Witaj!

Nie wł. się
Thorin323
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 4
Gru 2015
13
Hufflepuff
#1
Wł. launcher i jak daje PLAY wyskakuje taki błąd.

Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for 2097152KB object heap
Java HotSpot™ Client VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release
Remy
Azkaban




Posty: 116
Tematy: 1
Sie 2015
Ravenclaw

#2
Cytat:Could not reserve enough space for 2097152KB object heap
Java HotSpot™ Client VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release
Po prostu zainstaluj Javę 64-bitową, a jeśli NA PEWNO już masz ją zainstalowaną, wklej tu tekst znajdujący się przy polu Executable w Edit profile (w launcherze).

Javę możesz pobrać tu.

[Obrazek: XfbUWvK.png]
Co do porady niżej: przydzielenie taki małej ilości pamięci RAM skutkuje obniżoną wydajnością gry. Należy tego użyć w ostateczności, gdy nie mamy możliwości skorzystania z Javy 64-bitowej albo mamy zbyt mało fizycznej pamięci RAM.
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#3
Jak masz launcher na początku wejdź w Edit Profile a potem znajdź JVN Arguments i na początku masz -Xmx2G -Xms2G to 2 zmień na 1
Thorin323
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 4
Gru 2015
13
Hufflepuff
#4

Remy pobrałem tą jawe i jak wł. ją to pisze że wersja tego pliku jest niezgodna z wersją użytkowanego systemu windows...
Remy
Azkaban




Posty: 116
Tematy: 1
Sie 2015
Ravenclaw

#5
Masz 32-bitowy system, tak? Na takim nie zadziała 64-bitowa Java. W takiej sytuacji pozostaje tylko zmniejszenie ilości przypisanej pamięci RAM, myślę że tyle powinno wystarczyć:
Kod:
-Xmx1200M -Xms1200M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -XX:+UseParNewGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseFastAccessorMethods -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Xmn512M
To należy wkleić do JVM Arguments w Edit profile. Jeśliby nadal nie działało, powiedz ile twój komputer ma pamięci RAM.
Thorin323
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 4
Gru 2015
13
Hufflepuff
#6
Remy zrobiłem to przed chwilką i....  działa mistrzu Big Grin (wcześniej nie robiłem bo mi się nie chciało XD)

Powróciłem hapel ! Big Grin

ohh tylko to wczytywanie modów... xd



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.