Witaj!

Podanie na nauczyciela wróżbiarstwa
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
44
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Matthew Maxim
Wiek:
W sierpniu skończę 18 lat.
Miejsce urodzenia:
Ottery St. Catchopole
Wykształcenie:
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel wróżbiarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
Szanowna Pani dyrektor!
Chciałbym przedstawić Pani cztery powody, dla których uważam, że jestem idealnym kandydatem na stanowisko nauczyciela wróżbiarstwa.
Po pierwsze, moja wiedza na temat dywinacji jest bardzo duża, co potwierdzają moje oceny z egzaminów. Mimo wszystko, cały czas staram się poszerzać zakres swoich wiadomości na temat wróżbiarstwa. Myślę, że byłbym w stanie zaszczepić w uczniach pasję do tego przedmiotu. Dodam, że w trzeciej klasie zająłem pierwsze miejsce w olimpiadzie z wróżbiarstwa, numerologii i starożytnych run, a do tego w klasie siódmej byłem jednym z reprezentantów Hogwartu w ogólnomagicznej olimpiadzie.
Po drugie, jestem bardzo kreatywny, co mógłbym wykorzystać w czasie moich lekcji. Teorię starałbym się przedstawić w ciekawy sposób, a nie (jak to zazwyczaj bywa) w nudnym, podręcznikowym stylu. Oczywiście, nie zapominając przy tym o praktyce, która jest równie ważna, jak teoria.
Po trzecie, mimo swojego młodego wieku jestem bardzo odpowiedzialny i dojrzały. Oznacza to, że nie zachowywałbym się jak część obecnej kadry nauczycielskiej, która uczniów traktuje, jak kolegów z tego samego rocznika. Nie oznacza to jednak, że nie byłbym w stosunku do uczniów miły, wyrozumiały czy pomocny, w końcu taki powinien być moim zdaniem idealny nauczyciel. Od wakacji mocno pracuję nad moim charakterem i zachowaniem, dzięki czemu stałem się bardziej opanowany i spokojniejszy.
I po czwarte, uważam, że potrafiłbym wprowadzić dyscyplinę, której niestety brakuje w Hogwarcie. Nie dałbym wejść sobie na głowę uczniom, jak to robią niektórzy nauczyciele.
Mam nadzieję, że w bezpośredniej rozmowie będę w stanie przekonać Panią, że zatrudniając mnie, Hogwart zdobędzie cennego i oddanego pracownika.  

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy: Wybitny
OWUTEMy: Wybitny

[OOC]

Nick w grze:
Ciastek
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak, jedno (postać dziecka).
Czy masz już jakieś doświadczenie:
Nie posiadam żadnego doświadczenia, aczkolwiek szybko je nabędę.
Argumentacja OOC:
Dlaczego ja? Otóż, bardzo dokładnie przykładam się do tego, co robię. Zawsze staram się wykonywać swoje obowiązki, jak najlepiej. Jestem chyba odpowiedzialnym graczem, a mój poziom RP jest chyba bardzo dobry. Posiadam obecnie wystarczającą ilość wolnego czasu, aby zostać nauczycielem. A dlaczego ta posada? Wróżbiarstwo jest całkiem interesujące, a przede wszystkim, da się je w ciekawy sposób przedstawić - trochę inaczej, niż dotychczas. Mam już w mojej głowie dużo ciekawych pomysłów do zrealizowania.
Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada mojego Skype'a.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
**Przyleciała do Ciebie śnieżnobiała sowa, która trzymała w nóżkach kopertę z widocznym logo Hogwartu, a na dodatek zapieczętowana na odwrocie. W środku koperty znajduje się poniższa wiadomość/list napisany bardzo starannie oraz czytelnie.**

Drogi Matthew'ie,
W odpowiedzi na twoje zgłoszenie na nauczyciela Wróżbiarstwa zostajesz zaproszony do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na rozmowe kwalifikacyjną, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu wakacji. Na rozmowę kwalifikacyjną proszę przygotować proponowany program nauczania na zajęciach, zaświadczenia o zakończonych kursach i kierunkach na uczelniach wyższych oraz nie zapomnieć głowy i wiedzy z danej dziedziny, gdyż zostanie ona oczywiście sprawdzona. Dodatkowe materiały mogą pomóc w uzyskaniu posady.

Dyrekcja szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Stella White
Lorcan Procter



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.