Witaj!

Apelacja o Unbana Daniello26
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca bana: C4mper
Powód Nałożenia bana: Bug Abusing - Miotły
Czas trwania kary: 2 tygodnie
Opis sytuacji: Dostałem bana za posiadanie mioteł w sposób nielegalny czyt. craftowanie. Odrazu jak dał mi bana napisałem mu na skype że zapraszam do pogadania na ts. Podałem mu tsa a on: "Nie chce mi się". Odpisałem mu ,że to kiedy chce mu się? On nałożył mi bana więc co to ma znaczyć? Ja chcę wytłumaczyć. Po prośbach wszedł na tsa jednak Haplowego. Więc poszedłem na tsa pogadać. Powiedziałem mu że miotły dał mi koleś którego nie pamiętam nicku. Powiedział więc żebym sprawdził w logach. Niestety jak pisałem w wątkach z problemami nie działał mi dotychas Hapel [launcher hapla, sklauncher] tylko MultiMC. Grałem dotychczas na MultimMC jednak spróbowałem na Haplu zagrać [launcher] i udało mi się od wczoraj [połowa dnia]. Postanowiłem więc odinstalować MultiMC przez co nie mam dowodów.
Argumentacja:Nie mam dowodów kto mi dał te miotły. Również C4amper nie ma dowodów że craftowałem, powiedział że zablokowaliście craftowanie? kilka dni temu. Na serwerze chyba i w logach można sprawdzić że latałem tylko na Nimbusie 2000. Po co miałbym trzymać miotły i ich nie używać tylko słabszą? Gadałem z C4amperem kilka raptem minut na ts. Chciałem więcej, ale on nie miał czasu. Nie przejmuje się że 2 tyg nie będe grał i nawet nie chce pogadać jak człowiek z człowiekiem. Powiedziałem mu że wsumie to nawet może zabrać te miotły [oprócz Nimbusa którego kolega mi kupił] ale on uparty że i tak ban zostaje no nie mam dowodów [ jak on ]. Dodam że wczoraj gdy chciałem zgłosić nie było osoby której mógłbym to opowiedzieć. Jego tokiem myślenia miałem wyrzucić gdziekolwiek, po czym inna osoba by mogła to znaleść. Pytałem się czy nie ma żadnych sposobów na zobaczenie tego. Odpowiedział,że niestety nie. Na koniec dodam że z całego serducha przepraszam wziąłem od jakiegoś typa miotły.
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#2
@REF

Odnalazłem 2 screeny [Przepraszam z góry za Jakość!]

[Obrazek: ROSx8V5.png]


[Obrazek: AzVmThG.png]
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#3
@REF

Dodam jeszcze,że miło mi się gra na tym serwerze wraz z znajomymi. Chciałbym móc dalej odgrywać akcję RP na obozie gdzie jest miła atmosfera. Obiecuję poprawę


Gorąco prosimy o Unbana wraz z Finnem

@REF

Dodam jeszcze to,że miło mi się gra na tym serwerze wraz z znajomymi i chciałbym dalej grać na obozie. Także obiecuje poprawę.


Apeluje o Unbana wraz z Finnem

@REF

Dodam jeszcze to,że miło mi się gra na tym serwerze wraz z znajomymi i chciałbym dalej grać na obozie. Także obiecuje poprawę.


Apeluje o Unbana wraz z Finnem

@REF

Dodam jeszcze to,że miło mi się gra na tym serwerze wraz z znajomymi i chciałbym dalej grać na obozie. Także obiecuje poprawę.


Apeluje o Unbana wraz z Finnem
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Bardzo dziwnie wygląda ta sprawa, nagle nie pamiętasz kto ci dał miotły chociaż jak mówisz, było to wczoraj. Logów nagle też nie możesz dać, bo też nagle reinstalowałeś i wszystko się usunęło. A po chwili pojawiają się ss... Które też są dziwne, nie masz niczego na pasku i brakuje okienka ze "statystykami". Bana nie zdejmuje, bo coś mi się wydaje ze tutaj próbujesz mnie oszukać.

Zamykam i przenoszę, ub nie będzie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.