Witaj!

Apelacja o serwerowe UB
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#1
Twój nick: Asacron
Nick admina/moderatora który dał ci bana: Froxel
Powód przez jaki zostałeś zbanowany: Perfidne niszczenie budowli w wiadomym magazynie, chodziło chyba tutaj o grief.
Czas bana: Okrągły miesiąc.
Dlaczego chcesz być odbanowany:
W tej apelacji chciałbym złożyć oświadczenie oraz wytłumaczenie co do dziś nie wyjaśnionej sprawy, o której informację dostałem krótko w szkole i nie mogłem bezpośrednio odpowiedzieć przy nadaniu banicji. 
Od tego miejsca chciałbym też powiedzieć szczerze, że dziury obok domostwa w magazynie w powietrzu co do jakiego informację dostałem na skype od Froxela miałem robione normalnie łapką ponieważ robiliśmy z Anabett projekt i akurat mój felerny aktualny komputer [laptop] nie ma funkcji jasności - tzn. ma ale kiedy w nią wchodzę zacina się i jest zepsuta. Dlatego dziury były by rozświetlić mi ten kawałek terenu [Potion słabo działa]. 

Jak Froxel napisał mi na skype - perfidne niszczenie. Nie, nie było to perfidne. Perfidność określana jest jako zrobienie czegoś celowo za jakiś nieudany czyn, na złość - w moim przypadku tego nie było.



A co do innego griefu nie wiem o co dokładnie tam chodzi ponieważ nie widziałem i nie dostałem dokładniejszych informacji. Specjalnie budowałem dla was po zakończeniu 3.0, siedziałem i nie raz zarywałem nocki by to pięknie wyglądało, meblowałem, chcę by się to rozwijało. Nie chciałem by cokolwiek się tam zniszczyło, ponieważ sam wiem jak ktoś się czuje po usunięciu kogoś pracy, lecz ja nie usunąłem, nie wiem jak się stało z griefem i nie zrobiłem tego na pewno celowo - mogło to wyniknąć z czystego przypadku.

Jak mówię mam na tym obecnym laptopie wielkie lagi z powodu jego wieku i aktualnego stanu, dlatego pisałem na konfach że nie mogę korzystać z forum wzgl. wrzucania wątków czy innych, ponieważ laptop tego nie wytrzymuje. Przykładem jest moja wyszukiwarka która ledwo działa na forum z powodu wielu reklam [AdBlock częściowo blokuje].



Jeżeli zepsułem przez przypadek jakiś budynek lub teren na wyznaczonym obszarze magazynu to tylko  z czystego przypadku nie załadowanego chunku/chanku lub laga - te błędy ograniczają mi komputer. Przez co nie raz mam załamania świata, ścięcia lub po prostu otchłań do której spadam nawet do minuty.


Emil obdarzył mnie zaufaniem dając mi serwerowego opiekuna biznesów, nie chcę go zawieść niewyjaśnioną sprawą i tylko błędami mojego komputera. Dlatego chciałbym jak najbardziej prosić o UB ze względów iż ta sytuacja nie było spowodowana z mojej winy jako gracza OOC ale winy laptopa i sprzętu jakim obecnie dysponuję.
W przypadku błędu popełnionego przez komputer chętnie odbuduję i naprawię błędy które zostały tam popełnione.

Z poszanowaniem Administracji, Asacron
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Sprawę załatwiliśmy już na serwerze, wytłumaczyłeś mi zniszczenie budowli, a co najważniejsze przyznałeś się do tego.

Werdykt podawałem Ci już na serwerze, jednak umieszczę go dla pewności i tutaj.
- Ban na okres tygodnia, bez możliwości kolejnej apelacji. Okazałem nad wyraz dużo dobroduszności, zmniejszając karę o całe trzy tygodnie.
- Permanentne odebranie uprawnień do Voxela, jako że to było główne narzędzie, które spowodowało uszkodzenia.
- Odbudowa siedmiu dość znacznie uszkodzonych budowli.

Z czego zrezygnowałem przy zmianie werdyktu:
- Podtrzymanie banicji na okres całego miesiąca.
- Odebranie funkcji Opiekuna Biznesów.
- Odebranie funkcji Rzecznika Graczy.

Na przyszłość pamiętaj, że bez względu na to, co spowodowało uszkodzenia z Twojego konta, to ty jako właściciel ponosisz konsekwencje. Jesteś osobą, którą administracja obdarzyła sporym zaufaniem, dając Ci jako Opiekunowi Biznesów, dostęp do sporego wachlarza komend, którego większość nie posiada. Przy dzierżeniu tak istotnych komend i opcji musisz zachować niemałą ostrożność.
Deleted
Mugol


 
#3
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.