Witaj!

Podanie na Pielęgniarkę.
xSophiee
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 4
Kwi 2016
4
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Sophie Sherwood.
Wiek: 24.
Miejsce urodzenia: Francja, Paryż.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Ukończona Szkoła Magii Beaxbatons.
Posada, na którą aplikujesz: Pięlęgniarka.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
** Do dyrekcji przyleciała sowa z listem oznaczonym purpurową pieczątką. **
Szanowna dyrekcjo!
od mojego ostatniego listu minęło trochę czasu, a ja dalej nie daję za wygraną i próbuję dostać posadę w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Tym razem chodzi mi o posadę pielęgniarki.
Ta posada to odpowiedzialne zajęcie, iż trzeba czasami w miarę szybko decydować o losie pacjentów. Uważam, że ja idealnie nadaję się na takową posadę. Od dziecka interesowałam się transmutacją i zielarstwem, jedynie na moją naukę eliksirów (które też posiadają ogromne znaczenie w tej pracy) nie miałam większego wpływu, tak czy inaczej – niestety nigdy nie umiałam się ich nauczyć. Jestem osobą spokojną i opanowaną, idealnie nadającą się na pracę z dziećmi. Mam Syna, któremu bardzo często przytrafiają się upadki, dzięki czemu moje doświadczenie jest jeszcze większe.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby,
z poważaniem,
Sophie Sherwood

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy:
Zielarstwo- PO
Transmutacja- PO
Eliksiry- Z
OWUTEMy:
Zielarstwo- Z
Transmutacja- Z
Eliksiry- O

[OOC]
Nick w grze: xSophiee.
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie: Moja postać ma Syna, któremu często się coś przytrafia i którego musi opatrywać po każdym upadku, więc… chyba tak. I często odgrywałam pielęgniarkę IC, na uczniaku..
Argumentacja OOC:* Głównym i najważniejszym powodem jest to, że chciałabym powrócić do Hogwartu jako osoba dorosła, mieć więcej praw, niż uczeń. Teraz, tuż po wystawieniu ocen mam mnóstwo wolnego, przez co wiele czasu spędzam właśnie w domu. Do tego nawet w realnym życiu czytam dużo o medycynie i pierwszej pomocy. Uważam, że jestem godna tego stanowiska.
Nazwa Skype: sooophie02.
umrzyj.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Dopuszczona do testu oraz rozmowy. Zgłoś się do mnie na skype. Stellax23



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.