Witaj!

[Rhaegar] Jestem (prawie) studentem prawa, ale nie weganinem
Rhaegar
Książę, Którego Obiecano




Posty: 15
Tematy: 5
Cze 2016
Slytherin

#1
Hej.
Pomyślałem sobie, że skoro zaczynam tu rozgrywkę, to można się przedstawić i odpowiedzieć na nieco pytań o sobie, tak jak to robiłem na innych sesjach i grach RP.

Zakładając że kogoś to interesuje, pytajcie śmiało, postaram się odpowiedzieć na wszystko Wink
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#2
1. Skąd pomysł na nick? 
2. Ulubiona książka. 
3. Ulubiony sport. 
4. Jeżeli wczoraj było dziś, to dziś jest jutrem?
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
521
Slytherin
#3
1. Trenujesz crossfit?
2. Jak tam dzionek mija?
3. Jak znalazłeś hapla?
4. Proszę podać numer buta.
5. Ile masz wzrostu?
6. Ulubiony owoc?
7. Ulubione warzywo?
8. Ulubiona książka?
9. W ogóle lubisz czytać?
10. Ulubiona aktorka?
11. Ulubiony aktor?
12. Ulubiony film, serial?
13. Najśmieszniejszy film jaki kiedykolwiek widziałeś?
14. Najsmutniejszy film jaki kiedykolwiek widziałeś?
15. Przedstawisz mi swoje popisowe danie?
16. Dlaczego akurat wybrałeś studia prawnicze?
18. Trenowałeś coś kiedyś?
19. Wygrałeś kiedyś jakiś ważny konkurs? Albo chociaż zająłeś dobre miejsce?
20. Jarasz?
21. Miałeś kiedyś bloga kulinarnego?
22. Masz branie?
23. Masz długie czy krótkie włosy?
24. Grasz lub grałeś na jakimś instrumencie?
25. Ulubiona postać w Harrym Potterze i dlaczego właśnie ona?
26. Chcesz więcej pytań?
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#4
Czemu książe?!?!?!
Ja tu jestem księciem (Chomiczków)
Rhaegar
Książę, Którego Obiecano




Posty: 15
Tematy: 5
Cze 2016
Slytherin

#5
@MrGibster
Cytat:1. Skąd pomysł na nick? 
Od dwóch lat jaram się uniwersum Pieśni Lodu i Ognia, i z tego nicku korzystam od tamtego czasu na każdym serwerze i grze Role Play. Oczywiście to imię wojowniczego księcia z dynastii Targaryen, którego bardzo propsuję, poza tym że był trochę narwany. 

2. Ulubiona książka. 
Będę się zabierał za Grę o Tron i dalsze tomy, ale z przeczytanych to Metro 2033, zdecydowanie. Świetny klimat, trzyma w napięciu i ciekawie przedstawione uniwersum.

3. Ulubiony sport. 
Zdecydowanie hokej, od siódmego roku życia, cztery lata grałem w lokalnej drużynie nawet, ale przyszło liceum i nowe obowiązki i jakoś przestałem. Poza tym bardzo lubię piłkę nożną, najbardziej z tego interesuję się Premier League - od roku wierny kibic Leicester City.

4. Jeżeli wczoraj było dziś, to dziś jest jutrem?
Nie, dziś jest nadal wczoraj, a dziś będzie dopiero jutro. Hehe.

-----------------------------------------------------------------------------------------
@Tassumi

Cytat:1. Trenujesz crossfit?
Oo, liczyłem na to że ktoś podłapie kontekst tytułu wątku! Nie, jeszcze nie. ALE ZAMIERZAM. 

2. Jak tam dzionek mija?
Dobrze dobrze, nie ma opierdzielania się, niedawno wróciłem z siłowni i z... piwa. Wiem, fit połączenie.

3. Jak znalazłeś hapla?
Właściwie to wiedziałem o nim od jakichś trzech lat od kuzyna Mateusza (tu gra jako Avian), ale że już grałem gdzie indziej i miałem swoje zajęcia to się tym nie interesowałem za bardzo. Dopiero ostatnio jak zamknęli mój ukochany role play w klimatach Mafii to postanowiłem że wpadnę tutaj.

