Witaj!

Questy niedziałają
pawertty
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Sie 2015

#1
Exclamation 
1.  Chciałem zgłosić problem ,że  wszystkie NPC u których dało się wcześniej zrobić zadanie , mówią do ciebie : ,,hello [nazwa gracza ]''     .Fajnie było dawniej jak były questy bo umilało to rozgrywkę i zapobiegało nudzie na serwerze.
Myślę ,że rozpatrzycie ten problem i postaracie się go naprawić.

2. Wszystkie obrazy na wielkich schodach zniknęły więc ciężko trafić do miejsc gdzie dawniej były przezco  trudno szybko się przemieszczać .


                                                                                                                                                 Pawertty                                                      
                                                                                                                                          
antek_m
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 16
Sie 2015
24
Hufflepuff
#2
I tak tylko jakiś 1% graczy brał się za te questy, cała reszta niezależnie od tego czy były czy nie, cały czas podpierała ściany.

@Down
"Mamy 9,222 zarejestrowanych użytkowników." - wątpię aby 2398 graczy robiło te questy...
pawertty
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Sie 2015

#3
bez przesady  raczej około 26 %       mam kolegów z którymi grałem i podobały im się questy a teraz jak ich niema  to troche im się niechce grać.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#4
antek_m napisał(a): (11.04.2016 17:36)I tak tylko jakiś 1% graczy brał się za te questy, cała reszta niezależnie od tego czy były czy nie, cały czas podpierała ściany.

@Down
"Mamy 9,222 zarejestrowanych użytkowników." - wątpię aby 2398 graczy robiło te questy...

Po pierwsze... To nie byłoby niczym zaskakującym...
Po drugie... Jeżeli chcesz bawić się w statystyki, to bądź konsekwentny.
Sugerujesz, że obecnie na Haplu gra 9222 graczy, bo tyle jest zarejestrowanych użytkowników na forum?

I finalnie... To, że ty i twoi znajomi tych questów nie robią nie znaczy, że nikt inny ich nie robi. Jeżeli ktoś złożył propozycję, by przywrócić questy, to oznacza, że jednak ktoś brał udział w nich.
Remy
Azkaban




Posty: 116
Tematy: 1
Sie 2015
Ravenclaw

#5
Mnie te questy są obojętne, to i tak serwer Role Play i moim zdaniem dużo więcej przyjemności daje wspólne odgrywanie z innymi graczami niż realizowanie zleceń NPC. Questy mogą przyciągać nowych graczy i zachęcać do dłuższego pobytu na serwerze, więc nie jestem nastawiony negatywnie do pierwszej propozycji. Co do drugiego życzenia... nie robi mi to żadnej trudności w odszukaniu danego miejsca, ale wygląda trochę dziwnie.
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#6
Pomimo że nie wszyscy zwracali uwagę na te questy, może to być urozmaicenie gry na serwerze. Owszem, większą przyjemność sprawia odgrywanie akcji z innymi graczami jednakże takie questy są interesujące. Według mnie powinni też przywrócić sekrety. (Jeśli są, to przepraszam, jednakże od dłuższego czasu żadnego nie znalazłem.)

Ja nie mam trudności jeśli chodzi o znalezienie jakiegoś miejsca, ale powinny one wrócić na swoje miejsce, chociażby dla wyglądu.
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#7
Według mnie moderacja powinna przenieść ten wątek do tzw. "Propozycji" , gdyż ten wątek do tego można podciągnąć.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#8
1. Questy do npc wkrótce powinny zostać naprawione
2. Obrazy są już na swoim starym miejscu

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.