Witaj!

Podanie na nauczyciela Zielarstwa.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#1
Lightbulb 
[IC]
Imię i nazwisko: 
Danny White
Wiek: 
19 lat
Miejsce urodzenia:
Londyn, szpital św. Munga
Wykształcenie:
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: 
Nauczyciel Zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do dyrekcji przyleciała sowa z bialutką kopertą zapieczętowaną czerwoną pieczęcią**

Droga Dyrekcjo!

Ja niżej podpisany Danny White, aplikuję na posadę nauczyciela Zielarstwa. Świeżo co wyszedłem z Hogwartu jako laureat z ów przedmiotu. Biorąc pod uwagę ciężką pracę jaką starałem wkładać w ten przedmiot, sądzę iż nadam się jako nauczyciel. Doświadczenia nie posiadam żadnego, lecz kilka razy pomagałem prowadzić lekcję nauczycielom, miałem także własny klub nauki gdzie nauczałem młodych Krukonów. Postaram się prowadzić moje lekcję jak najlepiej, nie interesują mnie pieniądze jakie dostanę z wypłaty lecz, szczęście uczniów którzy będą wychodzić z zajęć zadowoleni z głowami pełnymi nowych jak i zaskakujących informacji. Głównym moim powiedzeniem jest, nauczyciel jest dla ucznia nie uczeń dla nauczyciela, przez co chciałbym podkreślić jak ważne jest to aby mieć dobry kontakt z dziećmi jak i młodymi dorosłymi których w pełni można wykształcić na uczniów wybitnych, lecz nie każdego można do tego nakłonić. Osobiście mam dobry kontakt z dziećmi, potrafię nie jedno uspokoić czy spokojnie z nim porozmawiać na dowolny temat, zawsze znajdę czas na taką rozmowę, dziecko pytające o cokolwiek czeka na odpowiedź, której oczywiście udzielę.
Danny White

Oceny z SUMów i OWUTEMów: 
Sumy:
Powyżej Oczekiwań +
Owutemy:
Wybitny

[OOC]
Nick w grze: 
Adrianoski
Czy masz jeszcze inne konta?:
 Aktualnie nie.
Czy masz już jakieś doświadczenie: 
Osobiście doświadczenia nie posiadam, lecz z wniosków opartych na tym ile dotąd osób mnie uczyło sądzę że z pewnością potrafię nauczać w miarę dobrze. Każdy może otrzymać w końcu szansę.
Argumentacja OOC:*
Chciałbym ową posadę nie tylko ze względu na moje widzimisię a na  moją postać, która zafascynowana jest Zielarstwem praktycznie od pierwszej klasy, niejednokrotnie był jednym z najlepiej prosferujących uczniów z tego przedmiotu, dlatego sądzę że Danny jest bardzo dobrym kandydatem na tą posadę. Życie poza hogwartem jakoś zbytnio mnie nigdy nie ciekawiło, a zawsze chciałem zostać nauczycielem, nadarzyła się okazja a więc warto spróbować.
Nazwa Skype:
zlakowski2000
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Akceptuje, oczekuj testu na skype.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
5/10
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.