Witaj!

[Propozycja] Zakłady z okazji Euro 2016
Rhaegar
Książę, Którego Obiecano




Posty: 15
Tematy: 5
Cze 2016
Slytherin

#1
Witam wszystkich!

Pomyślałem sobie, że czymś fajnym dla graczy i dobrym eventem w konwencji OOC byłoby zorganizowanie zakładów za galeony na serwerze. Nad całością czuwaliby admini, a gracze mogliby obstawiać wyniki meczy w Euro 2016, począwszy od nadchodzących jutro ćwierćfinałów i jakże ważnego dla polski meczu z Portugalią, aż po sam finał.

Myślę, że piłka nożna to popularny sport a Euro oglądają nawet ci, co się nią za bardzo nie interesują, więc taki pomysł by się przyjął i zawsze to dodatkowa rozrywka, a przy okazji jak ktoś dobrze obstawi, to można wygrać co nieco. Wink
Dokładniejszy wygląd systemu zakładów pozostawiam Ekipie i technikom.

@EDIT:
Tak jak napisał gracz Spleen, najlepszym uzasadnieniem tego byłoby zorganizowanie tego w IC jako Mistrzostw Europy w Quidditcha i pozamienianie grających drużyn narodowych na ich odpowiedniki czyli największe drużyny quidditcha w danym kraju. Wyniki odpowiadałyby realnym, w przełożeniu na skalę punktową quidditcha oczywiście.

Pozdrawiam!
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Myślę, że galeony to sprawa ic.
Jeżeli ktoś wygra niezła sumke, to jak wyjaśnić to w IC?
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#3
W przypadku łączenia IC (w tym przypadku galeonów) z OOC (aktualne wydarzenia w rzeczywistości) zawsze jestem na nie.
Spleen
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2015

#4
Po co bezpośrednio łączyć aktualne wydarzenia z rzeczywistości z rozgrywką IC? 

Zakłady mogłyby zostać zorganizowane w grze, przez postaci. Wystarczy jedynie zastąpić drużyny piłkarskie drużynami Quidditcha. Dodatkowo nie ma potrzeby ich wymyślać, na internecie bez problemu można znaleźć listy.

http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Kat...quidditcha
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#5
Polska wygra tyle w temacie. A jeśli chodzi o zakłady takie to popieram pomysł wyżej, z kłidiczem.
Rhaegar
Książę, Którego Obiecano




Posty: 15
Tematy: 5
Cze 2016
Slytherin

#6
Spleen dobrze pisze, polać mu. To bardzo dobre i łatwe rozwiązanie. Big Grin
Rhaegar
Książę, Którego Obiecano




Posty: 15
Tematy: 5
Cze 2016
Slytherin

#7
@ref bo dzisiaj już mecze
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#8
Raz się założyłem z graczem tomek011 który dalej wisi mi 800G za mecz argentyny z mundialu Big Grin
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#9
a masz dowód???? Polska 2:0 Portugalia
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#10
Taki pomysl moze byc niewinny, ale to hazard!! Zle to sie skonczy!!
[Obrazek: j5tTlMB.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.