wykluczają.

Ok poprawiłem jak jeszcze jest coś źle to proszę mnie o tym powiadomić
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
Gryffindor



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.