Witaj!

Apelacja o skrócenie czasu bana Daniello26
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#1
Witam

Osoba nakładająca bana: C4mper
Powód Nałożenia bana: Bug Abusing - Miotły
Czas trwania kary: 2 tygodnie
Opis sytuacji: : Dostałem bana za posiadanie mioteł od gracza, który te miotły dał mi za darmo.
Argumantacja: C4am3r nie ma dowodów,że to ja niby craftowałem miotły. [Po co mi tyle mioteł by było?] Moje jedyne dowody to w archiwum gdzie jest apelacja i więcej napisane oraz screeny. C4amper odrazu zamknął wątek, szkoda bo chciałem tam odpowiedzieć. Odpowiem tutaj:
"Logów nagle też nie możesz dać, bo też nagle reinstalowałeś i wszystko się usunęło."
Mówiłem tobie,że MultiMC miałem w koszu więc z kosza go poprostu wyjąłem. Żadnego reinstala nierobiłem. Od przedwczoraj [połowy dnia] gram na launcherze Hapla [sklauncher].
"...Które też są dziwne, nie masz niczego na pasku..."
Dlatego nie mam rzeczy w ekwipunku [na pasku] bo kazali na wyspie oddać rzeczy co może potwierdzić Zgagusia. Po co jest ban? Po to by zrozumieć i nigdy nie popełniać tego błędu. Ja zrozumiałem swój błąd i proszę o skrócenie bana o tydzień. Chciałbym się pojawić na rozpoczęciu roku bo naprawdę miło mi się spędza tu czas i Obiecuję poprawę. Zachęcam do włączenia się inne osoby, nie tylko C4mpera.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#2
Tłumaczysz dlaczego na screenach nie było itemków na pasku. A wytłumacz może dlaczego nie ma tam żadnego okna statystyk? Portfela, Gringotta itp.? Według mnie to te screeny nawet nie były robione na serwerze.

//Nikt nie prosił Cię o wypowiedź, a stroną w konflikcie nie jesteś +40%
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#3
Też tego nie rozumiem. Na MultiMC mi działało te z boku okienko a z launchera nawet się nie pojawia, hmmm.
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#4
(@REF)
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#5
Mówisz, ze to dzieje się na "wyspie" a tam nawet nie ma takich drzew co widać na poprzednim ss.
Może nie mam dowodów na to, że to ty craftowałeś te miotły ale mimo wszystko miałeś ich około 7 w enderchescie. Do tego dochodzą twoje apelacje którymi bardziej się wkopujesz...

Ub nie będzie, zamykam i przenoszę



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.