4. Proszę podać numer buta.
Wielka Stopa, 45 łamane na 46.

5. Ile masz wzrostu?
Za dużo, bo mam problem z siadaniem w niektórych autobusach żeby nie przywalić w ściankę. 190 cm.

6. Ulubiony owoc?
Jak piję sok, to zdecydowanie liczi albo marakuja, a tak na co dzień w cebulackiej rzeczywistości ubóstwiam gruszki i mleko z kokosów.

7. Ulubione warzywo?
Hm, od małego jakoś średnio przepadam za warzywami, ale z tych dobrych to lubię brokuły, bo pasują do wszystkiego. A z sosem czosnkowym niebo w gębie.

8. Ulubiona książka?
Jak już napisałem wyżej, Metro 2033, a właściwie powoli to już Metro 2035 bo czytam już i podoba mi się jeszcze bardziej od tamtej części.

9. W ogóle lubisz czytać?
Lubię, jak czas pozwala. Aa pozwala niestety rzadko, jak już czytam to głównie w autobusie jak się przemieszczam z Wrocławia do domu albo w drugą stronę. Czasem się uda w niedzielę.

10. Ulubiona aktorka?
W chwili obecnej waham się pomiędzy Natalie Dormer a Carice van Houten, obie mają świetne role w Grze o Tron i poza serialem też są bardzo sympatycznymi i pięknymi kobietami.

11. Ulubiony aktor?
Liam Neeson za rolę w pierwszej części Uprowadzonej, którą zagrał po prostu genialnie, a za ogólny styl bycia to Leo Di Caprio, człowiek Który-Już-Ma-Oscara.

12. Ulubiony film, serial?
Z filmów to na pewno Incepcja za genialny motyw i grę Leo, z seriali mam parę faworytów: Grę o Tron (ale raczej do 4 sezonu, teraz jest trochę słabsza), Sposób na morderstwo - po prostu genialny serial o tematyce prawniczej i kryminalnej, Mr Robot - ostatnio zacząłem, super klimat i ciekawa gra aktorska, no i jeszcze warto wspomnieć o pierwszym i drugim sezonie Continuum, kocham za tematykę podróży w czasie.

13. Najśmieszniejszy film jaki kiedykolwiek widziałeś?
Hmm, najśmieszniejszy w sensie najgłupszy jaki widziałem to ten żenujący sequel Oszukać przeznaczenie 4/5. Jeśli chodzi o najbardziej zabawną komedię, ale w takim klasycznym tonie, to całkiem dobre były pierwsze filmy z Benny'ego Hilla i Świat według Bundych też na początku.

14. Najsmutniejszy film jaki kiedykolwiek widziałeś?
Najbardziej smutłem przy "Zielonej mili" i "Ciekawym przypadku Benjamina Buttona", w obu przez los najciekawszych bohaterów, który był dość... dramatyczny krótko ujmując. No i obie historie były nietuzinkowe i na pewno nie przynudzały, mogłem wymienić "Titanic" ale on miał prosty motyw i jakoś średnio smutałem, chyba że przy scenie ze starszą parą tulącą się razem przed katastrofą.

15. Przedstawisz mi swoje popisowe danie?
Mistrzem kuchni nie jestem, ale gdybyś miała jeść coś mojego autorstwa i się nie otruć (I żeby jeszcze smakowało), to podobno robię bardzo dobrą lasagne.

16. Dlaczego akurat wybrałeś studia prawnicze?
Yyy bo oczywiście uwielbiam zawiłości kodeksów prawnych i paragrafy! A tak na prawdę, to dość pragmatyczna decyzja, po prostu jest po tym dobra praca, można robić coś dobrego dla społeczeństwa broniąc ludzi (nie zawsze niewinnych heh) no i to zawsze otwiera możliwości kariery publicznej, a w to celuję.

18. Trenowałeś coś kiedyś?
Tak, cztery lata hokeja dawniej, od pół roku chodzę też na siłownię (staraam się w miarę regularnie) i w lipcu zaczynam na boks.

19. Wygrałeś kiedyś jakiś ważny konkurs? Albo chociaż zająłeś dobre miejsce?
Pierwszego miejsca nie udało mi się zająć nie licząc jakichś podbazowych konkursów, ale dostałem się jakoś na centralny etap Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, taka motzno wosowa. W tym roku chcę poprawić swój wynik i dostać się tam do czołowej 9, zobaczymy jak pójdzie. Poza tym jakieś konkursy unijne, wyjazdy do Brukseli i do Strasburga etc - motzno polityczny charakter konkursów.

