Witaj!

[rip] Björn Børge
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
Bug 
[Obrazek: zeeKdI6.png]
Björn Børge znany także jako Theodoric. Urodzony 4 stycznia o poranku 2037 roku. Czystej krwi białas, urodzony w Wielkiej Brytanii. Aktualne miejsce zamieszkania dormitorium domu Salazara Slytherina w Hogwarcie. Uczeń klasy 4 [2 OOC]
[Obrazek: W7sNrdH.png]
[Obrazek: YhdDmUs.jpg][Obrazek: b2AFVgv.jpg]
[Obrazek: W7sNrdH.png]
[Obrazek: pKlSKSr.png] Opis wyglądu postaci
Chłopak ma średniej długości piękne białe włosy, które zazwyczaj są "ułożone" w artystycznym nieładzie, jego rysy ciała są proste i delikatnie widoczne, naturalnie posiada piękne żółte oczy lecz cały czas ma specjalne soczewki o kolorze fioletowym. Posiada również zgrabny nos, a jego cera jest nieskazitelnie czysta. Cera Bjorna jest bardzo blada a skóra miękka oraz elastyczna. Budowa jego ciała jest bardzo prosta oraz podobna do kobiecej przez co wiele ludzi go ciągle myli. Posiada delikatne wgniecenia w tali, oraz zgrabne dłonie podobnych do tych u kobiet. Chłopak nie różni się wybitnie wzrostem od swoich rówieśników ponieważ posiada niecałe 1,82m. Zazwyczaj odziany w swój płaszcz, który wisi jedynie na ramionach a na jego plecach zawsze jest plecak, który wygląda dość przerażająco ponieważ ma na sobie pełno dziwnych rzeczy typu osuszona główka czy też laleczki voodoo.

Cechy charakteru postaci
Bjorn głównie charakteryzuje się tym, że jest osobą bardzo nietolerancyjną oraz cichą i można powiedzieć, że zamkniętą w sobie przez co nie potrafi się dogadać z większością ludzi oraz większość z nich za nim nie przepada. Jest mu trudno się otworzyć na nowych ludzi ponieważ zazwyczaj się z nich naśmiewa.
Nie można zaprzeczyć, że Bjornowi brakuje sprytu oraz przebiegłości. Bardzo często używa perswazji nawet na dorosłych i zazwyczaj mu to wychodzi. Ostatnio jego charakter nabrał troszeczkę powagi, chłopiec stał się naprawdę poważną osobą oraz szczerą do bólu, jeżeli coś mu się nie podoba, mówi to otwarcie nawet jeżeli to kogoś zaboli. Nie przejmuje się innymi i dba głównie o swoje cztery litery, no chyba, że to rodzina wtedy jest wstanie załatwić wszystkie sprawy. Przez to kim się stał oraz przez sytuacje jakie miały miejsce uważa, że jest całkowitym przeciwieństwem człowieka.
                                                                                          [Obrazek: EPL0qvL.png]                 
 [Obrazek: W7sNrdH.png]
 Historia 
Dzieciństwo
Hogwart
 
Poza Hogwartem
Rodzina/Relacje
[Obrazek: ZB8ywow.png]

Unique
Skye Wright[Nightmare] - Jedna z osób, której zawdzięczam to jak moje życie aktualnie wygląda. Uwielbiam ją za to, że namówiła mnie do napisania listu do pogodzenia się z rodziną za wszystko. To ona tak naprawdę zapoczątkowała moje nowy życie. Gdyby nie ona kto wie jakbym teraz skończył.

Crevan Lavenhart [Merlin0] - Jedna z kolejnych osób, którym zawdzięczam moje aktualne życie. Uwielbiam go takim jakim jest i za to, że pomagał mi w chwilach, w których tak naprawdę nie wiedziałem co mam z tym wszystkim zrobić. Obiecuję go nie zawieść i nie pójść w ślady Vegarda.

Niklas Lavenhart [Nico] - Jedna z tych osób, które starały się sprowadzić mnie na dobrą drogę gdy miałem chwile słabości. Uwielbiam go oraz jestem mu bardzo wdzięczny za to co dla mnie zrobił. Zawsze był dla mnie tą jedną z najważniejszych osób w życiu. Jego śmierć... Nie to nie może być prawdą po prostu.

Darell Yrell [Xarcon] - Przeżyliśmy razem wiele rzeczy. Nadal jest moim znajomym chociaż nie wspominamy o tym co było kiedyś po prostu chcemy o tym zapomnieć i myślimy jedynie o przyszłości. Skąd ten debil wziął takie mieszkanie? No nic aktualny współlokator. Oczywiście dorósł chociaż jeszcze czasem sprawia wrażenie takiego łysego dresa, który jest po wielu bójkach z legią warszawą ale i tak uwielbiam. Można powiedzieć, że pomimo iż nie często rozmawiamy to jest moim najlepszym przyjacielem. 

Sophie Procter [Szizuku] - Zagubiła się. Parę osób niestety sprawiło, że trafiła w bardzo złe relacje z ludźmi. Nie mam zamiaru jej zmieniać mam nadzieje, że zrobi to dla mnie sama. Póki co najważniejsza osoba jaka istnieje, jestem wstanie zrobić dla niej wszystko w granicach możliwości.
 
