Witaj!

Podanie na Nauczyciela
ReseT
Czarodziej




Posty: 34
Tematy: 7
Mar 2016
25
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Tin Montrose
Wiek:
21
Miejsce urodzenia: 
Szpital w Mungu, Londyn, Wielka Brytania.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): 
Podstawowe.
Posada, na którą aplikujesz: 
Pielęgniarz.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
**Do gabinetu samego dyrektora przyleciała dość stara już sowa z listem w dziobie, ptak nie odleci dopóki ktoś nie odbierze listu. SOWA NIE DZIOBIE, ZA STARA JEST NA TO**
Droga Dyrekcjo Hogwartu !
Piszę do was list, ponieważ chciałbym zostać pielęgniarzem w waszej szkole. 

Posiadam szeroką więdzę związaną z medycyną, nie będę miał żadnego problemu z pomocą, gdyż po prostu wszystkie podstawy, a nawet więcej już poznałem. Obecnie pracuję też w Departamencie Magicznych Wypadków i Katastrof, w skrócie DMWiK, więc jestem przeszkolony w tym zawodzie. Moja wiedza na temat medycyny nie kończy się tylko na zaklęciach, posiadam też szeroką wiedzę o eliksirach. Mogę obiecywać, że za mojej kadencji jako pielęgniarz, żaden uczeń nie zginie. Wiedza jaką nabyłem nie musi być tylko dla mnie, mogę chętnie dzielić się nią z innymi! Mogę poprowadzić raz w tygodniu dodatkowe zajęcia związane właśnie z medycyną, dzięki takim zajęciom uczniowie poznają podstawy, czyli jakich używać zaklęć do pomocy, oraz jak się zachowywać podczas wypadku i jak udzielać pierwszej pomocy  poszkodowanym. Jedynym zdaniem. Mogę zapewnić, że czas spędzony ze mną nie będzie czasem straconym. 

Na ewentualnym spotkaniu zaprezentuję swoją wiedzę o medycynie. 
**POCHYŁY ALE CZYTELNY PODPIS IMIENIEM I NAZWISKIEM.**

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 

OWUTEM'Y:
Astronomia - T
Eliksiry - N
Historia Magii - N 
Językoznawstwo - N 
Latanie - Z
Numerologia - O
ONMS - Z
OPCM - Z 
Smokologia - O 
Starożytne Runy - N
Transmutacja - N
Wróżbiarstwo* - N
Zaklęcia i Uroki - Z
Zielarstwo - N

[OOC]

Nick w grze: 
ReseT

Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): 
Tak jak wspomniałem wyżej, pracuję w DMWiK, więc raczej obowiązkowe jest znanie przez moją postać zaklęć, eliksirów i pierwszej pomocy. 

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* 
No więc, gram na serwerze parę dobrych lat, z 3-6 godzin dziennie, jestem typowym nerdem na haplu.
Aplikuję na pielęgniarza, ponieważ w Hogsmeade, w sensie za murami zamku jest po prostu nudno. Nie ma z kim odgrywać nie ma co porobić, po prostu cisza. 

Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Odrzucone
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.