20. Jarasz?
Nope, nawet nie próbowałem chociaż proponowali mi już entą ilość razy. Ale czasami zaciągnę się e-fajką, przynajmniej nie cuchnie i puszcza fajnee dymki. Z innych nałogów, to podobno trochę za często wychodzę na piwo ze znajomymi.

21. Miałeś kiedyś bloga kulinarnego?
Nie, ale jak już tak piszesz, to czemu by nie założyć! Wybuchające garnki na pewno zdobyłyby oglądalność!

22. Masz branie?
Nawet nawet, jak człowiek o siebie zadba to aż dziwne jakie są efekty. Ale mimo to obecnie wolny strzelec, rozstałem się z loszką miesiąc temu z powodu paru spięć. 

23. Masz długie czy krótkie włosy?
Krótkie, w długich wyglądałbym strasznie beznadziejnie, dlatego przycinam się tak, żeby móc stawiać włosy jakoś do góry, i w sumie wygląda to okej.

24. Grasz lub grałeś na jakimś instrumencie?
Rok chodziłem do szkoły muzycznej w moim mieście na naukę gry na pianinie i miałem nawet jeden występ, ale nie spodobało mi się to i szybko zrezygnowałem. Nie żałuję, bo taka szkoła i granie na czymś to strasznie dużo czasu, widzę po tym jak moi znajomi którzy tam chodzą mają teraz mało czasu żeby wyjść czy coś. No i podobno całkiem całkiem brzdąkam na gitarze, chociaż to raczej takie epizody z kolonii letnich.

25. Ulubiona postać w Harrym Potterze i dlaczego właśnie ona?
Zdecydowanie Dumbledore, wielkim czarojdziem był! No i generalnie nie bał się konfrontacji nawet z takim badassem jak Voldemort, był mega mądry, jedyne co się można doczepić to jego słabości do nie tej płci co trzeba, no aaale to nie umniejsza jego zasług dla świata magii.

26. Chcesz więcej pytań?
Wal śmiało, podejmuję wyzwanie Pepsi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
@Endik

Cytat:1. Czemu książe?!?!?!
Bo tak jak pani Melisandre powiedziała, nadejdzie książę którego obiecano i ze swoim Światłonoścą pokona Innych. #takbedzie


2. Ja tu jestem księciem (Chomiczków)
Ty jesteś królem mój drogi, twój tytuł mówi sam za siebiee. A chomiczki są spoko, od jesieni też będę miał jednego
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
521
Slytherin
#6
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#7
Jaki język jest według Ciebie najładniejszy?
Rhaegar
Książę, Którego Obiecano




