Witaj!

Wchodzenie do serwera
Anggi
Asiele ^^




Posty: 21
Tematy: 5
Gru 2015
Slytherin

#1
Gdy wchodzę na serwer ( gdy już reszta mi działa) To mi się crush'uje (nie wiem jak się to pisze) hapel. Poprostu mi wywala. Nie wiem co mam zrobic. Wcześniej miałam tak, że w ogóle nie chciał mi się hapel załadować. Dziś się udało wejść, jednak co jakiś czas mi wywalał tak jak wcześniej wspomniałam, ale dopiero po jakimś czasie. Teraz to odrazu. Wchodzę na serwer ( na haplu włączonym oczywiście)>Loguje się>Crush'uje mi się hapel. Nie wiem co mam zrobić. Trochę szkoda bo bardzo mi się podoba granie na haplu. Serdecznie pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź (P.S Tak -mam jave x64 i zaakceptowano moje podanie)
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Najprawdopodobniej masz za mało przypisanego RAMu.
Anggi
Asiele ^^




Posty: 21
Tematy: 5
Gru 2015
Slytherin

#3
Rainkooli napisał(a): (11.04.2016 10:20)Najprawdopodobniej masz za mało przypisanego RAMu.

Czy 4GB RAMu wystarczy?
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#4
Starczy.
Anggi
Asiele ^^




Posty: 21
Tematy: 5
Gru 2015
Slytherin

#5
LeinadPL napisał(a): (11.04.2016 16:56)Starczy.

To nie przez to bo mam 4 GB RAMu i jakoś nie działa. Jest jakaś inna możliwość?
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#6
Jestem przekonany że wszystkim będzie lepiej jeśli zastosujesz się do wzoru.

KLIK   ( http://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=84 )
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#7
@Anggi wprawdzie masz te 4 GB RAM'u, ale czy masz ileś przypisane do używania go przez launcher? Zapewne nie, skoro Ci się on crashuje.
1.Wejdź w launcher hapla.
2.Przed naciśnięciem "PLAY" najedź kursorem na napis "Edit Profile", po czym przyciśnij LPM.
3.Wyświetli Ci się dodatkowe okienko, w którym odszukujesz "JVM Arguments", po czym zaznaczasz to i wpisujesz obok: -Xmx2G
(Powyżej możesz dać też -Xmx3G , ale w takim wypadku komputer może Ci lekko wolniej pracować. Zalecam zdecydowanie te 2G- ja tyle mam i gra działa bez zarzutu)
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#8
Dobra koniec zabawy KrzuchuPL twoje porady są do d*py,nie bede się w punkcikach rozpisywał...wbijasz na launcher edit profile i w jvm arguments -Xmx1G -Xms1G   <----(pozmieniaj na 1,tak jak ci napisałem) a w -Xmn512M,albo poprostu usuń wszystko i wklej to:
-Xmx1G -Xms1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -XX:+UseParNewGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseFastAccessorMethods -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Xmn512M
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#9
Ani odpowiedzi czy działa ani wzoru.

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.