Witaj!

Lauren Lorphelin [Ucz.3]
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#1
Heart 


Rodzina nazywa mnie Láura. Jestem półwilą i  urodziłam się 21 marca **17 lat temu** w Marsylii na terenie Francji. Aktualnie zamieszkuje dormitorium Ravenclawu oraz co jakiś czas wracam do swojej posiadłości we Francji.

Wygląd postaci: Szczerze? Pewnie wyjdę na zadufaną w sobie, ale prawdą jest że mam idealną figurę i nieskazitelną cerę. Wszystko jest na swoim miejscu usta są pełne i mają żywy kolor, a na skórze nie widać żadnych doskonałości. Jedną z zauważalnych u mnie cech są na pewno złote tęczówki dziedziczne w naszej rodzinie. Mam długie srebrne włosy, które zależy od dnia - raz są proste, a raz lekko falowane, ale i tak wyglądają oszałamiająco i mienią się w słońcu.
W co się ubieram? Uwielbiam kolor niebieski. Była to swego rodzaju zaleta poprzedniej szkoły, ponieważ wszystkie mundurki były błękitne. To chyba jedyny kolor, który naprawdę lubię, oczywiście poza mundurkiem mam dużo ubrań w odcieniach bieli i fiołkowego fioletu, jednak wśród nich wszystkich zdecydowanie przeważa błękit.
Styl ubierania? Uwielbiam wszelkiego rodzaju dziewczęce sukienki czy spódniczki. Nie noszę typowych bluzeczek odsłaniających brzuch czy mini spódniczek, bo i bez tego potrafię oczarować swoją urodą.
Na szyi zawsze mam na sobie ten sam naszyjnik w kształcie serca wykonany z białego złota, który przypomina mi pierwszy raz kiedy użyłam uroku.

Charakter postaci: Mam wiele twarzy, i nawet przed samą sobą udaję kompletnie inne osoby. Dla innych uczniów zazwyczaj jestem na początek miła i pogodna, jednak po krótkiej znajomości jasno daję do zrozumienia, że jestem na pierwszym miejscu. Nie mam problemów z zawieraniem znajomości. Doskonale zdaję sobie sprawę z ludzi zazdrosnych, plotkujących na mój temat, jednak tacy szybką milkną… Ciekawe dlaczego?
Jestem z natury władcza i wyniosła, jednak bywają momenty, kiedy mam ochotę po prostu zamknąć się w pokoju i pobyć przez chwilę sama ze sobą - bez chłopaków śliniących się na mój widok i dziewczyn próbujących się ze mną zaprzyjaźnić żeby stać się bardziej popularne. Od najmłodszych lat wpajane były do mojej głowy wartości mojej matki. Mam być popularna, mam być lubiana, mam podporządkować sobie wszystkich - jednak zastanawiam się często, jak daleko dojdę otaczając się sztucznymi lub otumanionymi urokiem ludźmi.  Jednak, każde takie przemyślenia są natychmiast przerywane, bo przecież jest dobrze tak jak jest... Prawda?



Dzieciństwo:



Beauxbatons - klasa 1,2,3 [1OOC]:




Beauxbatons - klasa 4,5 [2OOC]:



Hogwart - początki:



Relacje:
In work.

Ciekawostki:
- jej patronusem jest biały wilk
- w wieku 15 lat opanowała umiejętność animagii
- jej różdżka: winorośl, 8 i 3/4 cala, giętka, rdzeń z włosa z głowy wili (jej matki)
- staje się wyjątkowo szczęśliwa i odprężona kiedy przebywa na łonie natury
- jej boginem jest wielki płomień
- interesuje się magicznymi stworzeniami
- bardzo mało osób darzy szacunkiem, jednak jeżeli już znajdzie taką osobę, to jest gotowa zrobić dla niej wszystko
- na serdecznym palcu lewej dłoni nosi obrączkę ślubną, jednak nikt nie wie z kim jest ona powiązana, a ona sama przedstawia się jako singielka
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#2
Śliczna karta Heart
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Aktualizacja
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#4
Fajna karta :- )

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.