Posty: 15
Tematy: 5
Cze 2016
Slytherin

#8
Cytat:@Tassumi
27. Co sądzisz o zasłanianiu mordy na zdjęciach u 3/4 loszek?
W sumie wywalone, ale zwykle wygląda to beznadziejnie i zwykle robią to te brzydsze.
28. Co sądzisz o superstarach?
Tych takich teen-gwiazdkach? Są tandetne i plastikowe. Ale jeśli chodzi o jakieś doświadczone gwiazdy filmowe czy coś, to szanuję jeśli pięły się niestrudzenie po szczeblach kariery.
29. Co sądzisz o wyrywaniu brwi i malowaniu nowych od szklanki?
Nie wiem, nie próbowałem. 
30. Co sądzisz o spodniach z podartymi kolanami, które oznaczają tylko jedno?
Że oznaczają ubóstwo duchowe i materialne posiadacza.
31. Co sądzisz o czarnym pasie w obciąganiu? (To ta śmieszna obroża dla gimnazjalistek.)
O lol, nie wiem co to jest, i nie wiem czy chcę wiedzieć.
32. Co sądzisz o nastoletnich matkach z głupoty?
Nie mam o nich zbyt dobrej opinii, ale mają w portfelu 500 złotych więcej ode mnie.
33. Co sądzisz o czapce wpierdolce?
Zależy jaka, jak taka prawilna to sam czasem noszę.
34. Co sądzisz o tych żałosnych komentarzach pod zdjęciami dziewczyn typu: "KOCHAM CIE SŁONECZKO, MOJA NAJSŁODSZA" + milion zasranych serduszek i buziaków?
Dostaję od nich raka, nie wiem czy bardziej od emotek czy tych tekstów.
35. Jakiej jesteś wiary?
Katolik od chrztu, ale niezbyt praktykujący
36. Jesteś lepszy w przedmiotach humanistycznych czy raczej masz umysł ścisły?
Raczej humanistyczne, mam za duży bajzel w głowie żeby umieć się skupić na takich rzeczach jak fizyka czy matematyka.
37. Jeżeli miałbyś wybrać jakiś nietypowy zawód, co by to było?
Tester spadochronów, ale z jakiejś dobrej firmy. Od kiedy na moje ostatnie urodziny dostałem w prezencie skok ze spadochronem, to pokochałem to.
38. Wolisz cycki czy tyłek?
Tyłek, cycki łatwiej optycznie powiększyć laskom, tyłek nie kłamie.
39. Wolisz jak laska jest naturalna, czy się maluje? (Nie mówię tu o szpachli, której jest na twarzy więcej niż na aucie.)
Lekki makijaż jest okej, urodę można trochę podrasować i taka laska wygląda dobrze.
40. Najgłupsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłeś?
Hmm, zasypanie połowy łazienki płatkami kukurydzianymi na osiemnastce kolegi. Do tej pory nie wiem jak to zrobiłem.
41. Miałeś kiedyś jakiś duży przypał w szkole?
Nie raz, jestem dość wybuchowy więc w gimnazjum często zdarzały mi się bójki z paroma frajerami, no i z trzy razy znaleźli u nas alkohol na wycieczce (raz w liceum już), ale poza tym nic specjalnego.
42. Umiesz wybekać cały alfabet?
W sumie jeszcze nie próbowałem, ale jakby się przyłożyć...
43. Co sądzisz o powiększaniu sobie ust?
Czy to tymi ustrojstwami na usta czy operacyjnie, wydaje mi się że to totalna bzdura i zbędna rzecz. Wyglądają potem jak u ryby. 
44. Masz jakieś tatuaże? Jakie mają znaczenie?
Jeden mały na ramieniu, jest na nim sylwetka wilka. Może dlatego, że w charakterze utożsamiam się z tym zwierzęciem, duże znaczenie symboliczne.
45. Planujesz sobie zrobić? Jeżeli masz to planujesz więcej?
Na razie nie planuję, bo w zawodzie w jakim chcę pracować wydziaranie jest niepożądane, ale zobaczymy.
46. Bez czego nie wyjdziesz z domu?
Klątwa dzisiejszych czasów, bez telefonu. No i w sumie bez mojej karty, bo praktycznie nigdy nie mam przy sobie monet do płacenia.
47. Ile chciałbyś mieć dzieci?
Na razie w ogóle nie zamierzam, ale jak już, to trzy brzmią okej.
48. Jak byś je nazwał?
Syna Kacper albo Karol, córkę Tamara albo Sabina.
49. Masz prawo jazdy? Jeżeli nie, planujesz sobie je wyrobić?
Jeszcze nie, ale już w tym roku będę wyrabiał.
50. Miasto, które chciałbyś najbardziej odwiedzić?
Nowy Jork i Moskwa, zdecydowanie, i nie umiem wybrać które bardziej.
51. Kontynent, który najbardziej Cię fascynuje?
Historycznie i kulturowo to oczywiście Europa, a geograficznie... Ameryka Północna.
52. Wolałbyś być rybą czy ptakiem i dlaczego?
Ptakiem, rybę ograniczają granice wody, a ptak może przemierzać przestworza dowoli. Widzi wszystko z góry i "widzi więcej". Bardziej przygodowe życie niż plumkanie wśród wodorostów. 
53. Przy poznawaniu nowej osoby patrzysz bardziej na wygląd, czy na charakter?
I na to i na to, nie dogadam się z pięknością będącą czystym idiotą, ale też trudno by mi było zawrzeć relację z "kuzynem nocy" (czy tam Quasimodo, jak zwał tak zwał) będącym bardzo mądrą osobą. Jeśli ktoś o siebie dba, to nawet ze słabą urodą może dobrze wyglądać. 
54. Jakie było Twoje pierwsze alko i z jakiej okazji?
Z tego co z wtedy pamiętam, to całkiem dobry cydr (bo tylko tego pozwolili mi się napić), z okazji osiemnastych urodzin kuzyna, jakieś trzy/cztery lata temu. 
55. Ulubiony kolor?
Purpura.
56. Długo chodzisz na siłownię?
Pół roku dokładnie.
57. Nosisz glany?
Nie preferuję, wolę adidasy albo trampki.
58. Wolisz czarne czy białe buty?
Dobre pytanie, raczej czarne patrząc na to że ogólnie wolę nosić czerń.
59. Co lubisz robić w wolnym czasie?
Trzy słowa: filmy, książki, znajomi. A jak ze znajomymi, to lubię wypad nad rzekę albo coś w tym stylu.
60. Jak jednym słowem byś siebie określił?
Zbyt-ambitny.
61. Jeździłeś na kolonie? Jakaś najbardziej pozostała Ci w pamięci?
Tak, sprzed dwóch lat, była super pogoda i poznałem parę super osób, które dziś są dla mnie jednymi z najlepszych przyjaciół.
62. Jak ma na imię mama muminka?
Joanna.
63. Ulubiony cytat?
'Can a man still be brave if he's afraid?'
'That is the only time a man can be brave,'