Ernie Lavenhart - Kuzyn, za którego wskoczyłbym w ogień. Poznałem go dopiero w święta ale zaprzyjaźniliśmy się, chciałbym oddać mu chociaż jedno oko by mógł zobaczyć jak świat jest zniszczony a zarazem piękny. By mógł latać oraz spełnić swoje marzenia. Jedna z ważniejszych person.

Neji Borge [Neji] - Dojrzał. Ewidentnie spoważniał od naszego ostatniego spotkania, ale co zrobić tak już działa czas. Chociaż dalej nie potrafi sobie radzić z kobietami. Nie jest to ta sama osoba, którą znałem. Po ostatnich akcjach miałem mieszane uczucia co do niego ale po tym co razem przeżyliśmy po prostu dalej go uważam za młodszego braciszka, który potrzebuje jeszcze opieki.

Young

Lily Jallywal [sziran] - Aktualnie dobra znajoma, martwię się o nią dalej jakby była członkiem rodziny, ale w rękach Halvara jest bezpieczna.

 Alice Howard [Hachi] - Właście to wydawać się może, że jej nienawidzę bądź nie przepadam za nią.Ale szczerze powiedziawszy nie mam nic do tej persony, trafiła niestety w złe ręce przez co teraz wynika to co wynika, ale przejedzie się na tym szybko. Współczuję jej jakby nie patrzeć wydaje się bardzo sympatyczna.

Alice Hussain [Kariel] - Oh, Alice. Bardzo sympatyczna osoba myślę, że powierzenie jej tajemnicy nie byłoby problem chociaż i tak bym tego nie zrobił. Dosyć łatwowierna oraz bardzo łatwo nią zmanipulować co uwielbiam wykorzystywać. Ale swoją drogą bardzo ją lubię.

Cesare Yrell [szrudingur] - Jedna z cichszych osób w Hogwarcie. Przypomina mi strasznie mnie jeszcze przed przemianą w monstrum. Co prawda był mi całkowicie obojętny ale po ostatnich akcjach można powiedzieć, że się zakumplowaliśmy oraz czuję, że muszę go bronić gdyby miało się coś stać. Może na mnie liczyć.

Lucy Blake - Dziwne dziewczę. Zdecydowanie za dużo krzyczy. W dodatku najpierw na mój widok ucieka gdzie pieprz rośnie tylko po to by po chwili zwyzywać mnie. Kto wie co takim ludziom chodzi po głowie. Może kiedyś się uspokoi inaczej będę musiał użyć innych środków na uspokojenie tej dziewczyny.

Camile Jallywall - Z tego co wiem to partnerka Edwarda. Dziwne ma gusta facet, niby wydaje się okej, ale nie wiem. Jestem wobec nie neutralny.

Edward Dragovich - Znajomy? Nie wiem czy jakoś inaczej można go nazwać, kiedyś chyba nawet za nim nie przepadałem ale jest okej, można pożartować podpalić coś. No i myślę, że można mu zaufać chociaż z natury powinniśmy się nienawidzić.
 
Halvar Lavenhart - Na początku byłem sceptycznie nastawiony do niego ale myślę, że nasze aktualne relacje są dobre. Szanuję jak mało kogo mam nadzieje, że relacje będą dalej takie jakie są albo nawet i lepsze.

Samuela Lavenhart - Osoba, z którą można czasem porozmawiać. Nie zmieniła się jakoś wybitnie po śmierci Niklasa. Dziwna troszkę, poprawia co chwile za duże okulary w dodatku narzeka na nie ale nic nie robi by były dobre. Cóż... Kobiety. Jestem neutralnie nastawiony chociaż jakby ktoś ją skrzywdził... No jak to każdego członka rodziny. Trzeba bronić.

Lyn Dragovich - Niby nic nie znacząca osoba a jednak lubię z nią porozmawiać. Może na mnie liczyć w tych okropnych sytuacjach gdy trzeba kogoś pobić ale także i w zwyczajnych błahostkach.
Xavier Jallywall - Jakiś... Taki... Upośledzony? Nie wiem co ten człowiek ma w głowie ale irytuje mnie. Samo patrzenie na jego ryj doprowadza mnie do szału.

Conrad Lavenhart - Jeżeli mowa o kimś poważnym oraz odpowiedzialnym to na pewno jest mowa o Conradzie. Zdecydowanie zasłużył na owe stanowisko chociaż... Jest chyba aż za poważny i nawet poza zamkiem zamiast się bawić śmiać to chodzi i chce wszystkich wsadzać do kozy. No szkoda... Ale jednak ważna osoba.

