Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
SoNgO_PL
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2016

#1
Imię i nazwisko: James Greend
Miejsce urodzenia: Londyn 2039 rok
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jestem osobą bardzo towarzyską. Nie wchodzę w żadne konflikty z dziećmi. Mam szacunek do starszych. Umiem słuchać i szybko się uczę. Jestem komunikatywny i umiem działać w grupie. Angażuje się całym sobą, jak ktoś powierzy mi jakieś zadanie.
Wygląd postaci: średniej wysokości, o czarnych włosach i niebieskimi oczami,ma pod nosem bliznę aż do ust waży 31 kg białej karoserji 
Historia postaci:  Dowiedziałem się o swoich zdolnościach po ukończeniu 10 roku życia. Moja przyrodnia mama myślała, że nie posiadam żadnych zdolności, dlatego nie mówiła mi kim naprawdę jestem. Moja mama była czarodziejką, a mój tata mugolem. Z dnia na dzień wkoło mnie dzieją się dziwne rzeczy. Na początku byłem bardzo przestraszony, bo myślałem, że magia istnieje tylko w książkach, które czytała mi babcia. Dodatkowo nikt nie mógł mnie wprowadzić w ten świat ponieważ moja mama mnie porzuciła . Pewnego dnia przyszedł list z hogwartu i miałem się udać na ulicę pokontną nie wiedziałem gdzie to więc poszłem za dwoma panami co wyglądali mi na czarodziejów idąc za nimi doszedłem do dziurawego kociołka i tam czekała na mnie mama    kazała mi iść za sobą przestuakła cegły nagle otworzył się mur i  powiedziała że to pokątna kazała mi kupić przedmioty do szkoły kiedy już to zrobiłem to udaliśmy się na peron 1 i 3 4 kazała mi wbiegnąć w mur myślałem żę oszalała ale jej zaufałem i wbiegłem w mur i nagle się pojawiłem na całkiem innym peronie tam był pociąg który wiózł czarodziejów do szkoły wsiadłem do niego i po kilku godzinach jazdy trafłiłem do hogwartu 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z YouTube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
SoNgO_PL
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2016

#2
sory za pismo ale mi się zmienia nie wiem czemu
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#3
Wstrzymane, na serwerze jest 2050 rok więc zmień datę urodzenia tak żebyś miał 11 lat. Skoro mama była czarownicą a ojciec mugolem to jak mógł mieć 100% krwi? Masz na poprawę trzy dni!
SoNgO_PL
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2016

#4
podanie zostało poprawione
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#5
Wstrzymane, albo to ja nie potrafię czytać albo ty liczyć. Według roku który ustawiłeś nadal masz roczek. Chciałabym też abyś rozpisał podróż do Hogwartu i zakupy na Pokątnej.
SoNgO_PL
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2016

#6
poprawiłem
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#7
Wstrzymane, Hagrid prawdopodobnie nie żyje w każdym razie nie jest gajowym. Najlepiej napisz, że byłeś tam z rodzicami.
SoNgO_PL
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2016

#8
poprawione mam nedzieje że teraz dobrze Wink
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#9
Podanie zaakceptowane! Trafiasz do


Aby otrzymać rangę napisz na /helpop Moje podanie zostało zaakceptowane (link do podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.