64. Byłeś kiedyś na coś poważnie chory?
Jeśli za chorobę uznać złamanie nogi, to tak, trzy lata temu. 
65. Budowałeś sobie kiedyś bazy z poduszek i koców?
Jasne! Najlepsze było jak pokryłem tym pół salonu i wtedy mama wracała z pracy widząc jak duży burdel zrobiłem.
66. Napieprzałeś się kiedyś patykami z ludźmi z innego gangu z osiedla? (Mam nadzieję, że nie tylko ja tak robiłam.)
Yep, zawsze byłem nie fair i brałem grubsze gałęzie, hehe. My te gangi nazywaliśmy nawet państwami i mieliśmy swoich przywódców. Nasze podwórko nazywało się chyba Sparta.
67. Czy chociaż raz w życiu uważałeś, że podłoga to lawa?
Sporo razy, ale wolałem te dywany na których były mapy miasta i się po nich jeździło.
68. Poszedłeś choć raz w życiu na wagary?
Kim musiałbym być, żeby tego nie zrobić? Tak, i to całkiem sporo razy, szczególnie na początku liceum i pod koniec gimnazjum.
69. Jadłeś szkolne obiady?
Krótko, ale przez rok w podstawówce chodziłem do stołówki, w sumie mieli nawet dobre żarło.
70. Boisz się latać samolotami?
Przed pierwszym razem strasznie się bałem, ale z wprawą to zniknęło i teraz jest normalnie, bardziej nawet boję się pływać statkami niż latać.
71. Boisz się głębokiej wody?
Zależy, jak nad nią stoję to tak.
72. Masz klaustrofobię?
Nie, nie mam z tym problemu, przynajmniej nigdy nie miałem takiej sytuacji.
73. Wierzysz w duchy?
Nie do końca, chociaż po paru opowieściach ludzi można się nad takim czymś zastanowić. Ale wszystko można wyjaśnić racjonalnie.
74. Bardziej boisz się własnej śmierci czy śmierci bliskich osób?
Właściwie, trudne pytanie. Po śmierci bliskich mi osób sam czułbym się jak martwy, więc wychodzi na to samo.
75. Często miewasz koszmary?
Rzadko, ogarnąłem z trzy lata że wystarczy przed snem zastosować autosugestię i żadnego koszmaru nie ma. Ale jak już mam, to strasznie pokręcone i realistyczne.
76. Wolisz jechać windą czy iść po schodach?
Jechać windą, nie mam do niej żadnego urazu, a przede wszystkim jest o wiele szybsza. Chyba że do pokonania są z dwa trzy piętra.
77. Wolisz grać w bilarda czy ping-ponga?
Raczej bilard, lepiej się przy tym bawię i relaksuję, ale częściej mam okazję do ping-ponga i też raczej korzystam.
78. Wolałbyś mieszkać w strefie zwrotnikowej czy polarnej?
Polarnej, źle znoszę za duże upały, a do mrozów można się przyzwyczaić i zyskują swój urok. W tropikach można pobyć na wakacjach.
79. Chciałbyś pojechać do Meksyku?
Jasne, bardzo ciekawy kraj mieszanki kultur. No i mają super stolicę.
80. Wolisz robić zdjęcia czy być fotografowanym?
Robić, stanowczo. Całkiem dobrze wychodzą mi krajobrazy i portrety. Ale nie mam żadnych oporów stać z drugiej strony obiektywu.
81. Wolisz słodkie czy słone przekąski?
Słodkie, byleby nie za dużo bo wtedy robią się nie dobre. Od chipsów i paluszków raczej stronię.
82. Wolałbyś być niesłyszący czy niewidzący?
Cholernie trudny wybór. Stracić piękno muzyki i dźwięków natury, czy możliwości zobaczenia tego wszystkiego co nas otacza... Jakby się tak zastanowić, to pierwsze jest łatwiej wyleczyć i są aparaty, ale gdyby nie to, to wolałbym być niewidzący.
83. Wolałbyś stracić węch czy stracić smak?
Smak ma dla mnie jednak większą wartość, może to przez to przebywanie w miejskim dymie węch jakoś nie jest dla mnie bardzo ważny.
84. W jakiej jesteś sieci komórkowej?
Play, ale mam taką marną ofertę, że jak mi się skończy umowa to przechodzę do Virgin Mobile.
85. Szanujesz polsat?
Tak, z tych dużych stacji to najbardziej obiektywna, ale mają najdłuższe reklamy więc trochę lipton.
86. W jakim mieście mieszkasz?
Breslau am Oder.
87. W jakim mieście chciałbyś mieszkać?
London by Thames.
88. W ogóle wolałbyś mieszkać w mieście, na przedmieściach czy na wsi i dlaczego?
W mieście, wolę mieć do wszystkiego szybki dostęp i jakoś wolę obecność ludzi. Na wieś mógłbym wyjechać raz na jakiś czas dla relaksu.
89. Fryteczki to bardziej z maka czy kefca?
W kefcu są grubsze i mniej słone, ale raczej z Maca.
90. Lubisz jadać fast-foody?
A kto nie lubi. Ale staram się to robić rzadko i raczej nie zaglądam, jak już to zjem coś małego.
91. Chciałbyś mieć swój własny złoty pociąg?
Jeszcze jak! Za jego wartość można by mieć wszystko czego się zachce, no może prawie.
92. Co sądzisz o Szczecinie?
Jest okej, nie byłem tam jeszcze ale podobno ma swój urok, taki Wrocław północy.
93. Czy Szczecin leży nad morzem?

