Witaj!

[Coralina] Ten (prawie) najmłodszy gracz hapla
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#41
@sabuto

Mam siostrę co słucha 24 na dobę Kpopu. Znam piosenki i zespoły, których nigdy nie chciałem znać. Chociażby jakieś G Dragony, Big Bangi (Czy jakos tak). Do samej muzyki nie chce się wypowiadać, bo niektóre kawałki są w miarę znośne i rozumiem, że komuś to może się podobać. Ale pytanie było zupełnie inne. "Co Ci się w nich podoba?" (Oczywiście z wyglądu). Nie tylko ja czasem mam problemy w odróżnieniu czy to chłopak czy dziewczyna. Wyglądają, jak nieporadne malowane laleczki. Wracając do Lewandowskiego, to ciężko go porównywać do nich. Bardziej go przytoczyłem po to, by się dowiedzieć, czy taki typ mężczyzny nie podoba Ci się bardziej? I czy wolałabyś wyjść za kogoś podobnego do piłkarzy, czy może do Kpopowców. (I nie chodzi mi, że ta osoba jest piosenkarzem, czy piłkarzem, tylko zwykłym pracownikiem, a nie celebrytą. Więc patrz na sam wygląd) 


Z drugiej strony wiem, że masz dopiero 11 lat i się tak nie patrzy na płeć przeciwną, a jak i nawet, to może się wszystko zmienić, ale pamiętam, że miało się takich swoich dziecięcych idoli, z wyglądu i z tego co robią. Np. Ja miałem moją Angeline Jolie i Jeniffer Lopez <3


Akurat BigBang to mój ulubiony koreański zespół. XD Podoba mi się w nich ta wymalowana na twarzy niewinność i... Po prostu są mega uroczy. <3 W sumie mam dość specyficzny gust jeżeli by tak patrzeć. W zasadzie Lewandowski jest dość przystojny, ale nie mój typ. Naprawdę sama nie wiem, bo raz mi się podoba taki typ chłopaka, a czasami inny. Na przykład taki @PrawdziwyZiela to w ogóle, brałabym bardzo, ruchable itede. XDDD
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#42
A no i tak na marginesie wierz mi lub nie, ale dużo osób interesujących się kpopem nie patrzy tylko na nich właśnie w ten sposób, bo oni widzą jak wyglądają przecież naprawdę. To jedynie dużo photoshopa i makijażu. Również słucham kpopu i osobiście wolę kiedy chociażby ich nie wybielają, nie robią z nich jak to ująłeś "nieporadnych laleczek" (czasami idole mają narzucone nawet zachowanie, No ale of course nie w każdym przypadku robią z nich takie coś. A raczej w większości nie.  Może po prostu trafiałeś akurat na takie osoby.)  , ale ich naturalny wygląd, który w dużej ilości przypadków różni się od tego jak to wygląda na większości zdjęć i nagrań.
Tu uwaga jedna i ta sama osoba

 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.