Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
CptWhite
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Mar 2015
12
#1
Imię i nazwisko:
Synyster Jordan Stone
Miejsce urodzenia:
John o'Groats, Szkocja, Wielka Brytania
Status krwi:
75%
Cechy charakteru:
Synyster jest ambitnym i sprytnym młodzieńcem, który najbliższych przyjaciół traktuje jak braci, oczywiście nie zapominając, że mogą oni okazać się największymi wrogami. Synyster zwykle stara się samodzielnie uporać z wszelkimi problemami za pomocą swojej przebiegłości i sprytu. Z drugiej strony,
Synyster jest dość upartym, aroganckim i pyszałkowatym uczniem.

Wygląd postaci:
Synyster jak większość członków jego rodziny jest bardzo cherlawym oraz chudym chłopcem. Z pewnością budowa ciała nie jest jego atutem a wręcz przeszkodą w wielu przypadkach. Chłopiec ma przystrzyżone na średnią długość włosy koloru ciemny-blond. Jego oczy, podobnie jak oczy jego ojca są szmaragdowozielone, na szyji nosi medalion z herbem rodu Stone, który otrzymał od swojego ojca. Młodzieniec nie nosi żadnych specjalnych elementów ubioru poza schludnie ułożonym mundurkiem szkolnym oraz oczywiście poza medalionem.
Historia postaci:
Po tym jak Paul Stone (ojciec Synystera) wyjechał z Hogsmeade z powodów prywatnych znalazł on życie w wiosce John o'Groats na północnym krańcu Wielkiej Brytanii. Tam też osiedlił się oraz założył rodzinę. Pewnej zimowej nocy na świat przyszedł mu chłopiec zabierając w zaświaty żonę Paula. Stary już mężczyzna przysiadł z dzieckiem w rękach, popatrzył na swojego dziedzica i stwierdził, że na pierwsze imie da mu Synyster, ponieważ po prostu podobało mu się to imię, drugim imieniem dziecka zostało imię Jordan - po dziadku, Jordanie Remusie Fineasowi Stonowi. Niestety ojciec Synystera - Paul miał dość kontrowersyjną reputację przez co musiał porzucić swojego pierworodnego. Ze łzami w oczach dzidziusia przed mugolskim domem dziecka w mieście nieopodal John o'Groats. Synyster był na pozór grzecznym wychowankiem, ale realizm wyglądał inaczej - cały czas knuł przeciwko swoim adwersarzom w domu dziecka. Poza tym dzieciństwo miał dość nudne dzieciństwo. Pewnego dnia 10-cio letni Synyster, zmuszony do pozostania w domu z powodu choroby, kiedy to reszta dzieciaków pojechała na wycieczkę postanowił poszperać po szufladach swoich ,,kolegów''. Nie lubił tych dzieciaków, wydawali mu się tacy zwykli, szarzy, bezwartościowi. Minęła chwila i kilka szafek już było opróżnionych z poukrywanych słodyczy. Przyszła kolej na kolejną szafkę, w niej znalazł drewnianą szkatułkę, zamkniętą na kluczyk, spróbował otworzyć - nie udało się, stwierdził, że być może kluczyk jest gdzieś głębiej w szufladzie - nie było. Popatrzył zrezygnowany na szkatułkę, która nagle z delikatnym błyskiem otworzyła się ukazując limitowanego białego Liona. Dzieciak na chwilę osłupiał patrząc na szkatułkę, która niewiadomo jak leży otwarta w jego rękach. Zabrał Liona i położył się do łóżka. Dokładnie rok i 98 dni po tym incydencie Synyster w swojej szafce nocnej znalazł dziwny list. Heh i resztę historii chyba już znacie, no nie?





Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj, nazywam się Synyster Jordan Stone. *powiedział młodzieniec dumnym głosem patrząc z pogardą na rówieśnika*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Przecież to oczywiste, że Pałac Kultury znajduje się na Placu Defilad pod numerem 1.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera talerz od Stevena, kładzie go przed sobą, po czym bez słowa zajada się zupą*




Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Dawno, dawno temu przed kompem siedział sobie młody chłopiec o imieniu Paweł, który to grał w Hogwarts: Online na byond razem z Nemesis_Q oraz polakman. Młodzieniec ten farmił na salamandrach karty czarodziejów, żeby je sprzedać i rozmawiał z wyżej wymienionym Nemesisem. Wpadł on na pomysł by stworzyć serwer RP w uniwersum Harry'ego Pottera na minecraft. I tak to się wszystko zaczęło...



Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście, że tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
- Zmień nazwisko ponieważ takie występuje na serwerze.
- No to przy okazji podaj mi cechy negatywne charakteru w podaniu.
CptWhite
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Mar 2015
12
#3
Muszę się niezgodzić z pierwszym powodem wstrzymania podania.
Rodzina Stone to ród budowany jeszcze za czasów, kiedy nikt nie myślał, że powstanie coś takiego jak Hapel, budowany jeszcze za czasów Harry Potter The Wizard Chronicles PL na BYOND przeze mnie i przez mojego brata (polakman). Dodatkowo, ostatnim żyjącym przedstawicielem tego rodu jest Paul Stone, czyli moja była postać, co czyni mnie ,,właścicielem" rodu. Dodatkowo jak już wspomniałem ród założył mój brat (polakman), który zezwala mi na wszelakie akcje związane z tym rodem i z jego postaciami, dlatego też nie mam zamiaru zmieniać nazwiska czy też przynależności do rodu.
Co do cech - już zmieniam.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.