Witaj!

NPC,questy
pawertty
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Sie 2015

#1
Information 
Od dłuższego czasu gram na haplu i zauważyłem ,że pomiędzy lekcjami jest trochę nudno przez to że nic się nie dzieje..
 
i myślę ,że fajnie by było jak by ktoś ponaprawiał questy u npc i dodał nowe
przez to czas do lekcji by  się tak nie dłużył.
 
 
  wrazie jakby nikomu się tego nie chciało zrobić , mogę je sam ponaprawiać bo już trochę czasu tworzyłem mapki z questami.  
 
 
EviT
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 14
Gru 2014
Gryffindor

#2
Wielkie za! Kiedyś to wyglądało pięknie. Questy były na każdym kroku, chociażby Okulary Brandona na boisku do Quidditcha. Bywały też Questy rozbudowane, fajnie jakby ktoś się tym zajął.
Orginal
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 7
Lut 2016
12
Gryffindor
#3
Za. Zgadzam się z graczem powyżej.
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
140
Gryffindor
#4
I robić też questy czasowe np. (npc stoi w tym miejscu tylko od godziny 20:00 do 20:30) itd.
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#5
Administracja nie bedzie wymieniala NPC co tydzien, dlatego, ze ktos nie potrafi znalezc sobie zajecia po/przed lekcjami. Ja mam dorosla i mloda postac i zawsze mozna znalezc sobie zajecie, szczegolnie na uczniu wystarczy byc troche kreatywnym i miec wyobraznie. Jezeli nikt nic nie robi, to moze warto gdybys ty zrobil pierwszy krok? Czasem z malych akcji powstaja wielkie przygody, nie bojcie sie sami wyrezyserowac, stworzyc wlasnego wydarzenia, ale nie przesadzajcie gdyz trola w lochach moze zrobic jedynie administracja Smile

A co do NPC to pewnie sie pojawia nowe, lub zostana zastapione starymi, tylko nie bedzie to tak regularne, gdyz to nie jest gra MMO jak metin z questami, tylko serwer Role Play, ktory wymaga troche wiekszej wyobrazni i wysilku niz ciagle wciskanie spacji.

Pozdrawiam : )
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#6
Nie wiem jaki wy macie problem... Confused Ja cały czas mam co robić, wręcz brakuje mi czasu na lekcje.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#7
ZA jest mi nudno, jak chcem dostać spella za figurki a nie dostałem, albo dajesz jedzenie za kase itd.
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#8
Jeszcze do niedawna, gdy NPC'ty miały opcję wykonania questa, to na serwerze wszyscy biegali za kawałkami figurki, aby dostać spella. Zamiast kolejnego wprowadzania zadań od "botów", osobiście preferowałbym oskryptowanie jakichś gier, no chyba że już jakieś są (niestety nie miałem okazji ich wypróbować) i skorzystać z tych minigier. Zresztą administracja i tak ma bardzo dużo roboty, więc po co przysparzać ich o dodatkową pracę na jakieś zadania, które nie zawsze działają i trzeba je naprawiać.
Jestem na NIE
jagodowypl
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 0
Paż 2015

#9
jak najbardziej za!
Nadol
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2015
0
#10
Jestem ZA!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.