Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Flom
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Paż 2016
2
#1
Imię i nazwisko: 
Brad Thompson

Miejsce urodzenia:
Szpital w Londynie

Status krwi:
50%

Cechy charakteru:
Brad jest postacią odważną, dzielnie stawia czoła nowym wyzwaniom. Przewyższa innych sprytem i wielkim zaangażowaniem. Kiedy zacznie coś robić, zawsze kończy - nigdy się nie poddaje. Trudne zadania to dla niego nie problem. Wszystkie konflikty rozwiązuje skutecznie - jest uczciwy i sprawiedliwy, lubi czasami pożartować. W wyjątkowych sytuacjach zachowuje powagę. Zdarza mu się spóźnić na kilka lekcji z rzędu, czasami dostanie gorszą ocenę.

Wygląd postaci:
Skóra blada, włosy ciemny blond. Ubiera się w zależności od okazji, zazwyczaj jest to ciemna bluza i spodnie od garnituru. Buty zawsze są czarne - nigdy nie chodziła w innych kolorach. Nosi okulary przeciwsłoneczne, oraz - co w niej charakterystyczne - sznurówkę zawiązaną na małym palcu. Nie nosi żadnych nakryć głowy. Ma ceramiczny, biały aparat ortodontyczny. Jest całkiem wysoki, waga równomierna.

Historia postaci:
Urodziłem się w jednym z londyńskich szpitali - chodziłem do mugolskiej szkoły podstawowej, byłem zwykłym londyńczykiem. Nie miałem powodów do podejrzeń - nie działo się nic nadzwyczajnego. No.. Tylko raz, gdy się bardzo zdenerwowałem na nauczyciela - dziennik zaczął latać i spadł na ziemię, a nauczyciel się o niego potknął. Dopiero dzisiaj moje życie się rozjaśniło - to był zwykły, deszczowy poniedziałek. Jak co dzień rutynowo poszedłem po listy na pocztę przed śniadaniem - znalazłem w skrzynce dwa listy - z ciekawości zawsze przeglądałem wszystkie koperty od zewnątrz. Pierwszy list był wezwaniem do sądu, drugi był od babci - trzeci zaś pojawił się nagle, gdy kątem oka zauważyłem sowę przelatującą nad dachem - był z Hogwartu. Zupełnie nie wiedziałem co to jest. Otworzyłem go i zacząłem czytać. Kiedy doszedłem do połowy tekstu, wybuchłem śmiechem i doszedłem do wniosku, że ktoś nam zrobił zabawny kawał. Gdy wróciłem do domu, wyrzuciłem list i powiedziałem o nim rodzicom. Tata natychmiast pobiegł do kosza i wygrzebał mój list - wyglądał, jakby kamień spadł mu z serca. Mama wytłumaczyła, że to nie był żart - dowiedziałem się tak, że moi rodzice są czarodziejami. Wygląda na to, że ja też. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, nazywam się Brad, a Ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Sorry nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Zastanawia się chwilę, po czym stwierdza* Co to za zupa?


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Nie pamiętam.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Ta, przeczytałem z ciekawości.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję!
Masz już zaakceptowane podanie. Wyślij mi na PW zgodę na nową postać. Jeżeli nie masz to napisz, że nie masz.

Wstrzymuję!
Rozwiń charakter i wygląd postaci.
Napisz jak wyglądało odkrycie magii.
Zmniejsz czystość krwi do 50% lub niżej.

Trzy dni i trzy szanse na poprawę.
Flom
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Paż 2016
2
#3
Gotowe. Magię odkryłem po wykładzie rodziców (historia)
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Wstrzymuję!
Odkrycie magii następuje podczas odczuwania silnych emocji.
List z Hogwartu przynosi sowa.
Nie założę, co szepnęła twoja postać tiarze.
Jakim wykładzie rodziców?
Czemu w wyglądzie pisze, jakby to była dziewczyna?

Trzy dni i dwie szanse na poprawę.
Flom
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Paż 2016
2
#5
@UP bo to wygląd postaci, a postać jest w rodzaju żeńskim. Zaraz poprawię
@Blusimusic poprawione.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#6
Aż takiego czegoś 11 latek nie zrobi. Jeżeli chodzi o palący się dziennik to idziesz w dobrym kierunku, lecz tak jak mówiłem przy objawieniu mocy nic się nie może zacząć palić. Jeżeli chodzi o zawał nauczyciela to jest małe przegięcie. Coś może: spaść, pęknąć, wybuchnąć (oczywiście nie bardzo mocno), zniknąć i pojawić się...
Flom
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Paż 2016
2
#7
@Blusimusic poprawione...
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#8
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.