Nostern Lavenhart - Brat bliźniak Conrada. To on jest chyba tym bardziej szalonym chociaż zawsze była odwrotnie. Ale jednak każdy się zmienia, podobno po zerwaniu z Alice zamknął się w sobie i siedzi z nosem w książkach czasami wychodzi by potrenować i tyle. Równie ważna osoba co Conrad.
Gwendolyn Navarro - Wydaje się okej dziewczyną? Tak myślę, że można powiedzieć. Przyniosła tajemnicza przesyłkę, która okazała się super prezentem. Gdyby nie fakt, że chyba uważa mnie za troszkę dziwnego to mógłbym się z nią bez problemu zaprzyjaźnić. Totalnie obojętna persona.
Matthew Wright - Znajomy, z którym mam być piratem. Rzuciłem grosze na żarcie i inne potrzebne rzeczy. Mieliśmy nawet rabować statek ale obyło się bez tego. Bardzo w porządku znajomy szanuję.

Allyson Zoe Gingerblade - Najdziwniejsza persona jaką kiedykolwiek poznałem. Szanuję i doceniam za jej kreatywność. Nigdy za mną nie przepadała a ja za nią w sumie, chociaż i tak darzę ją respektem, na który zasłużyła.



Adults
Magorath Eld [God] - W sumie uwielbiałem tego człowieka miał bardzo specyficzny a zarazem itneresujący charakter nie mam pojęcia co się z nim dzieje w końcu uciekłem. Nie utrzymuje z nim żadnego kontaktu.
Torhern Eld [Torhern] - Był wspaniały... Niech Amal ma go w opeice. Nie utrzymuje z nim żadnego kontaktu.
Ivan Gingerblade [Silexan] - Kiedyś się go obawiałem, teraz właściwie jestem mu wdzięczny, za pokazanie jak okrutne są pewne stworzenia. Nie utrzymuje z nim żadnego kontaktu.

Baphomet Eld [Inverno] - Uwielbiam jego poczucie humoru, nie ma drugiego takiego jak on. Mam nadzieje, że jest mu bardzo dobrze po drugiej stronie... Oraz spotkał się z Chrisem. Bycie świadkiem śmierci jednego tych ludzi cieszy a zarazem smuci. Nie utrzymuje z nim żadnego kontaktu.


Paul Hussain [Pusia] - Człowiek, którego przez pewien okresu czasu nienawidziłem za to co mi zrobił, ale po paru miesiącach zapomniałem o całym incydencie i mam do niego urazy, byłem świadkiem makabrycznej rzeczy jaką zrobił. Można powiedzieć, że znajomy po fachu.

Lorcan Procter [Modniś] - Ojej, uroczo się denerwuje i ma super minę gdy nie wie co ma zrobić w danej sytuacji. Naprawdę przykładny dyrektor oraz z dystansem, ewidentnie zasługuje na posadę jaką obecnie zajmuje. Niech jego kadencja trwa w najlepsze.

Vegard Borge [NeverMore] - Jak taka osoba jak on śmie twierdzić, że jestem nikim innym jak zdrajcą i powinienem zniknąć. Szczerze nienawidzę tego człowieka za czyny jakie zrobił. W dodatku uciekł z podkulonym ogonem jak tchórz. W sumie jest tchórzem.
Katniss Margel-Borge [Katniss] - Tak naprawdę obca kobieta... Po tym co o niej usłyszałem szczerze jej nienawidzę... Gdyby nie ona.
[Obrazek: W7sNrdH.png]
Różdżka
Rdzeń: Włókno ze smoczego serca.
Drzewo: Klon.
Giętka.
Długość: 12 ½. 
[Obrazek: W7sNrdH.png]
Ciekawostki

~~Uwielbia obserwować ludzi.
~~Uwielbia ptaki.
~~Fascynuje go budowa ciała ludzkiego.
~~Jego imię oznacza niedźwiedzia.
~~Ma tendencję do tracenia kończyn ciała.
~~Jest bardzo narwany, oraz wszystkie sprawy najchętniej rozwiązywałby pięściami.
~~Jego boginem jest marionetka.
~~Nie potrafi wyczarować patronusa.
~~Uważa siebie za całkowite przeciwieństwo człowieka.
~~Pomimo swojego młodego wieku siedział już trzy racy w celi oraz był dwa razy poszukiwany.
~~Posiada przerażający plecak.
~~Posiada książkę z wysuszonymi owadami oraz instektami.
~~Rysuje bardzo dziwne rzeczy.
~~Świetnie mu idzie gra na pianinie lecz nikt poza nim tego nie słyszał.
~~Po ponad 4 latach został przywrócony do Hogwartu.
~~Według Proroka ma dziecko, które urodziło się w tydzień.
~~Połowa jego ciała jest stalowa.
~~Zdechł jak śmieć.
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#2
Super Karta. Leci repka Wink
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#3
Ładnie. Repka c:
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#4
No i fajnie. Repka.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#5
Repka.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#6
@Aktualizacja!
Relacje, nowe ciekawostki c:
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#7
@apdejt!
Ciekawostki, wygląd postaci i zmiany w wyglądzie c:
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#8
Sygnatura HeartHeartHeart<#
A kp spoczko, przejrzysta i wgl. leci repka
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#9
@update
Zmiany w: minimalnie bardziej rozbudowany charakter oraz wygląd postaci!
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#10
Buuuu a gdzie ja? ;c



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.