Prawie, ale robi różnicę.

94. Masz chorobę morską?

Nie, nie mam, chociaż za pierwszym razem jak byłem na statku to było... ciekawie.

95. Kiedy masz urodziny?

Jesienią, dokładniej nie powiem, jakieś sekrety trzeba mieć.

96. Masz na coś alergię?

Na szczęście nie, a to rzadka sprawa.

97. Zajrzysz do mojej hehe prezentacji? (Nie było tu żadnej ofensywnej reklamy o nie nie nie.)

No jasne, audycja zawiera lokowanie produktu. Zajrzę jak znajdę czas i też cię obsypię pytaniami, ale jak widzisz odpowiedź na te zajęła mi parę dni.

98. A jak dzisiaj Ci dzionek mija?

Dobrze, tylko musiałem trochę pomóc wujkowi w jego pracy, teraz sobie chilluję na ogródku z laptopem.

99. Najdziwniejsze imię jakie kiedykolwiek słyszałeś?

Khaleesi (autentyk z Anglii)

100. Wincyj pytań panie Rhaehagaghar?
Jak masz jeszcze jakieś pomysły to wal. Od tego jest ten wątek

@LeinadPL
Stanowczo francuski, bardzo elegancki i piękny w wymowie, także nauka jest niełatwa.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#9
Dlaczego jesteś nowy, a tak bardzo ogarnięty?
Czego chciała od ciebie Zmija, czego nie chciałeś nam wyjawić na konfie?
Rhaegar
Książę, Którego Obiecano




Posty: 15
Tematy: 5
Cze 2016
Slytherin

#10
@Jason
1. Dlaczego jesteś nowy, a tak bardzo ogarnięty?
Posiadam parę niezbędnych rzeczy jak mózg i palce do pisania na klawiaturze, ale w sumie głównie to dzięki temu że gram na podobnych rozgrywkach już 5 lat. 

2. Czego chciała od ciebie Zmija, czego nie chciałeś nam wyjawić na konfie?
Właściwie nic specjalnego. Ale w dość dziwny sposób mnie wypytywała. Pytania typu "Kim jesteś". A co ty sobie myślałeś hehe.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.