Witaj!

[Problem]
GOLDEN
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Cze 2016

#1
Specyfikacja techniczna komputera: Mam 4096MB ramu
Wersja systemu: x64
Opis problemu:Gdy naciskam po załadowaniu się hapla "dołącz do gry"(czy coś tam) wyskakuje mi to "java.net.ConnectException: Connection timed out : no further information"
Screeny: nie potrzebne
Treść błędu: java.net.ConnectException: Connection timed out : no further information

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
skmedix
ʌǝp ɹǝɥɔunɐlʞs



Head Administrator

Posty: 90
Tematy: 7
Cze 2015
419
Hufflepuff
#2
Podaj pełne logi.
Medix does not exist
GOLDEN
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Cze 2016

#3
skmedix napisał(a): (03.07.2016 02:08)Podaj pełne logi.

Czyli te CPU i tak dalej?
Flagias
Azkaban




Posty: 7
Tematy: 2
Lip 2016

#4
Skmedixowi chodziło o treść całego błędu/ crashu.
GOLDEN
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Cze 2016

#5
Ale ja nie mam crashu tylko po tym jak naciskam po załadowaniu się hapla itd "Hapel.pl" to jak mi pisze łączenie z serwerem itd to po paru minutach wyskakuje  java.net.ConnectException: Connection timed out : no further information
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#6
Po to ktos we wzorze dal podpunkt "Screeny" zeby uniknac takich sytuacji jak ta teraz. Po jednym tekscie nikt sie nie domysli jaki jest problem, podaj albo pelne logi albo wrzuc screena bledu ktory wyskakuje, chcemy to zobaczyc na wlasne oczy
NexZ
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#7
Technikiem nie jestem, ale strzelam, że jest coś z lanucherem. Odinstaluj Hapla i lanucher'a, i zainstaluj ponownie.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#8
Przedawnione.

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.