Witaj!

Ankieta: Czy chcecie mape hogwartu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
12.50%
2 12.50%
Nie
87.50%
14 87.50%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Propozycja: mapa Hogwartu
Noxxion
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lip 2016
0
#1
Witam. Mam propozycje aby dodac na serwer mape hogwartu na ktorej beda zaznaczone sale lekcyjne itp. Gdyz denerwuje mnie to iz za 5 minut mam lekcje a nie moge znalezc sali przez co sie spozniam badz wogole nie przychodze na zajecia.
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#2
Moim zdaniem propozycja do odrzucenia. Jest to serwer RP, i o drogę trzeba się spytać. Po drugie, byłoby to za duże ułatwienie dla nowych graczy, gdy starsi wyjadacze musieli sie nauczyć drogi.
Na nie.
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#3
Od tego właśnie są akcje które możesz odegrać podchodząc do jakiegoś starszego ucznia bądź nauczyciela. Jestem przeciw temu.
EviT
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 14
Gru 2014
Gryffindor

#4
Hm.. Po części za, po części przeciw. Dlaczego? Już tłumaczę.

Otóż racja, niektóre sale na prawdę jest ciężko znaleść, i to jest za.

A przeciw, no cóż.. Starszy gracze (w tym ja) musieli nauczyć się dróg do sal, jednak je pozapominali. To tylko zachęca do dalszej gry, by zwiedzać każdy zakamarek w szukaniu spelli. **Nic** Nie, no żartuję, słaba propka. Nie potrzebna taka mapa, nie lepiej samemu coś takiego zrobić na kartce czy coś? ;d
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
140
Gryffindor
#5
Większa frajda jest jak się gubisz i zwiedzasz zamek. Fajny pomysł, żeby samemu sobie nabazgrać na kartce prowizoryczną mapke.
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#6
Na nie, nowy graczom wydaje sie ze hogwart jest nie do zapamietania, troche sie zapoznasz z zamkiem i z latwoscia bedziesz wiedzial co gdzie jak
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#7
Tak jak wyżej napisali, a od siebie dodam że istniała kiedyś Mapa Huncwotów i może ktoś ją ma.
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#8
Także jestem na nie z powodów podanych wyżej. Co do mapy Huncwotów to pewnie ktoś z tych starszych graczy ją posiada, ale zawsze można sobie nabazgrać na kartce...
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#9
Nie wiesz gdzie jest sala? Spytaj się kogoś IC, ucznia lub jakiegoś nauczyciela.

Propozycja odrzucona.
Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.